سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

New Member

نماد کاربر
12

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 25 اردیبهشت 1388 20:11

ابر هفتم

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 5 پست

پیشنهادات و انتقادات به مدیران عزیز

توسط Ribod » جمعه 25 اردیبهشت 1388 21:43

با عرض سلام خدمت دوستان کاربر و مدیران محترم.
راستش من هر چقدر دارم توی سایت نگاه میکنم ، یه مشکل بزرگ میبینم. بهتره قبل از اینکه مشکل رو بگم علت زدن این تاپیک رو بیان کنم.
من توی همین انجمن هرچقدر نگاه کردم تاپیکی با این نام ندیدم که بتونم مسقیما پیشنهادی یا انتقادی به مدیران محترم و عزیز بکنم در عوض تاپیک های زیادی دیدم که هر کدوم یا یه انتقاد هستند یا یه پیشنهاد. اما زا اون بدتر اینه که چون در مورد یک انتقاد یا یک پیشنهاد خاصه بعد از رسیدن به جواب دیگه اون موضوع ادامه پیدا نکرده و داره هم خاک میخوره و هم لکی یه حجم اضافه به انمن ها میده که  انجمن ها رو بی ریخت میکنه . این تاپیک رو زدم که اگر کاربر عزیزی قصد گفتن انتقاد یا پیشنهادی به مدیران گرامی بود توی این تاپیک بگه و دیگه الکی یه تاپیک اضافی باز نکنه.

و حالا برسیم به انتقاد یا پیشنهاد خودم:
مدیر گرامی سایت .. با عرض پوزش باید گلایه ای از شما یا مدیرانتون کنم. چرا... واقعا چرا وقتی تاپیکی بازدید نداره یا موضوع و مفهوم خاصی نداره باید بمونه و سایت رو زشت بکنه؟! متاسفانه باید بگم با خوندن قوانین سایت متوجه شدم که بسیار اصولی و دقیق هستند اما هرچقدر بیشتر توی سایت نگاه میکنم میبینم بهشون اعتنایی نمیشه... پست هایی مشابه (ممنونم، خوب بود) یا تاپیک هایی مثل (کمک، ممنونم) زیاد دیدم... اگر میشه لطف کنید و یه بازرسی کلی بکنید... اینطوری من فکر میکنم که خود شما به عنوان مدیریت سایت به قوانینتون اهمیتی نمیدید ولی انتظار دارید کاربران سایت قانون شکنی نکنن...
مثلا اگر اعضای سایت برای زدن تاپیک از مدیر انجمن ها جواز یا مثل جواب بگیرن خیلی بهتر میشه... اگر هر مدیر انجمنی توی انجمنش یه تاپیک با عنوان (جواز زدن تاپیک) باز کنه و کسی که بدون جواز تاپیک بی معنی میزنه ، تاپیکش حذف بشه خیلی بهتر از این شلوغی و در هم بر همی میشه...

باید عذر خواهی کنم که این قدر رک و گستاخانه انتقادم رو گفتم... امیدوارم یا به این موضوع رسیدگی کنید یا با یه دلیل منطقی من رو به اشتباهم آگاه کنید.
با تشکر: ریبد
1.زندگی صحنه ی یک نبرد است اگر شجاعانه نجنگی خواهی مرد.
2.مهم نیست روزت چگونه میگذرد ، اما مهم است در طی روزی که میگذرد یک قدم به سمت اهدافت برداری.
3. برای چیزهایی که تا به حال نداشتی ، کسی باش که تا به حال نبودی یا کارهایی را انجام بده که تا به حال انجام نداده ای.
(سه قانون طلایی از کلاغ سپید)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ribod تشکر کرده اند:
Professional, air port, AGeNiS1

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

Re: پیشنهادات و انتقادات به مدیران عزیز

توسط Ra30ol » شنبه 26 اردیبهشت 1388 09:37

Ribod نوشته است:1من توی همین انجمن هرچقدر نگاه کردم تاپیکی با این نام ندیدم که بتونم مسقیما پیشنهادی یا انتقادی به مدیران محترم و عزیز بکنم .

2چرا... واقعا چرا وقتی تاپیکی بازدید نداره یا موضوع و مفهوم خاصی نداره باید بمونه و سایت رو زشت بکنه؟!

