در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 شهریور 1390 23:04

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: عدم نمایش صحیح حرف ی در ویندوز 7

توسط rezasabeghi » سه شنبه 15 شهریور 1390 23:11

سلام جون من كمك كن حرف "ي"در تمام صفحاتي كه باز ميكنم حتي تو صفحات وب بزرگ تايپ ميشه مثلا "تبريز" به صورت "تبري ز" نوشته شده چيكارش كنم حل شه

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
144

تشکر کرده: 79 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 اسفند 1385 12:22

آرشيو سپاس: 282 مرتبه در 68 پست

توسط omidr » چهارشنبه 16 شهریور 1390 07:20

سلام. من یک بار این مشکل رو داشتم به احتمال زیاد کیبورد شما توسط یک فایل dll که مربوط به کیبوردهای عربیه ساپورت میشه. به راحتی میتونید فایل dll مربوط به کیبورد فارسی رو روی اینترنت پیدا کنید و توی system 32 ویندوز کپی کنید. انشا ا.... که درست میشه. یادتون باشه برای جلو گیری از مشکل احتمالی فایل dll فعلی رو در جایی ذخیره کنید که اگر فایل جدید جواب نداد لا اقل قبلی رو از دست نداده باشید. در ضمن تا اون موقع برای حرف ی میتونید از Shift X استفاده کنید.

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

توسط nima-rad » چهارشنبه 16 شهریور 1390 07:40

سلام دوست عزيز

يكسري فونت واست آپلود كردم اونارو تو پوشه فوت ويندوز كپي كن  C:\WINDOWS\Fonts  بعد يه سيستم رو ريست كن %100 مشكلت حل ميشه....

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           1.36 مگابايت
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nima-rad تشکر کرده اند:
reza.nm

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 شهریور 1394 12:15

توسط sajjad220 » چهارشنبه 11 شهریور 1394 12:20

Mahdi1944 نوشته است:Ra30ol,
در انجمن عبارت KBDFA رو تايپ کنيد، فايلي رو قبلا قرار دادم که براي تمام ويندوزهاي NT قابل استفاده هست، روش جايگزيني اون رو هم توضيح دادم، اگر با اين کار مشکل رفع نشد، مشکل در فونت Tahoma ويندوز هست و بايد اون رو با نسخه‌ي سالم، مثلا از ويستا جايگرين کنيد، علت تفاوت حروف "ي" و "ک" عربي و يونيکد هست

سلام
من توی انجمن سرچ کردم، حتی از طریق گوگل هم تلاش کردم ولی فایلی که شما گذاشتید رو ژیدا نکردم، اگه ممکنه توی همین پست مجدد ارسال کنید یا لااقل لینکش رو بفرستید
خیلی ناراحتم و اذیت میشم بابت این موضوع ، همش حروف ی و ک و... از هم جدا هستن

ممنون میشم کمکم کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 شهریور 1394 17:47

sajjad220,  
بفرمایید:
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 شهریور 1394 12:15

توسط sajjad220 » چهارشنبه 18 شهریور 1394 17:30

Mahdi1944 نوشته است:sajjad220,  
بفرمایید:
کد: انتخاب همه

سلام
متشکر از شما
ولی مشکل من هنوز برطرف نشده
فایل رو جایگزین کردم با موفقیت هم انجام شد اما همه صفحه کلیدم به هم ریخته ویرگول ندارم دیگه جای پ و ژ عوض شده

خواهشا فایل دیگه ای اگه دارید بذارید

نمونه تصویری که ببینید برای نمایش حرف ی هنوز مشکل دارم
http://uupload.ir/files/oez8_kbdfa.jpg
ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 شهریور 1394 17:43

sajjad220,  
این استاندارد کیبورد فارسی هست، سعی کنید با اون کار کنید، نیم فاصله و مواردی دیگه‌ای که لارم داره رو هم به طور کامل در اون قرار دادم و جای کلیدها هم بر اساس استاندارد هست، برای مثال به هر دو نوع ک و ی و یا اعداد فارسی و انگلیسی دسترسی دارید. نیم فاصله هم با Shift+Space قابل انجا هست، کاما با Shift و . هست. میتونید جای کلیدها رو در پیش نمایش کیبوردها ببینید. همچنین این کیبورد تنها کیبورد سازگار با تمام ویندوزها از جمله وینذوز 10 هست که خودم اون رو تهیه کردم. کیبورد دیگه‌ای رو در اختیار ندارم متاسفادنه...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

sajjad220 از این پست سپاسگزاري کرده است

قبلي