توماج فريدوني (مشاور موفقيت فردي و شغل )

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با دانش عمومي به بحث بپردازيد
ارسال پست
Major I
Major I
پست: 6158
تاریخ عضویت: پنج شنبه 25 خرداد 1385, 2:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

توماج فريدوني (مشاور موفقيت فردي و شغل )

پست توسط ganjineh » سه شنبه 23 تیر 1388, 10:43 pm

 تصویر 

[COLOR=#NaNNaNNaN] داستانِ  

[COLOR=#NaNNaNNaN]موفقیتاتفاقی نیست و صد البته هرگز، موفقیت ذاتی و ژنتیکی نبوده است. شایدموفقیت تنها چیزی باشد که اصلا به خون و کروموزوم ها ربطی ندارد! موفقیتامری ست اکتسابی. موفقیت را باید خواست، باید آنرا صدا زد. باید بلندبانگش کنید تا به سراغ شما بیاید.

از روز اول شاد نبودم و تا مدتهاهرگز احساس خوشبختی و شادی نداشتم. خیلی زود درگیر مسائل مالی شدم و درحالی که هنوز بیست ساله هم نبودم حدود 12.000 دلار بدهی مالی به بارآوردم. خانواده مرا سرزنش می کردند و بدتر از همه آنکه به جایی رسیده بودمکه حتی خودم هم خویش را قبول نداشتم.

برای خودم مهلتی یکماهه درنظر گرفتم و با خود گفتم: توماج! فقط یکماه فرصت داری. بیست سال رااینگونه زندگی کردی و امروز ناراحت و نگرانی. پس بیا و یکماه به اراجیفروانشناسان و مشاوران گوش بده…

به زودی همه چیز تغییر کرد. کمترتمایل به جلب توجه داشتم. کمتر به دنبال اسیر می گشتم و کمتر حاضر می شدمقربانی باشم. مسئولیت کلیه زندگی خود را به عهده گرفته بودم… مسئولیت تمامزندگیم را در گذشته و آینده به عهده گرفتم و جدی خودم را صدا زدم. بلند ورسا گفتم توماج این تویی! این تویی! هر چه پیش آمده، هر چه داری و هر چهاتفاق بیفتد تنها از این روست که تو اینگونه می خواهی…
مسئولیت خودم ورفتارم را عهده گرفتم و دیری نپائید که به شادی رسیدم. کابوس های شبانه بهخواب های لذتبخش و آسوده تبدیل شد. جای اخم از وسط ابروهای پرپشتم کهبیشتر باعث می شد خشمگین و عصبانی جلوه کنم محو شد و جای آنرا چال رویصورت و خنده پر کرد. حالا دیگر می خندیدم و سرشار از هیجان بودم. عاشقارتباطات جدید بودم. دوستان موثری یافته بودم و دوستان بی مصرف گذشته رارها کرده بودم.

زندگی عجیب است. از عمق نا امیدی و شکایت به اوجاعتماد و اطمینان و رضایت رسیده بودم. نه حکومت را مقصر عقب ماندگی خود میدانستم نه دیگر به فرهنگ و سنت ها اعتراض می کردم و نه پدر و مادر ودیگران را عامل کند بودم و اندوهم می دانستم.
همه چیز از آن من بود.عاشق تجربه موقعیت های جدید بودم و می دانستم که این خودم هستم که موقعیتهای جدید را از بین یکدیگر تمیز می دهم و انتخاب می کنم. این من هستم کهآنها را ادامه می دهم و این من هستم که مشخص می کنم چگونه به سرانجامبرسند.

شخصیت متفاوتی شده بودم. درست است که قبول مسئولیت، مخصوصاآن اوایل سخت و طاقت فرسا بود اما زمانی که اولین آثار آن برایم نمایان شدتلاشم را چند برابر کردم و به خودم قول دادم برای احترام به شخصیت خودم همکه شده است تا به آخر دوام آورم و تا به نتیجه نرسیده ام متوقف نشوم.

سختیها گذشت و به لذت قبول مسئولیت رسیدم. استقلال را احساس کردم و به احساسواقعی آن پی بردم. نه تنها آزاد شده بودم بلکه معنی واقعی آزادگی را نیزمی دانستم. من سرباز اهداف مثبت در زندگی خویش شده بودم و خالصانه وصادقانه برای پیروزی در صحنه سخت و دشوار نبرد مبارزه می کردم. آنگونهمبارزه می کردم تا سابقه و اندیشه و زندگینامه من به عنوان یک هدف در فیلمها آورده شود، داستانم تا ابد برای جوانان نقل شود، به عنوان یک الگو درکتاب درسی بچه ها از من بگویند و نامم را بر هر میدان و کوچه و خیابان درسراسر جهان بگذارند.

من خودم را دیدم، من خودم را شندیم و خودم رادرک کرده بودم. من با خودم آشنا شدم و به قدرت های عظیم وجودی خویش ایمانآورده بودم. من، دیگر تنها نبودم چرا که از آن پس، برای همیشه با خودمبودم…

امروز من شاد و خوشبخت و خرسند و پر از هیجانم و می خواهم تاآموخته ها و موفقیت هایم را با دیگران سهیم شوم. ببینم، آیا شما هم یکدوست جدید می خواهید؟!
 


 تصویر 
[COLOR=#NaNNaNNaN]کلیپصوتی معرفی توماج فریدونی. شما می توانید این کلیپ جذاب را از اینترنت بهصورت آنلاین گوش دهید و یا فایل آنرا به روی کامپیوتر خود بارگزاری کنید ودر هر زمان که مایل بودید آنرا گوش کنید.

این فایل با حجمی پائین وکیفیت نسبتا مناسبی تهیه شده است که امیدواریم از شنیدن آن لذت ببرید.همین کلیپ را می توانید همیشه در برنامه های تلویزیونی و رادیویی ماببینید و بشنوید. [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
سايت رسمي توماج فريدوني [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

موفقعيت : تهران ، اصفحان
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “دانش عمومی”