آیا با سانسور ها و اخراج کردن های سایت موافقید

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

آیا با سانسور ها و اخراج کردن های سایت موافقید

پست توسط barikani1 » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 1:38 pm

سلام همانطور که همه می دانید این سایت با سانسور هائی که در پاسخ های بازدید کننده ها انجام می دهد باعث نمایش غیر واقعی نتایج می گردد و کار با ارزش بسیاری از اعضا را کمرنگ نشان می دهد
و با کمی انتقاد سریع سما را اخراج می کند
شما موافق این مسئله هستید

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3544 بار

Re: آیا با سانسور ها و اخراج کردن های سایت موافقید

پست توسط sand_fighter » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 1:44 pm

سایت اخراجی ندارد آقایی که نمی دونم کدام سایت دیگر آمدی اینو بدون که این تخریب شما کار و به هیچ جایی نمی برد و فقط سایت خودتو خراب می کنه خجالت بکش !

سنترال برای همیشه

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 2:35 pm

این چه ریطی به گالری نظامی داره barikani1, تصویر تصویر تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 135 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار

پست توسط nodet » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 2:35 pm

barikani1 نوشته شده:سلام همانطور که همه می دانید این سایت با سانسور هائی که در پاسخ های بازدید کننده ها انجام می دهد باعث نمایش غیر واقعی نتایج می گردد و کار با ارزش بسیاری از اعضا را کمرنگ نشان می دهد

با سلام..

آقای محترم هر سایتی هنجار های بخصوصی دارد و همه میدانیم سی سی جو خاصی دارد ...اگر نمی تونید تحمل کنید ...میتوانید فعالیت نکنید....!!تصویر
برادر با 6 تا پست که نمیایند در عوض دیگران اظهار نظر کنند...!! کمی تا زیادی عجول نباشید!!تصویر
آخرین ويرايش توسط 2 on nodet, ويرايش شده در 0.

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 2:44 pm

مگر شما مخالفید؟
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 2:58 pm

با کمی انتقاد سریع سما را اخراج می کند

ببین اخوی! چند تا مورد رو تیتر وار میگم ! :P

1.خود بنده از منتقدین جدی و علنی برخی قواعد حاکم بر سایت هستم!تصویر ولی چون به اینجا دلبستگی دارم اختلافات رو کنار گذاشتم و سعی میکنم علائقم رو دنبال کنم و دنبال افتراقات نگردم که نه نتیجه ای برای خودم داره و نه سایت و نه سایر کاربران!

2.کسی برام کارت دعوت و نامه فدایت شوم نفرستاده بیام اینجاتصویر..خودم اومدم و زمانی هم که خودم بخوام خیلی ریلکس میرم!تصویر

3.ف ی ل ت ر ی ن گ روی گردن سایته و مدیر مجبوره به خاطره سایتی که مثل فرزندش دوستش داره و 4 سال براش زحمت کشیده و تو صندلی داغش هم بهش اشاره کرده یک سری حدود و ثغور دست و پاگیر رو جهت رضایت کمیته مصادیق سایت های غیر مجاز که آیین نامه اش را پیشنهاد میکنم یک بار بخونی! تصویر رعایت کنه!

4.اگر بنا به اخراج با این وصفی که شما میگید باشه خود بنده تا الان باید بیش از 50 بار دیپورت میشدم! اینقدر مصداق داره که برگردی تو پست های قبلیم راحت پیدا میکنی!البته اگر حذف نشده باشه!

