مشکل کرک ها در ویندوز 7

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

مشکل کرک ها در ویندوز 7

پست توسط saeid4631 » دو شنبه 19 مرداد 1388, 2:19 am

سلام دوستان تصویرتصویر

من امروز ویندوزم رو عوض کردم . اول ویندوز ایکس پی داشتم حالا ویندوز 7 نصب کردم ولی مشکلی برام پیش اومده بدین صورت که این ویندوز7 به اکثر پچ هایی که می خام نصب کنم ارور میده مثلا پچ بابیلون یا آی دی ام رو یکبارم نه بلکه چندین بار تو ایکس پی نصب کرده بودم و ازش استفاده می کردم ولی الان هر کاری می کنم ارور میده و نمی زاره پچشون کنم. آیا باید پچ رو عوض کنم؟ یا اینکه روش دیگه ای هست که میشه باهاش این پچ ها رو نصب کرد؟ تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

Re: مشکل کرک ها در ویندوز 7

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 19 مرداد 1388, 3:01 am

,
در ويندوز ويستا و 7 پچها و کرکها رو بايد run as administrator کنيد تا قادر به عمل صحيح باشند
براي اين کار روي فايل مورد نظر راست کليک کرده و اين گزينه رو انتخاب کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

Re: مشکل کرک ها در ویندوز 7

پست توسط Professional » دو شنبه 19 مرداد 1388, 10:59 am

اگر با این کار نشد به control panel برید و در بخش action center گزینه change user account control setting بروید و اون لغزانده رو پایین بیارید تا مشکلتون حل بشه ولی بعدا دوباره بذاریدش سر جاش :-)
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”