در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
205

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 تیر 1385 12:08

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 14 پست

سوال در مورد رم و کارت صدا

توسط sezar & sanaz » شنبه 20 تیر 1388 09:14

کارت صدای آمبرد مادر برد p5ql pro  تا چند وات قدرت تحمل دارد ؟
در مورد کارت صدا مادربورد p5ql pro آیا توانایی تحمل واتش رو کسی می دونه این مادربورد 8 چنل آیا می شود 8 آمپیلی فایر که ساختم بهش وصل کنم2*200w*2-120w
10w*1-4w*1
آیا می شود این هارو وصل کرد اگر هم لازم که کارت صدایی بخرم که 6 خروجی داشته باشه در صورت لزوم بهم معرفی کنید ؟
من وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم با اینکه رم من 1066 نشون می دهد 800 ولی در ویندوز ویستا و xp با برنامه های تشخیص می شه دید که 1066 دلیلش چی
بایوس dram f رو دستی روی 1066 قرار دادم کامپیوتر روشن خاموش شد و صفحه مانیتور دیگه بالا نیومد ریستارت کردم باز برگشت به حالت اول
دریاب که از روح جدا خواهی رفت در پرده ی اسرار فنا خواهی رفت می نوش ندانی از کجا آمده ای خوش باش ندانی به کجا خواهی رفت

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

شنبه 20 تیر 1388 23:32

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 7 پست

Re: سوال در مورد رم و کارت صدا

توسط gigabyte_xfx » دوشنبه 2 شهریور 1388 17:03

سلام دوست عزیز.

در مورد سئوال در مورد کارت صدا.
1-خدمت شما بگم که به هیچ عنوان مادربرد های که تعداد کانال های صوتی انها 3 یا 6 باشد به 8 قابل ارتقا نیست.
2-شما عددی را که در  بایوس به 1066 رساندید ، مربوط به رم نبوده و صرفا جهت بالا بردن FSP به کار بسته می شود که همراه با
OverClockاستفاده می شود. و چون مادربرد توانای آن مقدار را نداشته بالا نیامده و شما مجبور به خالی کردن CMOS شدید.

بالا برد FSP در رم تاثیر زیادی دارد.

3- این مدل مادربرد قادر به پشتیبانی کامل رم ها با باس 1066 نیست و مقداری که در ابتدای بالا امدن سیستم نشان داده
می شود ، مقدار قابل استفاده را در سیستم نشان می دهد.
هر چند که ممکن است برنامه های دگیر قابلیت شناسایی رم با باس 1066 را داشته باشند.

4- شما اگر قصد اتصال امپلی به کامپیوتر را دارید توصیه می کنم که به هیچ عنوان به کارت صدای انبرد سیستم وصل نکنید.
به شما توصیه می کنم که از کارت های صدا که به صورت جداگانه قابل تهیه است استفاده کنید. که نوع حرفه ای ان Creative می باشد که جزو یکی از قوی ترین کارت صدا های حرفه ای می باشد.
در صورت استفاده از این نوع حرفه ای کارت صدا جدا از توان صدا از کیفیت بالا ان راضی خواهید بود
مدل ان  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   و قیمت ان 220 هزار تومان می باشد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gigabyte_xfx تشکر کرده اند:
Mahdi1944, sezar & sanaz

Major I

Major I

نماد کاربر
205

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 تیر 1385 12:08

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 14 پست

Re: سوال در مورد رم و کارت صدا

توسط sezar & sanaz » چهارشنبه 4 شهریور 1388 08:28

می شه چند آمپلی فایر رو به یک کامپیوتر وصل کرد یا خیر ؟
دریاب که از روح جدا خواهی رفت در پرده ی اسرار فنا خواهی رفت می نوش ندانی از کجا آمده ای خوش باش ندانی به کجا خواهی رفت