در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: چند سوال

توسط Solver » جمعه 26 خرداد 1391 17:58

m_azad20,  

دلایل مختلف، در برخی مواقع، تلاش ناموفق به دفعات زیاد برای ورود به حساب. همچنین ارسال ایمیل گروهی به تعداد زیاد و اسپم زدن ایمیل شما (البته اگر اونها نیز کاربران یاهو باشند). گاه نیز موضوع به اختلالات خود سایت یاهو مربوط است.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
MASTER, CentralWeb, Mahdi1944, Shahryar, mogtaba-pilot, Ali$amir

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 شهریور 1387 20:53

آرشيو سپاس: 358 مرتبه در 112 پست

توسط Eagle_of_sky » يکشنبه 5 آذر 1391 12:57

سلام آیا نرم افزاری هست که بتونه زیر نویس های یک فیلم رو در قالب متن به ما ارائه بده ؟
متشکر :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 5 آذر 1391 14:01

Eagle_of_sky,  
اگر زيرنويس به صورت srt باشه که خودش در واقع متن و زمانبندي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahryar, Ali$amir, mogtaba-pilot, Shahbaz, Eagle_of_sky, Solver

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

توسط nima-rad » يکشنبه 5 آذر 1391 17:31

Mahdi1944 نوشته است:Eagle_of_sky,  
اگر زيرنويس به صورت srt باشه که خودش در واقع متن و زمانبندي هست

سلام

با اجازه مهدی جان عزیز

عموماً زیرنویس ها با پسوند SRT هستند و با نرم افزار Note Pad ویندوز میشود در زمان و یا متن آن تغییرات ایجاد کرد !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nima-rad تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky, Ali$amir, Solver, Ghost Rider, mogtaba-pilot, Mahdi1944, Shahbaz, behrad90

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » چهارشنبه 23 اسفند 1391 10:32

سلام مجدد .
اخیرا گوگل برای من خیلی دیر باز میشه و سرچ هاش هم خیلی طول میکشه در حالی که بقیه سایتا مثل برق حاضر میشن .
مشکل چیه و چکار باید کرد ؟
متشکرم :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اسفند 1391 11:14

Eagle_of_sky,  
اين موضوع به مشکل در شبکه‌ي سراسري اينترنت کشور مربوط هست که ظاهرا بايد منظر بود ...  ::sa
البته در صورتي که با مرورگري وارد گوگل شويد که با اکانت اون وارد گوگل نشده باشيد، جستجو‌ها بدون SSL انجام خواهد شد و سرعت کمي بهبود پيدا خواهد کرد، چون در چنين مواقعي SSL به دليل ماهيت خودش، کمي کندتر عمل ميکنه و ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, Ghost Rider, Eagle_of_sky, Ali$amir, KH.I.A.2500

Major II

Major II

نماد کاربر
336

تشکر کرده: 363 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » چهارشنبه 23 اسفند 1391 11:55

سلام، میشه فایل زیرنویس فیلم رو با خود فیلم ادغام کرد تا وقتی که با دستگاهی غیر از کامپیوتر فیلم رو میبینیم ترجمه رو هم روی فیلم داشته باشیم؟
The only easy day was yesterday

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

توسط samsun » چهارشنبه 23 اسفند 1391 13:19

Ghost Rider,  
لینک دانلود نرم افزار:
http://www.sarzamindownload.com/1074/-% ... XSubs-9.11

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
Ghost Rider, Ali$amir, KH.I.A.2500

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 10:29

سلام و درود .
من از یک سایت چند بار دانلود کردم . بعد از چند بار نوشت که دیگه نمیتونی دانلود کنی مگر اینکه عضو بشی . برای عضویتش هم باید اکانت داشت و پول واریز کرد و ... که نمیشه . این سیستم چجوری منو شناسایی کرده با آی پی ؟
چکار میتونم بکنم که بازهم بتونم برم توی این سایت ؟ آی پی رو باید تغییر بدهم ؟ راهکارش چیه اگر آره ؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2583

تشکر کرده: 1842 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 11:07

Eagle_of_sky نوشته است:سلام و درود . من از یک سایت چند بار دانلود کردم . بعد از چند بار نوشت که دیگه نمیتونی دانلود کنی مگر اینکه عضو بشی . برای عضویتش هم باید اکانت داشت و پول واریز کرد و ... که نمیشه . این سیستم چجوری منو شناسایی کرده با آی پی ؟ چکار میتونم بکنم که بازهم بتونم برم توی این سایت ؟ آی پی رو باید تغییر بدهم ؟ راهکارش چیه اگر آره ؟
سلام .بستگی داره که اون سایت چطوری شما رو شناسائی میکنه .اگر فقط آی پی باشه و شما هم هر بار که به نت وصل میشین آی پیتون عوض میشه , پس با قطع و وصل شدن به نت میشه با آی پی جدید رفت دانلود کرد .بعضیاشون مرورگر رو هم شنایائی میکنه پس با تغییر مرورگر میشه دوباره دانلود کرد . با فیل تر شک ن هم میشه آی پی رو عوض کرد و دوباره دانلود کرد .بعضیاشون میگه امروز دیگه نمیشه اما بعد از 24 ساعت باز میشه دانلود کرد .اما اگه کامپیوتر رو شناسائی میکنه باید کامپیوتر رو عوض کرد .بعضی وقتها با پاک کردنِ کوکیهای مرورگر میشه دوباره دانلود کرد .
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky, Mahdi1944, Solver, Azadi.Isatis, Ali$amir

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » جمعه 6 اردیبهشت 1392 23:00

سلام مجدد .
دوستان عزیز من اینروزا کامپیوترم ریخته بهم ، آنتی ویروس شید آپدیتم دارم ولی باز سایت های اینترنت رو بروزرم درست باز نمیکنه .
سه تا بروزرم رو هم تست کردم . بعضی سایتا رو باز میکنه خیلی ها رو نه . یا یه دفعه هرچی سایت تایپ میکنم تو نوار ابزار اصلا نمیاره بالا یا همون دکمه go  کار نمیکنه . چکار کنم ؟ ممنون

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2583

تشکر کرده: 1842 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 02:40

Eagle_of_sky نوشته است:سلام مجدد . دوستان عزیز من اینروزا کامپیوترم ریخته بهم ، آنتی ویروس شید آپدیتم دارم ولی باز سایت های اینترنت رو بروزرم درست باز نمیکنه .سه تا بروزرم رو هم تست کردم . بعضی سایتا رو باز میکنه خیلی ها رو نه . یا یه دفعه هرچی سایت تایپ میکنم تو نوار ابزار اصلا نمیاره بالا یا همون دکمه go  کار نمیکنه . چکار کنم ؟ ممنون
سلام .اول از system restore استفاده کنین و کامپیوتر رو برگردونین به تاریخی که سالم بوده .تو تاپیک صرفه جوئی که بنده درج کردم جزئیاتش هست .اگر با اون نشد , مرورگر رو دیلیت کنین و دوباره نصب کنین
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

قبليبعدي