3 متاسفانه باید بگم با خوندن قوانین سایت متوجه شدم که بسیار اصولی و دقیق هستند اما هرچقدر بیشتر توی سایت نگاه میکنم میبینم بهشون اعتنایی نمیشه...
4 پست هایی مشابه (ممنونم، خوب بود) یا تاپیک هایی مثل (کمک، ممنونم) زیاد دیدم...
5اگر میشه لطف کنید و یه بازرسی کلی بکنید... اینطوری من فکر میکنم که خود شما به عنوان مدیریت سایت به قوانینتون اهمیتی نمیدید ولی انتظار دارید کاربران سایت قانون شکنی نکنن...
6مثلا اگر اعضای سایت برای زدن تاپیک از مدیر انجمن ها جواز یا مثل جواب بگیرن خیلی بهتر میشه... اگر هر مدیر انجمنی توی انجمنش یه تاپیک با عنوان (جواز زدن تاپیک) باز کنه و کسی که بدون جواز تاپیک بی معنی میزنه ، تاپیکش حذف بشه خیلی بهتر از این شلوغی و در هم بر همی میشه...

7باید عذر خواهی کنم که این قدر رک و گستاخانه انتقادم رو گفتم... امیدوارم یا به این موضوع رسیدگی کنید یا با یه دلیل منطقی من رو به اشتباهم آگاه کنید.

فضولیم گل کرد

اولا به شما خوش آمد میگم.
دوما عذر خواهی بنده رو به خاطر ویرایش پست شما در نقل قول بپذیرید(شماره گذاری و ...... )

1 تایید نمیشه.

2 بازدید نداشتن دلیل بی محتوا بودن یک تاپیک نیست(شایدموضوعی اختصاصی باشه و شاید بعد ها عزیزانی از اون استفاده کنند)

3کاملا با شما مخالفم.

4خیلی خیلی خیلی با شما  مخالم(نکته ای که ما سنترالیها بهش می بالیم نداشتن همچین پستهایی هست،البته در زمان های قدیم از آنجایی که کلید تشکر(سپاس) اختراع نشده بود،دوستان اینگونه تشکر می کرده اند)

5بازرسی 200 هزار پست

6شما یه تاپیک یا پست خلاف قوانین بزن ببین در عرض چند دقیقه مدیران زحمتکشمون آن را پاک میکنند

7 این رو دیگه خود آقا مهدی جواب بده
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ra30ol تشکر کرده اند:
kayvan6079, air port, Mahdi1944, nt, ganjineh, AGeNiS1, Fariborz, sokuteasemuni, MASTER

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

توسط shola » شنبه 26 اردیبهشت 1388 10:09

پیشنهاد انتقادی من به مدیران اینه که به جای بستن تاپیک  نوشته های دوستانی را که بی مرتبط با عنوان قید شده پاک کنن تا عدالت رعایت شود (الانه که بن بشم)
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

Major I

Major I

نماد کاربر
5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

توسط ganjineh » شنبه 26 اردیبهشت 1388 16:44

Ribod, دوست عزيز با سلام خدمت شما :razz:
در پيرو دسته بندي كردن دوست عزيزم اقا رسول گل  :razz: من به ترتيب شماره بندي ضمن تاييد فرمايشات ايشان بگويم كه :
1-به جاي تاپيك بخشي به همين عنوان كه هم اكنون در اين بخش هستيم وجود دارد كه انتقادات و پيشنهادات به تفكيك بررسي شوند :-o

2-شما از كجا متوجه شديد كه تاپيكهاي كم بازديد داراي مفهوم خاصي نيست و از اون مهم تر چهره سايت را زشت مي كند؟ :-(

3-از چه لحاظ رعايت نميشه به تفكيك ذكر كنيد تا جواب داده شود! :-o

4-همان طور كه دوست عزيزم اقا رسول گفتند فقط قبل از كليد تشكر چنين بود و بعد از ان به ندرت ديده شده كه بعد از رويت اقدامات لازم از جمله تذكر انجام شده است :shock:

5-البته اين مورد را شخص اقا مهدي جواب بدهند بهتر است اما با اين حال محض اطلاع برسانم كه اولا ايشان به همراه مديران روزانه تمامي پستها را كنترل مي كنند تا موارد خلاف قوانين سايت ارسال نشده باشد و به محض رويت برخوردهاي لازم انجام مي شود و از انجاييكه من نسبتا كاربر قديمي اين سايت هستم روزانه تلاش مديران به ويژه اقا مهدي دوست گرامي ام را شاهد هستم و اين سخن شما را در حق ايشان بي انصافي محض مي دانم  :-o

6-اولا كه به خودي خود همانطور كه قبلا ذكر شد تاپيك هاي نا متعارف بعد از ارسال كاربران و كنترل مديران بررسي شده و در صورت نياز قفل يا حذف مي شوند.در ضمن منظور شما از شلوغي و در بر همي چيست ؟ :-(

7-البته شما تازه وارد بوده و به جو حاكم بر اين سايت اشنا نيستيد و با نگاه اوليه دست به عنوان كردن مطالب فوق نموديد كه توصيه مي شود از اين به بعد بيشتر دقت نماييد .

در كل به عنوان يك دوست به شما عرض كنم كه با اينكه من كاربر قديمي سايت هستم (البته از عده اي از دوستان ) و تقريبا با جو اينجا مانوس شده ام باز اگر موردي را ببينم حتي در حيطه مديريتي ام حتما با اقا مهدي عزيز دوست ارزشمندم توسط پيام خصوصي در بين مي گذارم سپس با توافق ادامه كار مي دهم .
بهتر بود شما اول مستقيم با شخص ايشان در پيام خصوصي اين مطالب را عنوان مي كرديد اگر جواب قانع كننده اي دريافت نمي كرديد انگاه اين تاپيك را ايجاد مي نموديد.

موفق باشيد  :razz:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ganjineh تشکر کرده اند:
kayvan6079, nt, Mahdi1944, SAMAN, Fariborz, sokuteasemuni, MASTER

Major I

Major I

نماد کاربر
5234

تاريخ عضويت

توسط ganjineh » شنبه 26 اردیبهشت 1388 16:47

shola نوشته است:پیشنهاد انتقادی من به مدیران اینه که به جای بستن تاپیک  نوشته های دوستانی را که بی مرتبط با عنوان قید شده پاک کنن تا عدالت رعایت شود (الانه که بن بشم)

تا جاييكه من ديده ام چنين بوده است و متعجبم كه چرا چنين حرفي را مطرح مي كنيد ؟؟؟؟

در ضمن كجاي كار بي عدالتي ديده ايد كه درخواست مي كنيد عدالت رعايت شود ؟؟؟

SAMAN, sokuteasemuni

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 26 اردیبهشت 1388 17:29

Ribod عزيز
منکر وجود پستهاي بي محتوا و يا خلاف قوانين نيستيم، و ادعا نداريم مطلقا چنين پستهايي وجود نداره يا ....
اما سعي ما بر اين هست پستهاي بيمحتوا و خلاف قوانين ارسال نشه، اگر پستي خلاف قوانين و يا مشکل دار ميبينيد در انجمن خيلي ساده اون رو با گزارش کنيد تا بررسي و مديريت بشه، اين انجمن حدود 200000 پست داره و بررسي اين تعداد پست بدون گزارش و همکاري کاربران امکان پذير نخواهد بود

در ضمن اين بخش مختص پيشنهادات و انتقادات هست و نيازي نيست تاپيک جامعي در اين مورد ايجاد بشه، هر پيشنهاد و انتقاد در يک تاپيک ايجاد خواهد شد

اينکه تاپيکي بازديد نداره مطلقا دليلي بر بي‌اهميت بودن اون نيست

موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
The Passenger, Miliali, Mardaviz, Mohsen1001, ganjineh, MASTER, Mohammad 1985, SAMAN, moh-597, Shahryar, Shahbaz, kayvan6079, Fariborz, HOGUO, nt, sokuteasemuni, renger, airplane

New Member

نماد کاربر
12

تاريخ عضويت

ابر هفتم

توسط Ribod » شنبه 26 اردیبهشت 1388 22:32

خب قبل از هر چیز باید تشکر کنم که دوستان عزیز جواب من رو دادن... من تا یه مقدار قانع شدم اما هنوز کامل نشده.
پس بهتره در موردش بحث کنیم اگر از نظر شما مشکلی نداره. خب قبلش من یه سوتی از خودم بگیرم اونم غلط های املایی ام بود.
حالا برسیم به بحث مورد نظر...
از بالا شروع میکنیم...
منظورت از تایید نمیشه دقیقا چیه؟! با شماره گذاری نوشته هام و نوشته های شخص شما من فکر کردم هر شماره مربوط به همون شماره توی نوشته ی منه... اما متوجه منظور خاصی نشدم...
پس لطفا یه مقدار بیشتر توضیح بدید...
خب من معتقدم که بازدید نداشتن دلیل بر بی محتوا بودنه... چرا؟! من به محض اینکه میرم سر کار با صدای بلند میگم که کنار سطل زباله یه گربه دیدم... هیچ کدوم از همکارای من حتی توجهی به حرف من نمیکنند... انگار که اصلا حرف من رو نشنیدن...اما در عوض وقتی میرم توی کارگاه میگم که بغل سطل زباله یه پنگوئن دیدم... همون اشخاصی که انگار صدای من رو نشنیده بودن کنجکاو شده و به سمت من بر میگردن و منتظر شنیدن ادامه ی حرف من هستند و شاید حتی ازم بپرسن (خب چی شد؟! بعدش؟! چرا؟! چطور؟!) خیلی واضحه با پیگیر نشدن یک موضوع میشه به بی محتوا بودن و بی ارزش بودنش پی برد... این رو هم تجربه و هم علم ثابت کرده... که اگر مایل بودید بیشتر در موردش بحث میکنیم...
کاملا با شما مخالفم... خیلی ممنونم از این جمله ی عمیق و دقیقتون... مطمئنا مخالفت ها باعث رسیدن به جواب های دقیقه... امیدوارم من رو در جریان مخالفتتون بذارید.
خب من اینجا باید عذر خواهی کنم اما تا اونجایی که یادمه چند تا پست با همین مضمون دیدم که مطمئنا در اولین فرصت به صورت نقل قول بیان میکنم و حتما آدرس دقیقش رو هم براتون میذارم.
بازرسی 200 هزار پست... شاید در نگاه اول ناممکن یا اگر ممکن باشه بسیار سخت هستش... اما بذارید یه خورده منطقی نگاه کنیم... این سایت چند تا انجمن داره؟! هر انجمن مطمئنا حداقل یک مدیر رو داره... البته باید بیان کرد که بنا به نوشته های فوق تاپیک های بی مفهوم و بی محتوا زیاد هست.در این صورت میشه با دیدن تاریخ تاپیک مورد نظر اگر بی محتوا بود و بازدیدی نداشت حذف بشه. اما در مورد تاپیک هایی که بی محتوا نیستند... دیگه در مورد اونا لازم به خوندن تمامی مطالب نیست... مطمئنا پست های تک خطی یا دو سه خطی احتمال گفتن مطالبی عمیق و مفهومی ندارند . باز هم اگر مایل بودید میتونیم بیشتر در مورد نحوه ی بررسی این 200 هزار پست صحبت کرد.
بنا به دلایلی که گفته شد من هیچ وقت به خودم این اجازه رو نمیدم که پستی خلاف قوانین بزنم... حتی برای امتحان...
و حالا در جواب شما دوست گرامی دوم...
1.خب این مشخصه که این انجمن وجود داره و اگر وجود نداشت که دیگه خیلی بد میشد. اما توی این انجمن باید به این موضوع توجه کرد که چه تاپیکی مهمه و چه تاپیکی مهم نیست. چه تاپیکی چرا زده شده؟! آیا پیشنهاد و انتقادی که داده شده نیاز به زدن تاپیک داشته یا نداشته. چرا وقتی یه پیشنهاد میتونه فقط با یه جمله بهش رسیدگی بشه باید براش یه تاپیک زده بشه؟!به جای اینکه توی یه تاپیک جامع هم اونها بیان بشه و هم بهش رسیدگی بشه.
2.در مورد بخش اول این سوال صحبت کردم. و در مورد دومش... همونطور که در ادا مه ی صحبت هاتون گفتید چون جزء قدیمی سایت هستید نمیتونید از خارج گود به سایت نگاه کنید. بهتر نیست از یه شخص سوم کمک بگیرید؟!
3.در مورد این یکی عرض کردم... عذر خواهی من لازمه... اما در صورت مشاهده حتما بیان میکنم.
متاسفانه بخاطر مشکلی که برام پیش اومده الان نمیتونم ادامه بدم... اما در اولین فرصت ادامه میدم.
2.مهم نیست روزت چگونه میگذرد ، اما مهم است در طی روزی که میگذرد یک قدم به سمت اهدافت برداری.
3. برای چیزهایی که تا به حال نداشتی ، کسی باش که تا به حال نبودی یا کارهایی را انجام بده که تا به حال انجام نداده ای.

