در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 21 تیر 1395 18:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: کدوم دي وي دي رايتر بهتره؟

توسط CAESAR » دوشنبه 21 تیر 1395 20:25

سلام دوستان
بنده کارم با رایتر زیاده بطوریکه بصورت متوسط هر 5 یا 6 ماه هردو رایترم رو باهم عوض میکنم چون عمر مفیدشون تموم میشه و DVD میسوزونن.
سونی، لایت آن، سامسونگ و ال جی استفاده کردم و همه شامل این تعویض شدند یعنی عمرشون در یک حد بوده.
دیدم که همه برند پلکستون رو پیشنهاد دادند، من برام هزینش خیلی مهم نیست فقط عمر بالاشه که ملاکه.
این برند خیلی کمیابه متاسفانه، اگر آدرس فروشگاه آنلاینی رو دارید یا کسی که بتونه برام پست کنه لطف بفرمایید.
با سپاس

varyag از این پست سپاسگزاري کرده است

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
151

تشکر کرده: 3039 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 بهمن 1391 19:14

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط varyag » دوشنبه 21 تیر 1395 20:53

CAESAR نوشته است:سلام دوستان
بنده کارم با رایتر زیاده بطوریکه بصورت متوسط هر 5 یا 6 ماه هردو رایترم رو باهم عوض میکنم چون عمر مفیدشون تموم میشه و DVD میسوزونن.
سونی، لایت آن، سامسونگ و ال جی استفاده کردم و همه شامل این تعویض شدند یعنی عمرشون در یک حد بوده.
دیدم که همه برند پلکستون رو پیشنهاد دادند، من برام هزینش خیلی مهم نیست فقط عمر بالاشه که ملاکه.
این برند خیلی کمیابه متاسفانه، اگر آدرس فروشگاه آنلاینی رو دارید یا کسی که بتونه برام پست کنه لطف بفرمایید.
با سپاس

سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد برند آخری که ذکر کردید بنده اطلاع دقیقی ندارم ولی خودم از مارک asus استفاده میکنم که برای من خوب بوده البته مثل شما ازش کار نکشیدم، اما بنده خدایی که مغازه محصولات فرهنگی داشت هم از همین ایسوس استفاده می کرد و گفت تنها مشکلی که باهاش داشتم این بود که بعد دوسال این ریل خروجیش به نسبت سابق کندتر شده ولی مشکل دیگه ای نداره
پیشنهاد میکنم این مارک رو هم امتحان کنید
موفق باشید
افتادگی آموز گر طالب فیضی                هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
نردبان این زندگی ما و منی ست ____عاقبت این نردبان بشکستنیست
لاجرم آن کس که بالاتر نشست ______استخوانش سخت تر خواهد شکست

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6354

تشکر کرده: 1652 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » سه شنبه 22 تیر 1395 07:53

سلام بر شما

اینجا را ببینید:
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
شما باید برای کار با DVD همه نکات ایمنی را رعایت کنید، به عنوان مثال به دستگاه استراحت لازمه را بدهید،و سعی کنید با سرعت پایین تر عملیات رایت را انجام دهید. فاصله بین هر رایتتان خوب باشد. و در صورت عدم نیاز و اجبار از رایتر استفاده نکنید و ..
ضمن اینکه منبع تغذیه خوب و کیسی با تهویه خوب و محیط خنک نیز تاثیر مثبت به عملکرد و طول عمر دستگاه شما دارد.

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

قبلي