در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 مرداد 1388 09:00

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

خاموش شدن ناگهاني خودروي

توسط hossein-6 » سه شنبه 13 مرداد 1388 09:25

<SPAN onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','editor');}else{WriteTEXT('','editor');}" style="CURSOR: pointer">
با سلام. ماشين من پرايد 87 و از نوع ساژم است. مشكل من اينه كه وقتي ماشين گرم باشه يكدفعه خاموش ميشه. البته بيشتر وقتي اين اتفاق مي افته كه از خارج شهر وارد شهر بشم و اون وقت پس از 5 دقيقه به احتمال قوي اين اتفاق مي افته. و اگه چند دقيقه صبر كنم با يك استارت روشن ميشه ولي معلوم نيست بعدش دوباره خاموش بشه يا نه. از اونجا كه چك كردن بنزين برام مشكل بود برق رو چك كردم و ديدم كه برق قطع ميشه. يك بار كويل را عوض كردم بعد گفتن احتمال زياد عيب از رله دوبله كه اون روهم عوض كردم. اتصال بدنه نيز مشكلي نداره. به من گفتن كه اگه بنزينهم پمپاژ نشه ECU برق رو قطع ميكنه ولي من وقتي سويچ رو باز ميكنم صداي پمپ رو ميشنوم<SPAN onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','editor');}else{WriteTEXT('','editor');}" style="CURSOR: pointer">.اگه با يك چنين مشكلي بر خوردين لطفا من رو راهنمايي كنين. با تشكر.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hossein-6 تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, bestebooks