در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 تیر 1385 15:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

کدوم دي وي دي رايتر بهتره؟

توسط مملي2002 » يکشنبه 11 تیر 1385 15:16

سلام
من 100 هزار تومان دارم و قصد دارم یک دی وی دی رایتر بخرم
لطفا من را راهنمایی کنید
راستی اگه توی این قیمت تیک بخرم خوبه؟ :-(

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15461

تشکر کرده: 10164 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 11 تیر 1385 19:31

مملي2002
دوست عزيز بهترين ماركي كه مي‌شناسم Plextor هست، هم خيلي خوب و بدون مشكل رايت مي‌كنه و هم خيلي خوب CDها و DVD هايي مشكل دار رو مي‌خونه، در نوع خوش بينظيره
قيمت هم فكر مي‌كنم حدود 85 باشه الان
و بعد از اون سوني، كه قيمت ارزونتري هم داره
اما تا به حال چيزي بهتر از Plextor نديدم، قبلا CD Writer مارك TEAC بود كه در نوع خوش بي نظير بود، حال Plextor دقيقا منو به ياد اون مي‌اندازه  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 10:59

15616

آرشيو سپاس: 72 مرتبه در 51 پست

توسط Ali Singer » دوشنبه 12 تیر 1385 00:51

مملي2002, منم كاملا با مهدي موافقم
فقط دقت كنيد كه 8mb buffer بخري قيمتش هم همين حدود كه مهدي عزيز گفتن هست
بهد از اون من با HP يا Asus موافقم چون هر ماركي بگين تست كردم
سوني اولاش خوب بود منتها الان افتضاح شده و dvd كه خش داشته باشه رو حتي به خودش زحمت نميده كه يه تلاشي بكنه و الان قيمتش 46 تومن هست با گارانتي ايران رهجو
بين 50 و 100 تومن هم اگه بخواي بگيري pioneer خيلي خوبه البته اون سري كه درش بزرگه و دكمه گرد نقره اي داره..يعني سري اول كه قيمتش هم دقيق 70 هست
ولي plextor يه دنياي ديگس :(
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
63

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 02:47

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 5 پست

توسط حامد85 » دوشنبه 12 تیر 1385 03:04

مملي2002,  جان اگر مي خواي دي وي دي رايتر بخري پلاکستور چيز خوبيه اما HP  هم يه نوع دي وي دي رايتر داره که قابليت چاپ روي دي وي دي يا سي دي رو داره مي توني عکس خودت يا هر چيز ديگه رو ري  سي دي يا دي وي دي چاپ کني فراسو هم چيز بدي نيست

Captain

Captain

نماد کاربر
180

تاريخ عضويت

جمعه 14 بهمن 1384 01:20

اصفهان

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 6 پست

توسط Reibon2002 » دوشنبه 12 تیر 1385 11:21

من پلکستور دارم ... ازش راضيم ولي درش خراب شده ... يعني به زور مياد بيرون ... براي بيرون آوردنش از اهرم سوزني استفاده مي کنم ( بيشتر مواقع )  :o
Free! Download Center
http://www.P30Download.com
&
P30Forum ... where you not Alone :
http://www.P30Forum.com

Major

Major

نماد کاربر
204

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 اسفند 1384 01:01

همچنان تهران.سمت چپ.در سوم

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

توسط Shayan » دوشنبه 12 تیر 1385 21:09

منم Sony دارم و کلي راضيم تاحالا هيچ مشکلي نداشته و کلي هم CD و DVD‌باهاش زدم.
قيمتش هم الآن ارزون شده حدود 52 ايناس...
ولي Plextor و Pioneer هم چيزاي خوبي هستن... :-)
زندگي زيباست... البته اگه بزارن....;)

------------------------------------------------------------
تمام مسائل مربوط به iPhone و دیگر محصولات Apple
http://i-phone.ir/

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15461

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 12 تیر 1385 21:45

Shayan بله، سوني هم رايتر بسيار خوبي هست، اما از اونجايي كه با هر دو اينها كار كردم سرعت رايت و قدرت خوندن ديسك در Plextor بالاتره و TDK هم در خوندن كمي مشكل داره، اما Plextor در خوندن هم شاهكاره  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
204

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 اسفند 1384 01:01

همچنان تهران.سمت چپ.در سوم

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

توسط Shayan » دوشنبه 12 تیر 1385 22:25

Mahdi1944 من هم از Plextor خوب شنيدم ولي چون کار نکردم نمي تونم نظر خاصي بدم... :-)
زندگي زيباست... البته اگه بزارن....;)

------------------------------------------------------------
تمام مسائل مربوط به iPhone و دیگر محصولات Apple
http://i-phone.ir/

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » سه شنبه 13 تیر 1385 01:30

منم از هر کسي ميپرسم ميگه plextor حرف نداره و معمولا کسانيکه تيراژ بالا استفاده دارن ميخرن.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 10:59

15616

آرشيو سپاس: 72 مرتبه در 51 پست

توسط Ali Singer » سه شنبه 13 تیر 1385 14:01

قابل توجه همه دوستان
يه امار كلي خدمتتون بگم و اون اينكه سوني الان قيمتش به شدت افت كرده و 46 تومن شده و خوب مشخصه كه دليلش چيه ....
پلكستور هم خيلي عاليه منتها دليل اصلي كه همه اينو پيشنهاد ميدن عمر زياد محصولات پلكستور هست و اينكه از تكنولوژي powerec استفاده ميكنه و كارش هم اينه كه بهترين و مناسبترين سرعت رو براي cd يا dvd شما رايت ميكنه...ممكنه شما يه cd رو بخواين با 40x رايت كنين ولي در پايان ميبينيد كه مينويسه ...the burn process completed  24x with powerec كه اين يه نوع استراتژي رايت كردن هست كه تنها شركتي كه از اين استفاده ميكنه پلكستور هست
من سوني رو اين روزا پيشنهاد نميكنم چون كيفيتش به شدت اين روزا افت كرده ولي HP بد نيست و در واقع چون TDK ديگه dvd writer توليد نميكنه اينه كه HP جاش رو گرفته و كيفيت همون TDK رو هم داره
samsung رو كه اصلا حرفشو نزنيد كه عمرش 1 ماهه ولي LG با اينكه cd writer‌مزخرفي داره ..dvd writer اون خيلي خوب از آب در اومده و خيليا  استفاده ميكنن و راضي هستن و تو سايتهاي مختلف هم rating خوبي رو به خودش اختصاص داده
حالا اون دسته از دوستاني كه نميخوان ريسك كنن و مارك نه چندان معروف نگيرن خوب ميشه گفت ASUS ميتونه گزينه خوبي براي اونا باشه و عمرش و كارش هم بالاي متوسط هست
Aopen رو هم باهاش كار كردم و انصافا خوب رايت ميكنه و مشكل خاصي ازش نديدم با اينكه زياد هم فروش نميره

فقط در مورد HP بگم كه همونطور كه يكي از دوستانمون گفتن 2 نوع داره يكي معمولي هست حدود 54 تومن و يه نوع هست كه روي cd با dvd چاپ ميكنه ...منتها من اين نوع رو پيشنهاد نميكنم چون بعد از يه مدت اپتيك دستگاه ضعيف ميشه و بايد رسما بندازيش دور

پس نتيجه ميگيريم .....> پلكستور بخر ..حالشو ببر :grin:  :-)
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15461

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 13 تیر 1385 14:16

Ali Singer ممنون از اطلاعات خوبي كه ارائه داديد  :D
در مورد ASUS اينو اضافه كنم اين رايتر هم از تكنولوژي Flextralink  استفاده مي‌كنه كه شبيه به powerec عمل مي‌كنه، با اين تفاوت كه FlextraLink از ابتدا كه ديسكت خام گذاشته مي‌شه شروع به اسكن مي‌كنه و حداكثر سرعت مجاز براي ديسك رو تعيين مي‌كنه و اجازه‌ي انتخاب بالاتر رو نمي‌ده  :D

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 تیر 1385 18:50

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط valizadeh4 » چهارشنبه 14 تیر 1385 15:47

سلام دوستان
چه جالب منم مي خواستم بخرم فقط بودجه من 60000 تومان هست نه 100000 تومان با اين قيمت چه دي وي دي رايتري رو پيشنهاد مي كنيد البته من رايتر Tdk دارم ازش راضي هستم فقط يه دي وي دي با اين قيمت كه خوب هم باشه بهم معرفي كنيد و لطفا همه يه نوع بگن نه اينكه هر كدوم يه چيزي بگيد فقط خواهشا با دليل و مدرك كه مثلا لنزش اينقدر قدرت داره نه اينكه هر كسي هر دي وي دي رايتري كه داره رو بگه برتره

ممنون
باي

http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?p=24013#24013

بعدي