در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
305

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 شهریور 1387 20:53

آرشيو سپاس: 358 مرتبه در 112 پست

چند سوال

توسط Eagle_of_sky » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 10:07

سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
یک چند تا سوال داشتم از اساتید محترم ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
1-ویروس کظم غیض و اتوران را چگونه میتوان پاک کرد؟(روش دستی)

2-انتی ویروس نود 32 قانونی برای دانلود هست؟

3-چند تا آنتی ویرویس خیلی خوب معرفی کنید لطفا

Major II

Major II

no avatar
96

تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

Re: چند سوال

توسط free love » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 10:25

سلام.
دوست محترم ،زمانی که سیستم من همچین ویروسی گرفته بود اصلا به روش معمول دستی پاک نمیشد و بهترین راهشم اینه که با آنتی ویروس نود32 پاکش کنید.

در مورد سوال دوم باید بگم که من تا حالا همچین چیزی رو ندیدم
در مورد سوال سوم باید خدمتتون عرض کنم یکی همین نود 32 خوب و یکی هم bitdifender .البته من خودم از نود استفاده میکنم و ازش هم راضی ام ، اما تنها مشکلی که داره این هست که قابلیت نصب رو یک کامپیوتر رو داره ولی مثلا آنتی ویروسی مثل پاندا قابلیت نصب روی چند تا کامپیوتر رو داره اما قدرتش مثل نود نیست.

حالا باز دوستان دیگر ممکنه در این زمینه اطلاعات کاملتری داشته باشن.

موفق باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب free love تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388 10:34

Eagle_of_sky,  

در مورد 1، باید گفت عملاً در صورت فعال شدن ویروس امکانش نیست که دستی حذفش کرد. زمانی هم که فعال نیست که ساده هست دیگه! آنتی ویروس هم فقط زمانی میتونه پیداش کنه که فعال نباشه! اون وقت هم که فقط Delete میکنید!  :grin:

اما اگر فعال باشه راهی نیست که حذفش کنید چون برخلاف گفته بعضی از دوستان یک تروجان یا کرم نیست که بشه دستی حذفش کرد!  بلکه یک ویروس است!

یعنی برای حذفش نیازمند یک سری دستور هست که توسط Remover به ویروس ارسال میشه که فقط نویسنده ویروس ازش مطلع هست! ضمناً نسخه اصلی Remover هم توسط خود نویسنده ویروس ساخته شده، بنابراین فردی از نحوه پاک کردن دستیش مطلع نشده! نمونه های دیگه Remover ها هم تنها با گرفتن یک Modul از Remover اصلی هست که کار میکنند. البته تا آنجایی که من اطلاع دارم، شاید اگر جستجو کنید بتوانید روش حذف دستی برای این ویروس پیدا کنید.اگر Remover مربوط را خواستید در اینترنت قابل یافت هست، راستش هاست خودم قطع هست که لینک دانلود از اونجا را بزارم.
1. ویروس آتوران هم دارای Remover مخصوص به خود هست و باز مانند کاظم غیز هیچ آنتی ویروسی قدرت حذف آن را در صورت فعال بودنش ندارد.
اما در مورد حذف دستی این ویروس تو گوگل جستجو کن کلی روش هست، مثلا:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2. قانونی برای دانلود! خوب شما پول را پرداخت کنید، افراد و شرکت های زیادی در ایران لایسنس میفروشند اما دقت کنید که معتبر باشند که بعداً لایسنس شما را به سرقت نبرند!

3. در سنترال این موضوع در مباحث دیگر به بحث گذاشته شده است، بهتر است در آنجا پیگیر باشید. نتیجه فعلی این مباحثات Avira را به عنوان بهترین ضد ویروس معرفی کرده است و در وعده دوم کاسپراسکای!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MASTER, sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » شنبه 30 خرداد 1388 22:18

سلام . من دو تا مشکل داشتم با لپتاپم . مدل لپتاپ : Vaio VGN-CS118E

1. تو فولدری که چند فایل ویدئویی وجود داره ، نوار بالای صفحه شروع به پرشدن می کنه و صفحه چندبار سیاه میشه . چرا ؟؟؟ باید چه کنم ؟؟

2. تو تا فایل ویدئویی رو هرکار می کنم که پاک کنمک نمیشه . ویروسی هم نیستن . چه باید بکنم ؟؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » شنبه 30 خرداد 1388 23:16

1. تو فولدری که چند فایل ویدئویی وجود داره ، نوار بالای صفحه شروع به پرشدن می کنه و صفحه چندبار سیاه میشه . چرا ؟؟؟ باید چه کنم ؟؟

چه سیستم عاملی استفاده میکنید؟

منظورت از نوار چی هست، اگر ممکنه عکسش را بزار.

