در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت مواد غذايي به بحث بپردازيد.
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 353 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

محل سکونت

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

شباهت عجیب میوه ها با اعضای بدن

توسط ganjineh » دوشنبه 11 خرداد 1388 20:48

هویجحلقه شده شبیه چشم انسان است..مردمک و عنبیه و خط نوری که به چشم میرسددرست مانند چشم انسان میباشد.تحقیقات نشان میدهد که مصرف هویج باعث افزایشجریان خون در عملکرد چشم میشود.وقتیگوجه فرنگی رو از وسط دو نیم میکنید چها تا خونه میبینید که قرمزه و دقیقامثلقلب هستش که اون هم قرمزه و چها تا بخش مجزا داره.تحقیقات نشون داده کهگوجه فرنگی خون رو تصفیه میکنه...حبههای انگور روی خوشه شبیه قلب هستش و هر دونه اون شبیه سلولهای خونی.امروزهتحقیقات نشون داده که انگور برای حیات قلب بسیار مفیده.


گردوشبیه مغز انسان میمونه .نیم کره راست و نیم کره چپ.قسمت بالای مغز و پایینمغز.حتی چین خوردگی های و پیچیدگی های اون هم شبیه نئو کورتکس میباشد.درحال حاضر میدانیم که گردو ۳۶ مرتبه نورونهای پیام رسان به مغز را گسترشمیدهد.


تاحالا به لوبیا قرمز دقت کردین ..درسته ..شبیه کلیه انسان هستش ..تحقیقاتنشون داده که لوبیا قرمز در بهبود عملکرد کلیه نقش بسزایی داره.


ساقهکرفس شبیه به استخوان است و این نوع از سبزیجات در استحکام استخوان بسیارموثر میباشد.استخوانها تشکیل شده از ۲۳٪ سدیم و کرقس هم ۲۳٪ سدیمداره.چنانچه در رژیم غذایی شما سدیم وجود نداره کرفس میتونه این کمبود روجبران کنه.
آوکادوو گلابی و بادمجان برای سلامت سرویکس و رحم درخانمها بسیار موثرمیباشد.امروزه تحقیقات نشان میدهد که اگر خانمها در هفته یک عدد آوکادومصرف نمایند هورمونهای آنها متعادل میشود و از بروز سرطان رحم جلوگیریمیکند.جالبه که بدونید ۹ ماه از شکوفه کردن آوکادو تا رسیدن میوه آن طولمیکشه..


Sweet potatoes (چغندر )شبیه لوزلمعده هستش که باعث تعادل قند خون در بیماران دیابتی میشود.


زیتون به سلامت و عملکرد تخمدان کمک میکند.


کریپ فروت و پرتقال و انواع مرکبات شبیه غده های شیری هستند و در سلامت سینه و جنبش غدد لنفاوی در سینه موثر است.پیازشبیه سلولهای بدن میباشد.امروزه تحقیقات نشان داده است که پیاز نقش مهمیدر خروج مواد زائد در بدن را داراست.و باعث ریزش اشک و شستشوی لایه مخاطیچشم میگردد                                                                                                                                                                                         .
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ganjineh تشکر کرده اند:
Dr.Akhavan, khashayar1, vesta200, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni, Ra30ol

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان