آغاز رزمایش 5 روزه رژیم صهیونیستی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

آغاز رزمایش 5 روزه رژیم صهیونیستی

پست توسط hani1459 » یک شنبه 10 خرداد 1388, 2:03 pm

رژیم صهیونیستی رزمایش پنج روزه خود را با هدف آموزش سربازان ، غیرنظامیان و گروه های امدادرسان در برابر حملات موشکی، بمب گذاری، بلایای طبیعی و در صورت بروز جنگ آغاز کرد.
به گزارش شبکه خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه، سخنگوی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی گفت: در این رزمایش پنج روزه حملات ضد اسرائیلی به صورت های گوناگون شبیه سازی و اجرا خواهد شد.

شلومو درور گفت : این حملات شامل حملات میکروبی ، شیمیایی و سلاح های متعارف به شهرها و مراکز پر جمعیت خواهد بود که در جریان آن حملات انفجاری فلسطینیان نیز شبیه سازی خواهد شد.

قرار است در جریان برگزاری این رزمایش ، روز سه شنبه با به صدا در آمدن آژیر حمله هوایی در سراسر فلسطین اشغالی ، ساکنان همه مناطق فورا به پناهگاه ها بروند و در برخی مناطق این اقدام باید ظرف چند ثانیه و در برخی مناطق نیز کمتر از سه دقیقه صورت گیرد.

به گفته منابع آگاه ، برگزاری نشستهای فوری و فوق العاده کابینه و بررسی واکنش و اقدامات وزیران در صورت بروز چنین حملات و بلایایی نیز در این رزمایش تمرین می شود.

این رزمایش گسترده برای سومین سال متوالی در فلسطین اشغالی برگزار می شود اما رزمایش امسال گسترده تر از رزمایش های قبلی است.

شبکه خبر
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”