New Member

نماد کاربر
12

تاريخ عضويت

ابر هفتم

توسط Ribod » يکشنبه 27 اردیبهشت 1388 17:49

باید عذر خواهی کنم که دیشب نتونستم ادامه بدم. بخاطر مشکلی که یه دفعه پیش اومد... اما حالا اومدم برای ادامه ی صحبتم.
4.در این مورد گفتم به محض دیدن گزارش میکنم که این موضوع برای شما هم روشن بشه.
5.در این مورد هم فکر کنم که توی پست قبلی در موردش صحبت کردم.
6.خب اول جواب سوالتون رو میدم که منظور من از شلوغی و در هم برهمی چیه... واضحه بذارید مثالی بزنم... وقتی وارد یه اتاق بشیم که همه چیزش این ور و اون ور افتاده باشه چه احساسی به شما دست میده... حالا شما بگو درهم برهمی... اما مسلما من که دو ساعت توی اون اتاق دارم هر کاری میکنم بهش نمیگم درهم برهمی... میگم از نظر تو اینطوریه... اما بذارید باز هم واضح تر بگم... همونطور که قبلا هم گفتم با دیدن بسیاری از تاپیک های کم بازدید یا بی بازدید ، همینطور بی محتوا و بی مفهوم احساس بدی به آدم دست میده ... احساسی مثل اینکه رفته باشی یه جایی و ببینی همه چیز داره خاک میخوره. مثلا شما برو توی یه بوتیک... بعد ببین روی هر لباسی یه من خاک نشسته... این واسه ی من سنگینه که سایتی به این خوبی اینطوری باشه... اگر باز هم متوجه نشدید میتونیم بیشتر در موردش صحبت کنیم.
7.و اما در مورد این شماره... من با شما کاملا موافقم که تازه وارد هستم و با جو اینجا کاملا غریبه. اما از وقتی که اسم ریبد به عنوان یک کاربر توی سایت ثبت شد من جزئی از این خانواده ی بزرگ هستم. و با توجه به نام همین انجمن میتونم انتقاد یا پیشنهادی بکنم. که اگر لازم بود چنین کاری نکنم بودن چنین انجمنی واقعا بی منظور بود. بیشتر حالت نمایشی داشت تا اینکه واقعا محلی برای انتقاد یا پیشنهاد باشه. خب شما میگید که ریبد بیشتر دقت کنه. من از شخص شما یه سوال دارم. اگر برای شما مشکلی پیش بیاد برای حلش اقدام نمیکنید؟! یا سعی میکنید اونو نادیده بگیرید و همینطوری بذارید خود به خود حل بشه؟! من با این جمله ی آخرتون شدیدا مخالفم لطفا یا من رو توجیه کنید یا اینکه اشتباهتون رو قبول کنید.

خب دوست عزیز من. حرف شما قبول... شما همونطور که گفتید و من هم اشاره کردم از کاربران قدیمی و تاج سر ما هستید. باز هم اشاره کرده بودم که شما به علت بودن توی این فضا توی یه مدت زمان طولانی هیچ مشکلی با این وضعیت ندارید. اما برای من مشکل هست. اگر قرار بود که من با پیام خصوصی انتقاد کنم به مدیر محترم سایت ، پس این انجمن برای چیه؟! مدیریت میتونست یه قانون به اون 32 قانون اضافه کنه و بگه انتقادات یا پیشنهادات فقط با پیام شخصی ممکنه در غیر اینصورت برخورد خواهد شد. حیطه ی مدیریتی با حیطه ی کاربری کاملا متفاوته و من واقعا تعجب میکنم که چرا شما چنین حرفی رو میزنید. توی مدیریت یک بخش یا بخش هایی مدیران در مورد اون ها تصمیم گیری میکنند. اما در مورد کاربران اینطوری نیست. مدیریت یک سایت مثل مدیریت یک کشور میمونه. به نظر شما یک کاربر معمولی مثل یک انسان معمولی توی یک کشور نیست؟!

و در آخر میرسیم به پست مدیر عزیزمون. آقا مهدی.
آقای مدیر... خوشحالم که شما به عنوان یک دوست من رو راهنمایی میکنید. و از اینکه میتونم با مدیر این سایت اینقدر راحت باشم بسیار مسرورم. اما در مورد اون 200 هزار پست در جواب آقا رسول هم اعلام کردم و فکر نمیکنم نیازی به توضیح دوباره باشه مگر اینکه شما من رو توجیه کنید و من اشتباهم رو قبول کنم. من هم منکر همکاری کاربرا نیستم اما مهم تر از اون وظیفه ی مدیر هر بخش و هر انجمنه . به نظر شما اگر از اول به این پست های بی محتوا رسیدگی میشد الان به 200 هزار پست میرسید؟! که رسیدگی بهش کاری بسیار مشکل باشه؟!
و در مورد اینکه تاپیک بازدید نداره و بی محتوا هستش قبلا هم اشاره کردم. بعضی از تاپیک ها هستند که به صورت یک مقاله به چشم میخورن مثل (تاپیکی با نام هری پاتر) . من یه پیشنهاد دارم. بهتر نیست شما برای اینجور تاپیک ها قسمتی به عنوان مقالات درست کنید تا هم چهره ی سایت زیبا بشه و هم دسته بندی برای کاربر ها راحت تر بشه؟! یه سری تالپیک ها هم هستند که اصلا محتوا ندارند. که شما میتونید خودتون یه نگاهی بندازید و ببینید.

من واقعا متعجبم ... واقعا متعجبم که توی یک سایت به این جامعی ... مشکلاتی به این سطحی وجود داشته باشه... شاید حل کردنشون یک ماه ، دو ماه ... اصلا بگیم یک سال طول بکشه... اما بعد از حل شدن بازده ی سایت و ثبت نام کربراتون بالا میره... من بهتون قول میدم.

آقا مهدی عزیز من از شما چند تا سوال دارم.
1. تا حالا شده 24 ساعت تموم چشم به مانیتور بدوزی و بعدش همش حرص بخوری که چی کار باید بکنی تا سایتت بهتر بشه؟!
2. تا حالا شده بخاطر سایتت از مهمترین کارات بزنی؟!
3. تا حالا شده یک ماه تموم شب و روزت رو توی سایت بگذرونی بخاطر اینکه مدیران همکارتون هیچ کدوم نیومدن؟!

برای من شده... خیلی زیاد هم شده. من تا به حال چندین تا سایت داشتم که همشون رو به عشق یکی مدیریت میکردم. توی اون سایت اصلی ما چهار نفر مدیر کل سایت بودیم.دو نفر مدیر فنی بودن و دو نفر مدیر فرهنگی. کارها کاملا حساب شده بود و هیچ مشکلی هیچ کس با هیچ کس نداشت. کاربرا با عشق میومدن تو سایت و پست میزدن. سایت ما صرفا کارش نوشتن بود. بعد از یک مدت طولانی که همه چیز به خوبی و خوشی پیش میرفت. یک روز بین دو تا از همکارام مشکل پیش میاد و با هم دعوا میکنن. با میانجی گری من مشکل حل میشه اما یه مدت کوتاه بعد دعوا از سر گرفته میشه و اون دو تا میرن... تو بهبه ی مشکلات شخصی ام بودم که این اتفاق افتاد. از طرف دیگه خود من هم با سومین مدیر مشکل پیدا کردم و اونم گذاشت و رفت. یک ماه تموم با هزار بدبختی سایت رو نگه داشتم. شب و روز دیگه واسم معنی نداشت. کاربرا همه سراغ اون یکی مدیرا رو میگرفتن و من میدونستم اگر بهشون بگم که بینمون اختلاف پیش اومده چه اتفاقاتی میفته. شروع کردم به دادن ایده بین کاربرا... چند تاشون رو که خیلی خوب میشناختم مدیر کردم و ازشون کمک گرفتم... جمعیت کاربرام بیشتر شد... تا اینکه بعد از یک ماه یکی از اون سه تا برگشت که کارش مدیریت فنی بود. با اومدن اون کار من هم سبک شد. سایت از قبلش بهتر شده بود تا اینکه اون دو نفری که رفته بودن این وضعیت رو دیدن و دیگه حرصشون در اومد. شروع کردن به مخالفت و آخر سر هم کار خودشون رو کردند. سایت رو هک کردن...شاید فکر کنید که یه مشکل پیش پا افتاده است و خیلی ساده میشد حلش کرد... اما اشتباه میکنید
من دیگه دل و دماغ واسم نموند که سایت راه اندازی کنم. اون همکارم هم مثل من... جمش کردیم که جمش کردیم...
دوست عزیز من... آقا مهدی... من میدونم تو هم شب ها خواب نداری و از همه کارت میزنی برای سایت... از همون اول که اومدم توی سایتت این رو فهمیدم... اما تجمع بیش از حد یه سری مشکل پیش پا افتاده بازده ی سایتت رو پایین آورده... و این رو چون داخل گود هستی نمیبینی...
امیدوارم من رو توجیه کنید اگر نمیخواید توجیه بشید.