5.یک نکته دیگه هیچوقت هیجان زده تاپیک نزن و قبلش یک لیوان آب جهت تمدد اعصاب بنوش! چون حدیث داریم الآرامش من الایمان

6.والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته! و من الله التوفیق دامه علی کل المسلمین و المسلمات! :P
آخرین ويرايش توسط 1 on Mil@d, ويرايش شده در 0.
  بی  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 3:07 pm

با درود فراوان

در این موارد اگر مشکلی دارید بهتر است با مدیریت محترم در PM گفتگو نمایید، قوانین این تالار را مدیریت ایجاد کرده و یقینن قانون هرجا بایستی اجرا شود.
با سپاس از شما

تاپیک شما به بخش سوالان و پیشنهادات انتقال یافت :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 78 بار

پست توسط Maysam_b_e » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 3:17 pm

دوست محترم در هر اجتماعی قوانیین و هنجارهایی وجود داره که رعایت اونها برای همه لازمه در غیر اینصورت هرج و مرج اون اجتماع را از درون از بین میبره. در مورد سنترال هم با این که من زیاد پست نمیدم (دلیلشم عدم اطلاع کافی نسبت به موضوعات مورد علاقم هستش) ولی تا اونجا که من میدونم و مشاهده کردم اکثرا پست هایی حذف میشن که در اون یا به کسی توهینی شده یا اون پست بی ارتباط با موضوع هستش.نمونه آزادی مبتنی با قانون در سنترال همینه که شما می تونین چنین انتقاد صریحی را نسبت به مجموعه سنترال و مددیران محترمش داشته باشین و با سانسور هم مواجه نشین.به قول معروف هر اعتراضی باید در چاچوب قانونی مطرح بشه.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 780 بار
سپاس‌های دریافتی: 791 بار
تماس:

پست توسط arashtabaie » پنج شنبه 8 مرداد 1388, 4:26 pm

barikani1 نوشته شده:سلام همانطور که همه می دانید این سایت با سانسور هائی که در پاسخ های بازدید کننده ها انجام می دهد باعث نمایش غیر واقعی نتایج می گردد و کار با ارزش بسیاری از اعضا را کمرنگ نشان می دهد
و با کمی انتقاد سریع سما را اخراج می کند
شما موافق این مسئله هستید

این سایت از 7 بهمن 1384 تا امروز 8 مرداد 1388 مشغوله. اگه به لیست کاربران مراجعه کنید میبینید که در حال حاضر 114328 تا عضو داره( بزنم به تخته تصویر) که در همون لیست تعداد اخراجی های سایت فقط 25 تاست! یعنی در هر سال 7.14 نفر اخراج شدن در حالی که سالی 32665 نفر عضو شدن! نسبتش میشه 0.02% !!! پس صحبت شما درباره ی اخراج ها کاملا غلطه!

در مورد سانسور نظر بازدیدکنندگان هم عرض شود که تنها در مورد مسائل مربوط به قبل از انتخابات ریاست جمهوری توسط یکی از دوستان یک مطلبی از طرف یک خبرگزاری مطرح شده بود که من با سند و دلیل(عکس) به اون مسئله جواب دادم که حذف شد، خیلی هم باعث دلخوری من شد! ولی جای دیگری ندیدم که این اتفاق بیافته و کلا نتیجه ی برایند فعالیت مدیران سایت رو مثبت ارزیابی میکنم.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 77 بار

پست توسط shooter » جمعه 9 مرداد 1388, 1:35 am

هر سایتی سیاست خودشو داره.چه غلط و چه درست ...

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 » جمعه 9 مرداد 1388, 2:21 am

من هم موافقم.به هر حال محدودیت هایی برای مدیریت محترم هست و ما کاربران باید سعی کنیم برای پرهیز از هر گونه جنجال یه خودسانسوری ناقابل داشته باشیم. :-(
به قول میلاد کسی واسمون دعوت نامه نفرستاده ::ss
اگر چه تا حالا و به هر دلیلی 5 بار اخراج شدم ولی الان دیگه سرم به سنگ حورده و قول دادم پسر سر به راهی بشم مگه نه تا حالا پستام یه 300_400 تایی شده بود. :eek: :-x
به هر حال زمینه فعالیت مفید در خیلی زمینه ها فراهم هست و هر کس می تونه بر حسب علاقه و کمی محدودیت های بعضا معقول پست بده. :m:a
راستی میلاد اب و هوای گینه بیسائو چه طوره? ::ns
بالاخره طوفان شن تو رو هم فراری داد?!!! :grin:
:razz:

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”