سوال در مورد قسمت پيام ها

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

سوال در مورد قسمت پيام ها

پست توسط valizadeh4 » دو شنبه 12 تیر 1385, 4:27 pm

سلام مديران محترم
داخل قسمت پيغام ها يه قسمت هست به نام پيام هاي در حال ارسال كه الان 6 تا توش هست يعني هنوز اين پيام ها به كاربرهاي مورد نظر من نرسيده؟؟؟

ممنون
باي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 12 تیر 1385, 8:18 pm

valizadeh4 بله، پيامهايي كه هنوز توسط گيرنده ديده نشده در اون ليست قرا مي‌گيرند و تمام تغييراتي كه روي اونه اعمال بشه در پيام ارسالي تاثر خواهد گذاشت (براي دوستاني كه اجازه‌ي ويرايش دارند ويرايش و براي ديگر كاربران حذف پيام و ..... :-) )
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » دو شنبه 12 تیر 1385, 8:58 pm

سلام مهدي جان
حالا چند سال طول مي ده تا اين پيغام ما از تو اين بخش خارج بشه و به دست طرف برسه؟؟؟

ممنون
باي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 12 تیر 1385, 9:23 pm

valizadeh4 هر چند سال ديگه كه فرد مورد نظر پيام شما رو ببينه، من و شما نمي‌تونيم زماني مشخص كنيم
قبلا به شما اخطار دادم، ادبيات خودتون رو تغيير بديد، متاسفانه سخنان شما هيچ شبيه سخنان دوست نيست و .... :eek:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » دو شنبه 12 تیر 1385, 9:53 pm

سلام مهدي جان
مثل اينكه ناراحت شديد
من گفتم كه آدمي هستم كه به ظاهر در نوشتاري بد هست ولي اگر بشيني كنارم و باهم صحبت كني مي بيني كه چقدر رمانتيك هستم و اما در مورد پيام بايد بگم كه شما يعني هيچ آماري نداريد كه چقدر طول مي ده كه يه پيام از تو اون قسمت خارج بشه؟؟؟والا تو فروم هاي ديگه فوري پيغام دستشون مي رسيد ولي اينجا اينجوري هست رو نمي دونم

مي بخشيد
باي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 12 تیر 1385, 9:59 pm

valizadeh4 دوست عزيز نمي‌دونم چطوري بايد به شما توضيح داد
اين يك امكان اضافي هست كه مشخص مي‌كنه آيا فرد مورد نظر پيام شما رو ديده يا پيام هنوز باز نشده، به محض اينكه فرد مورد نظر شما پيام رو ببينه پيام از اون ليست خارج و به ليست پيامهاي ارسال شده منتقل مي‌شه، و به اين معني نيست كه سيستم پيام رو نرسونده، اميدوارم ديگه متوجه شده باشيد :? (بهتر بگم نوعي آمار هست كه فرد مقابل چه زماني پيام شما رو ديده و چه زماني هنوز نديده :shock: )

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » سه شنبه 13 تیر 1385, 12:05 am

سلام مهدي جان
حالا گرفتم چي شد
شرمنده كه يه خرده دير فهميدم
من فكر كردم نرسيده به دستشون تا نه بلكه اين هست كه به دستشون رسيده ولي هنوز نديدن

باي

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”