حمایت از دیپلمات‌های همجنس‌باز؛ موضوع جدید مذاکره آمریکا با

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
پست: 820
تاریخ عضویت: پنج شنبه 18 مرداد 1386, 11:58 pm
سپاس‌های ارسالی: 4147 بار
سپاس‌های دریافتی: 2179 بار

حمایت از دیپلمات‌های همجنس‌باز؛ موضوع جدید مذاکره آمریکا با

پست توسط حسن2568 » یک شنبه 14 تیر 1388, 6:40 pm

حمایت از دیپلمات‌های همجنس‌باز؛ موضوع جدید مذاکره آمریکا با کشورهای اسلامی
 
    تاریخ انتشار:

۱۴:۰۵ ۱۳۸۸/۴/۱۴

     کد خبر:
6506
     منبع: جهان     نسخه چاپی تصویر     ارسال به دوستان تصویر    
 وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا طی اظهاراتی عجیب اعلام کرد، تلاش می‌کند که با کشورهای مختلف اسلامی که به حقوق همجنس‌بازان اهمیت نمی‌دهند مذاکره کند تا حداقل حقوق دیپلمات‌های همجنس باز را حفظ کنند!

"فیلیپ کراولی" سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه این اظهارات گفت: تنها هدف ما از مذاکره با این کشورهای اسلامی، تأمین حقوق دیپلمات‌های همجنس‌باز که در این کشورهای عربی و اسلامی خدمت می‌کنند و مأموریت دارند، است.

"کراولی" همچنین افزود: ما با هر یک از کشورهای اسلامی به طور جداگانه در این باره مذاکره خواهیم کرد و سعی می‌کنیم تا هر طور شده آنان را راضی کنیم. البته ما مطمئنیم که برای گرفتن این امتیاز، باید امتیازاتی را نیز به آنان بدهیم، اما نهایت تلاش خودمان را خواهیم کرد.

اما در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اگر کشوری اسلامی پذیرفتن یک دیپلمات همجنس باز را رد کرد، آمریکا چه موضعی را اتخاذ خواهد کرد، "فیلیپ کراولی" چنین گفت: در آن صورت تصمیم گیری با وزارت امور خارجه خواهد بود که وقتش تصمیم مناسب گرفته خواهد شد.

در همین راستا "هیلاری کلینتون" وزیر امور خارجه آمریکا چندی پیش طی اظهاراتی تعهد داده بود که نوع گزینش دیپلمات‌های آمریکایی در سراسر جهان را گسترش خواهد داد به طوریکه حتی همجنس بازان نیز بتوانند دیپلمات شوند.

گفتنی است بیش از 80 کشور جهان که اکثر آنها از کشورهای اسلامی و عربی هستند، روابط همجنس بازان را غیر قانونی می‌دانند. در پنج کشور جهان نیز مجازات همجنس بازی، اعدام است.

شایان ذکر است "مایکل ژیست" سفیر سابق آمریکا در رومانی در سال 2007 میلادی پس از اینکه تصمیم گرفت با یک همجنس باز رومانی ازدواج کند، با مخالفت شدید وزارت امور خارجه رومانی مواجه شد، از همین رو از سمت خود استعفا داد و به آمریکا بازگشت.
 


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”