Captain II

Captain II

نماد کاربر
530

تاريخ عضويت

يکشنبه 24 تیر 1386 03:06

اصفهان

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 67 پست

توسط Danial_4139 » جمعه 8 خرداد 1388 12:56

سلام ، هر چی فکر می کنم چطور باید انتقاد کنم که پاک نشه یا ویرایش نشه چیزی به فکرم نمیرسه ولی این وضعیت cc کم کم داره
مسیر فرام رو عوض می کنه و دیگه اون چیزی نیست که باید باشه  ::sa

اخباری که با عکس و مدرک تو تمام سایت ها رسمی دولتی وجود داره تو cc پاک میشه یا بهتره بگم سانسور میشه !

انتقادات از cc کم نیست به خصوص تو این چند ماه اخیر ولی با این وضعیت غیر از چند کاربر که اونا هم فعالیتشون شناخته شده و جهت دار هست
کسی نه میتونه پستی بده و نه فعالیتی کنه ! هر بار که مدتی دور میشم و بر می گردم بدتر از این وضعیت سرخورده میشم  :eek:

امیدوارم این روال عوض بشه و cc به همون cc سالهای پیش تبدیل بشه نه اینکه به سمت دیگه ای تمایل پیدا کنه که اصلآ در حد و اندازه
cc نیست .

موفق باشید ...

Major I

Major I

نماد کاربر
5234

تاريخ عضويت

توسط ganjineh » جمعه 8 خرداد 1388 13:13

باز هم ادعاي تكراري  :?
دوست عزيز بابت تك تك ادعاهايتان دليل اورده و توضيح بيشتري بدهيد تا بهتر بررسي شود...

در ضمن بهتره نقصي اگر رويت مي كنيد به مدير عزيز سايت مهدي جان پي ام بزنيد اگر قانع نشديد ان وقت همانطور كه قبلا هم براي ديگران تذكر داده بودن در اينجا مطرح كنيد ... :-o  :razz:

Mahdi1944, Shahbaz, Fariborz

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » شنبه 4 مهر 1388 20:12

جایی پیدا نکردم تا این سوال رو بپرسم
وقتی موضوع جدیدی میزنی هنوز که کسی پست رو ندیده یه چیز عجیب هستش اونم اینه
یه مثال
کاربران حاضر در اين انجمن: , rica,  و 12 مهمان
وقتی تعداد بازدیدکنندگان از تاپیک رو نگاه میکنی کمتر از اون چیزی هستش که در بخش کاربران حاضر نشون میده

Major I

Major I

نماد کاربر
5234

تاريخ عضويت

توسط ganjineh » شنبه 4 مهر 1388 20:27

rica,  دوست عزیز

همانطور که اشاره کردید نوشته کاربران حاضر در این انجمن نه این تاپیک ...
لزومی نداره که کاربری در یک انجمنی بازدیدکننده باشد و همه تاپیکها را ببیند من جمله تاپیک تازه شما یا هر کس دیگر را... :o

Mahdi1944, Fariborz

بعدي