در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 27 مرداد 1388 13:08

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: ریشه سایت

توسط mamad021 » دوشنبه 9 شهریور 1388 17:31

سلام

من نمی تونم این تغیرات رو ایجاد کونم

فایل ها و پوشه ها
لیست موارد زیر باید حتما موجود و قابل نوشتن باشد.در غیر اینصورت به مرحله بعدی نصب راه نخواهید یافت.
cache/: يافت شد, غير قابل نوشتن (سطح دسترسي را به 777 تغيير دهيد) files/: يافت شد, غير قابل نوشتن (سطح دسترسي را به 777 تغيير دهيد) store/: يافت شد, غير قابل نوشتن (سطح دسترسي را به 777 تغيير دهيد)
آموزش بالا رو خوندم
عکس از فایل منجر

ممنون میشم کمک کنید کدام گزینه رو انتخاب کنم برای تغیر و چه جوری   فکر کنم فایل منجر من با مال شما تفاوت داره

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 شهریور 1388 00:47

mamad021,  
فايل منيجر ديگري در کنترل پنل شما وجود نداره؟ به هر حال بايد به دنبال Permissionبگرديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, mamad021, SAMAN, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط mamad021 » سه شنبه 10 شهریور 1388 13:11

سلام من با هاست تماس گرفتم من نمیتونم سط دسترسی رو تغیر بدم خودشون تغیر دادن.یه مشکل دیگه به این صفحه رسیدم جلو تر نمیره
معرفي   کامل شد

پيش نيازها    کامل شد

تنظيمات ديتابيس    کامل شد

جزئيات موسس (مدير كل)  کامل شد  

فايل configuration    گیر کردم              این دوتا گزینه رو داره          Done   Download

فایلو دانلود می کونم بعدش باید چکار کنم

عکس
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 شهریور 1388 14:06

mamad021,  
فايل رو دانلود کرده و در مسير انجمن جايگزين فايل config.php فعلي کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

sokuteasemuni, mamad021, ARafiee, SAMAN, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط mamad021 » سه شنبه 10 شهریور 1388 18:11

فایل رو دانلود کردم  بعد جای گزین کردم و دکمه Done روزدم هیچ اتفاقی نیوفتاد یکم کامل تر توضیح بدید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 شهریور 1388 18:25

mamad021,
براي نصب نياز هست که پرميشن config.php نيز 777 شود و يا فايل مورد نظر دانلود و جايگزين قبلي شود (شايد نياز هست اول قبلي حذف و سپس جديد جايگزين شود) و بعد از اون امکان انجام ديگر مراحل نصب فراهم خواهد شد

CAPTAIN PILOT, SAMAN, noora, sokuteasemuni

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط mamad021 » چهارشنبه 11 شهریور 1388 11:52

سلام من از نصب  phpbb هیچی نمیدونستم ولی با کمک شما نصب کردمش :smile:  . ولی فکر می کونم که بعد من کسای دیگه باشن که مثل من بلد نباشن نصب کنن من از تمام مراحل نصب عکس گرفتم میتونه کمی باشه اگه بدردتون میخوره برای ساخت یک آموزش براتون آپلود کنم. :razz:  بازم ممنون. :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mamad021 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

قبلي