در اين بخش مي‌توانيد در مورد تجهيزات انفرادي به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
304

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 شهریور 1387 21:53

آرشيو سپاس: 358 مرتبه در 112 پست

اسپری فلفل

توسط Eagle_of_sky » يکشنبه 10 خرداد 1388 10:52

سلام دوستان میخواستم درباره انواع اسپری فلفل و عملکرد آنها و همچنین نحوه تهیه آن به صورت قانونی اطلاعاتی کسب کنم . ممنون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Eagle_of_sky تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

Commander

Commander

نماد کاربر
2821

تشکر کرده: 602 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 16:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: اسپری فلفل

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 10 خرداد 1388 11:23

Eagle_of_sky عزیز سلام :
باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که در حاله  حاضر از این نوع اسپری ها برای مصارف گوناگون مانند : دفاع از خود و یا مقابله با تهاجم بیگانه و شورشهای کوچک استفاده میشه. اما در مورد انواع اون از نظر قدرتی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارن و بیشتر از لحاظ ظرفیت مخزن باهم متفاوتند البته باید خاطر نشان شد که یرخی از انواع تقلبی میتوانند حتی موجب کور شدن شخص (به علت دارا بودن گازهای خطرناک) بشوند !! و در مورد تهیه قانونی آن هم باید از مقام قضایی تائیدیه دریافت کنید که کاره ساده ای نیست ! (یعنی به این راحتی نمیدن مگر اینکه شغل پر مخاطره ای داشته باشید). در رابطه با خرید غیر قانونی هم سایتهای زیادی وجود دارند !!!!!!  :-)

موفق و پیروز باشید   :razz:  :razz:
CAPTAIN PILOT
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky

Major II

Major II

نماد کاربر
304

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 شهریور 1387 21:53

آرشيو سپاس: 358 مرتبه در 112 پست

توسط Eagle_of_sky » يکشنبه 10 خرداد 1388 12:52

دست شما درد نکنه.
خوب انواعش چیا هست  ؟  ناتو و  گارد و  ...  اینا رو میشه برام شرح بدهید و بگید که این سایتهایی که مثلا نوشتن 30 تومان (هزار) چجوریه؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Eagle_of_sky تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

Commander

Commander

نماد کاربر
2821

تشکر کرده: 602 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 16:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 10 خرداد 1388 22:00

Eagle_of_sky عزیز مجدد سلام :
در مورد انواع باید خدمت شما عرض کنم که معمولا مدل های ناتو (به دلیل در دسترس بودن) از طرفداران بیشتری برخوردارند. اکثر مدل ها هم یا ساخت کشور آلمان هستن و یا فرانسه. البته من چند ساله پیش یک نمونه آمریکایی دست یکی از خلبانان تجاری دیدم که به گفته خودش اونو به طوره غیر قانونی از اتباع افغانی به قیمت 90 هزار تومن خریده بود !!!!  :-(  البته من دقیق نمیدونم تفاوت اساسی بین نوع ناتو با گارد یا غیره چیه ولی اینو میدونم که از نظر قدرتی هیچ تفاوتی با هم ندارن. اما در مورد خرید اینترنتی هم اکثرا ناتو ساخت آلمان هستش و شما میتونید ایمیل خودتونو روی سایت بزارین تا فروشنده خودش با شما هماهنگ کنه !  :AA:  البته مراقب باشید که طرف کلاه بردار نباشه  :-)
موفق باشید
CAPTAIN PILOT
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

CentralClubs Hosting