احتمال فروش هواپیماهای IL-86 به ایران

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهار شنبه 9 خرداد 1386, 7:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 22516 بار
سپاس‌های دریافتی: 14739 بار

احتمال فروش هواپیماهای IL-86 به ایران

پست توسط Shahbaz » پنج شنبه 21 خرداد 1388, 11:30 am

 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  
"کریل اسکوراتوف" مدیر بازرگانی کمپانی هواپیماسازی "اورالسکیه آویالینی" روز چهارشنبه طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که این کمپانی در صورت ممنوعیت پرواز هواپیماهای "ایل-86" در مصر، آنها را در معرض فروش قرار خواهد داد.
به گزارش «ریا نووستی» از "آویا.رو"، روسیه در اوائل ماه ژوئن جدول از دور خارج سازی هواپیماهای پر سر و صدای" ایل-86" را به مقامات مصر ارائه داده است. مصر در اواخر ماه مه به مدت شش ماه پرواز آنها را با توجه به اهمیت و حجم جهانگردان روسی به این کشور تمدید کرده است.
اسکوراتوف گفت: ما در حال حاضر چهارفروند هواپیما (ایل-86) در اختیار داریم که فکر می کنیم باید برای فروش آنها تلاش کنیم.
وی تاکید کرد که این هواپیماها در بازار با استقبال خوبی روبرو می شوند و تعداد بسیاری از آنها به آسیا از جمله به ایران و عراق پرواز می کنند.ریا نووستی  
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”