2. تو تا فایل ویدئویی رو هرکار می کنم که پاک کنمک نمیشه . ویروسی هم نیستن . چه باید بکنم ؟؟

یا فایل ها توسط نرم افزاری در حال اجرا هستش، یا ویروس دارید، البته یک برنامه هست که مخصوص این مشکل ساخته شده و قدرت خوبی دارد. اول لینک مطلب را گذاشتم اما بعد خود مطلب مربوط را از مجموعه نگار انتقال دادم که نخوای دوباره بری اونجا سر بزنی

شاید شما نیز هنگام حذف یک فایل با پیغام خطای زیر مواجه شده باشید:
راه حل شما استفاده از نرم افزار Unlocker میباشد.

به هر دلیل که امکان حذف یک فایل وجود نداشته باشد، مثلاً نرم افزاری به صورت پنهان از آن استفاده کند یا ...، شما با استفاده از این برنامه میتوانید مشکل را حل کنید. بعد از نصب برنامه در منوی راست کلیک، شاهد افزوده شدن گزینه مربوط به برنامه هستید، مانند شکل زیر:
کافی است روی آن کلیک کنید. سپس در یک پنجره لیست نرم افزارهایی که فایل مذکور را به هر دلیل قفل کرده اند و شما امکان جابه جایی، تغییر نام و حذف فایل را ندارید نمایش میدهد مانند شکل زیر:
تنها کافی است بر روی گزینه " Unlock All " کلیک کنید تا همه پیوندهایی که مانع اعمال تغییرات و حذف فایل مذکور است از بین برود.

دریافت آخرین نسخه این نرم افزار قدرتمند و رایگان از یکی از سایت های رسمی توسعه دهنده آن:

از خصوصیات جدید این نسخه، افزوده شدن زبان های مختلف به نصب کننده، و خود نرم افزار است. نمونه تصویر نسخه فارسی نرم افزار را در زیر مشاهده میکنید:

همچنین توانمندی این نرم افزار جهت یافتن پروسه های پیوند دار به یک فایل به شکل قابل توجهی افزایش داشته است. یادآور میشوم این نرم افزار کاملاً رایگان بوده و هیچ گونه ثبت نام و محدودیت زمانی ندارد.
ترجمه و تهیه عکس: میما

Mahdi1944, osilatoria, sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

توسط osilatoria » شنبه 30 خرداد 1388 23:53

Negar.int,  دوست عزیز ، درود بر تو که بار سنگینی رو از دلم بردی  :grin:  :-)  چون فایل ها پاک شدن .

اما در مورد موضوع اول ، عکس میگیرم میزارم . بازم ممنون . :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب osilatoria تشکر کرده اند:
Solver

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » چهارشنبه 3 تیر 1388 11:04

سلام چند تا سوال::
1-سیستمم دوباره جوری شده که 5 دقیقه سایتها باز میشن 5 دقیقه گیر میکنن.
چه کار کنم؟
2-برای گرفتن مدرک بین المللی انیمیشن به کجا مراجعه کنم و درباره آن اگر میشه توضیح بدید(رشته انیمیشن=> بازار کار و ...)
3-در ضمن اون تاپیک عدم لوگین یاهو هم پیدا نمیکنم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 3 تیر 1388 13:45

1-سیستمم دوباره جوری شده که 5 دقیقه سایتها باز میشن 5 دقیقه گیر میکنن.
چه کار کنم؟

شاید ویروس دارید که به مرور سرعت سیستم را کاهش میده. با یک آنتی ویروس بررسی کنید. همینطور شاید مرورگرتون مشکل داره، میتونید دوباره نصبش کنید.

sokuteasemuni, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, Eagle_of_sky

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » پنج شنبه 4 تیر 1388 10:23

بی زحمت سوال 2 و 3 هم راهنمایی قرمایید

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » پنج شنبه 4 تیر 1388 10:37

برای سوال 3
منبع: http://www.kiyosk.wordpress.com

http://www.postimage.org/image.php?v=gxKkRtS

متاسفانه تصاویر برای من که نشون داده نمیشوند،امیدوارم شما آنها را مشاهده بفرمایید،در ضمن لینک مستقیم هم قرار دادم و البته لینک مرجع.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ra30ol تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, Eagle_of_sky, Solver

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

توسط osilatoria » چهارشنبه 10 تیر 1388 23:20

Negar.int نوشته است:

چه سیستم عاملی استفاده میکنید؟

منظورت از نوار چی هست، اگر ممکنه عکسش را بزار.

سلام مجدد . سیستم  عامل ویستا

این اتفاق ناخوشایند(سیله شدن صفحه) چندین مرتبه تکرار میشه تا اونو نوار پر بشه . ایراد از کجاس ؟ باید چه کنم ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 10 تیر 1388 23:40

osilatoria,  
مشکل در حالت نمايش انتخابي شما هست، در اين حالت محتواي فايلها به صورت يک تصوير نمايش داده ميشه و چون پسوند فايلها نياز به کدک داره، تا اونها رو لود کنه چندين بار به مد عادي و aero صفحه رفرش ميشه، اگر حالت Views رو تغيير بديد به Medium Icons فکر ميکنم مشکل رفع خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Solver, osilatoria, sokuteasemuni, Eagle_of_sky

بعدي