در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 دی 1387 17:34

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

بالا رفتن درجه آمپر آب

توسط mahdi.sarabi » شنبه 6 تیر 1388 08:41

با سلام خدمت دوستان
من یک پراید 141 انژکتوری دارم .الان مدتیه که بعد از 10 الی 15 دقیقه حرکت آمپر آب بالا میاد .معمولا وقتی که با سرعت بالا حرکت میکنم خیلی بالا میاد تاآخرین خط سفید .اینوهم بگم که قبلا آبهم کم میکرد معمولا هر 250کیلومتر یک لیوان .بردم پیش یک میکانیک ترموستاتش رو دآورد دیگه آب کم نمیکنه ولی همچنان آمپرش میاد بالا .در دنده های پایین خیلی کم این اتفاق میافته (1-2-3) ولی در دنده های بالا خیلی آزارم میده به چند تا میکانیکی بردم هرکدوم یه چیز میگن که با عقل جوردر نمیاد مثلا یکی میگه از واتر پمپته یکی میگه از واشر سرسیلندرته .لطفا کمکم کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi.sarabi تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 دی 1387 17:34

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: بالا رفتن درجه آمپر آب

توسط mahdi.sarabi » شنبه 6 تیر 1388 11:19

من کولرم قطع است و اصلا از آن استفاده نمیکنم . فن هم سالم است وقتی پیش هر مکانیکی میبرم یه نمه از وسط که رد میشه فن کار میکنه و آمپر میاد پایین .ولی مشکلی که من دارم اینه که در حال حرکت مخصوصا در دنده های بالا آمپر میاد بالا. یکی از دوستان به من گفت از دلکو ماشینت هم میتونه باشه ولی راستش نمیدونم چه چوری

b13641364 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 2 مرداد 1389 16:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mahdidalton » شنبه 2 مرداد 1389 16:41

با سلام ... من بخاطر این مبحث عضو این انجمن شدم ...
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ... همونطور که دوستمون گفت با روشن بودن کولر دیگه این مشکل پیش نمیاد ... یکی از دوستام که در مکانیک خودرو وارد هستش بهم گفته احتمالا از فشنگی فن هستش .... حالا این فشنگی کجاست و آیا قابل تعمیر هست یا باید تعویض بشه ؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ..

Major II

Major II

no avatar
15

تاريخ عضويت

دوشنبه 1 دی 1393 00:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط دایی میلاد لافراری » دوشنبه 1 دی 1393 01:53

فیوز فن سوخته - ترموستات ببنده سرجاش اصلا باز نکن خوب نیست باز بشه - منم میگم اگرآب خیلی خیلی  کم میکنه از واشر سرسیلندر اما نه.  فنت ضعیف شده یا گیرمیکنه یا نیمه سوزشده یا پره هاش شکسته - آب رادیاتور پرکن . کن اینو من گفتم انجام بده خداکنه درست بشه

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند