در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

آزمايش موشکي جديد ، توان دفاعي ايران را تقويت مي کند

توسط hani1459 » شنبه 2 خرداد 1388 20:17

بيروت - رييس حزب ناصري لبنان تاکيد کرد آزمايش موشکي جديد ايران ، توان دفاعي اين کشور را تقويت مي کند. " اسامه سعد " روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در اين باره اظهار اشت : موفقيت پرتاب و عملکرد موشک " سجيل 2 " به دشمنان ايران نشان داد که ايران با تمام محدوديتها و تحريم هايي که غرب وضع کرده همچنان به سوي خودکفايي در زمينه هاي دفاعي حرکت مي کند و در تلاش هايش موفق است .
وي افزود : آزمايش موفق اين موشک براي غرب و مسلمانان و اعراب پيام هاي مختلفي دارد و براي مسلمانان و اعراب اين نويد را مي دهد که جمهوري اسلامي ايران بخشي از توان دفاعي امت مسلمان را تقويت کرده است .
اين چهره سياسي لبنان گفت : پس از هر آزمايش و موفقيت ايران در زمينه هاي علمي و فناوري جهان اسلام ، مسلمانان و آزادگان جهان خرسند وخوشحال مي شوند زيرا توان ايران را توان خود مي دانند و از سوي ديگر طي 30 سال گذشته به خوبي مشاهده کرده اند که ايران به هيچ کشوري تجاوز نکرده و همواره براي بهره مندي جهان اسلام از دستاوردهاي خود اعلام آمادگي کرده است .
اسامه سعد خاطرنشان کرد : آزمايش موفقيت آميز اين موشک براي دشمن صهيونيستي نيز هشدار به همراه داشت مبني بر اينکه در صورت هرگونه اقدام احمقانه اي واکنش به موقع و قدرتمندانه ايران را در مقابل خود خواهد ديد.
اين چهره سياسي لبنان اظهار داشت ما به عنوان بخشي از کشورهاي اسلامي به قدرت ايران افتخار مي کنيم و از اينکه مي بينيم جمهوري اسلامي ايران همچنان بر مواضع انقلابي خود در حمايت از مظلومان و محرومان جهان از جمله فلسطينيان پافشاري مي کند خرسند هستيم . ایرنا
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Achilles

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان