در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
44

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 تیر 1385 11:12

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 4 پست

دعوت از دوستداران علم فيزيک

توسط sos1846 » سه شنبه 13 تیر 1385 02:05

[align=center]بنام آنکه جان را فکرت آموخت[/align]
راستش را بخواهید اندک زمانی است که بنده به عضویت این سایت در آمده ام اما در همین مدت کوتاه که تقریبا نگاه اجمالی به موضوعات این سایت داشتم آن را درزمینه های کامپیوتر و موبایل وخودرو و... مطالب جانبی دیگر آنطور که در حد توان مدیران سایت است به روز دیدم .
اما به عقیده من با توجه به کوشش مدیران و شیوه چیدمان و نظم دهی سایت امکان پیشرفت و بهبودی بیشتری در این زمینه ها وجوددارد تا اینکه بتوان منبع و مرجعی جامع و کامل ودر عین حال قابل استناد و از همه مهمتر فارسی زبان نه تنها در زمینه های علوم کامپیوتر بلکه با تلاش و همکاری همدیگر در زمینه های علوم گوناگون در اختیار کاربران قرار داد.
من هم در این بین فرصت را غنیمت دانسته و از همه ی دوستداران علم فیزیک دعوت میکنم تا با همکاری یکدیگر بتوانیم قسمتی را به این بخش اختصاص دهیم نه بعنوان بخشی از مطالب گفتگوی آزاد بلکه به عنوان یک قسمت مجزا به اسم انجمن تخصصی فیزیک. به امید تحقق این امر.

"...ریاضیات مرا از قید چشمهایم آزاد میسازد زبان ریاضی اززبان موسیقی هم فطری تروجهانی تر است.اما قوانین ریاضی آنجا که به واقعیت رجوع میکنند قطعیت ندارن دو تا آنجا قطعیت دارند که به واقعیت رجوع نمیکنند.."
آلبرت اینشتین
اونقدر ذهنتو باز کن٬ تا مطمئن بشی که نه چیزی می دونی  نه کسی هستی٬ و هر وقت احساس کردی که کسی شدی٬ وقتشه که برگردي به جمله اول!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 13 تیر 1385 02:23

sos1846 عزيز
ضمن تشكر از شما به خاطر ايده‌ي خوبتون  :D
من هم در صورتي كه حجم و محتواي مطالب در سطح مطلوبي باشه با ايجاد چنين بخشي موافق هستم  :o
پس بسم الله  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
491

تاريخ عضويت

جمعه 4 فروردین 1385 17:32

آرشيو سپاس: 60 مرتبه در 38 پست

توسط sara » سه شنبه 13 تیر 1385 02:37

sos1846, من که خيلي دوست دارم چون عاشق فيزيکم :)

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » سه شنبه 13 تیر 1385 02:55

sos1846, منم خوشحال ميشم همچين فعاليتي تو سايت وجود داشته باشه هر کمکي از دستم بربياد دريغ نميکنم :o

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
44

تاريخ عضويت

شنبه 10 تیر 1385 11:12

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 4 پست

توسط sos1846 » سه شنبه 13 تیر 1385 13:29

ممنونم از لطفتان
پس تا زمانيکه بشود اين موضوع را به يک بخش مجزا بدل نمود از همه دوستان ميخواهم که مقاله /سوال/همايش /و يا هر چيزي که مرتبط اين مقوله ميباشد در بخش **گفتگوي آزاد** با موضوع ((فيزيک)) ارايه دهند
اونقدر ذهنتو باز کن٬ تا مطمئن بشی که نه چیزی می دونی  نه کسی هستی٬ و هر وقت احساس کردی که کسی شدی٬ وقتشه که برگردي به جمله اول!

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3050

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 اسفند 1384 03:45

آرشيو سپاس: 1566 مرتبه در 615 پست

توسط Dr.Akhavan » چهارشنبه 14 تیر 1385 01:28

sos1846,  عزيز
بهتر است مطالب خود را در بخش علم و تكنولوژي قرار دهيد و نه گفتگوي آزاد
چون فيزيك يك علم است و نه گفتگو