بالگردهاي كنترل از راه دور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با بالگردهاي بدون سرنشين به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

اخراج شده
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

بالگردهاي كنترل از راه دور

پست توسط valizadeh4 » پنج شنبه 15 تیر 1385, 7:17 pm

سلام دوستان
چندين شركت هستند كه بالگرد كنترل از راه دور دارن قيمتشون هم تقريبا 50 تومان هست آيا به كار مي آد؟؟فقط مي دونم چيني هستن و نمي دونم چه وزني رو مي تونن بلند كنند آيا مي شه راحت كنترل كرد يا مكافات داره؟؟

ممنون
باي

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4298 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 » پنج شنبه 15 تیر 1385, 8:23 pm

valizadeh4,
قيمت يک هليکوپتر راديوکنترل با موتور پيستوني و بنزين سوز، از 500 هزار تومن کمتر نيست.
به احتمال زياد منظور شما همين رقم بوده.
بايد اذعان کنم که سخت ترين پرندهء مدل، هليکوپتر است و کنترل آن، نياز به ساعتها آموزش و مهارت فراوان دارد. :?
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » پنج شنبه 15 تیر 1385, 10:28 pm

سلام رضا جان
نه بابا اين نه يه نمونه شارژي هست منظورم همون 50000 تومان هست به سايت روبرو بريد براي مثال [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] در قسمت تجهيزات پروازي كه البته الان هواپيما داره و قبلا هلي كوپتر هم داشت

ممنون
باي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71414 بار
سپاس‌های دریافتی: 31391 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 16 تیر 1385, 1:49 am

valizadeh4 حدودا 8 سال پيش به نوعي با الكترونيك سروكار داشتم و چيزي كه به ياد دارم اينه كه شركت مشهد كيت يه شركت سازنده كيتهاي آموزشي هست كه مدارهاي پيش ساخته + راهنما عرضه مي‌كنه و معمولا قدرت زيادي براي كارهاي جدي ندارند و فقط جنبه‌ي ايجاد سيستمهايي با كاربري شناخت و آموزشي هست و نمي‌شه روي اونها براي كارهاي جدي حساب باز كرد، كه در اين صورت قيمت 50 هزار تومن به نظر منطقي مي‌رسه (مثل كيت تلويزيون كه داشت و اون زمان 30 هزار تومن بود و تلويزيون واقعي حدود 250 و بالاتر)
اما به هر حال اين نوع هليكوپترهاي كنترلي كه قابليت انجام كار و مانور خوب داشته باشند زير 500 تومن نديدم :-)
البته بنده در ليست تجهيزات پروازي فقط هواپيما رو ديدم
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
اگر لينك مستقيم اون رو داريد اينجا قرار بديد :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » جمعه 16 تیر 1385, 11:29 am

سلام مهدي جان
من كه گفتم تو اين سايت حدودا يك سال قبل بالگرد بود حالا اين هواپيماش رو من نمي خوام ولي خيلي از شركت ها هستن هم اين 50 توماني و هم ايني كه شما مي گيد 500 تومان هست رو مي فروشن من فقط قصد وصل كردن دوربين بهش دارم آيا مي تونم بهش وصل كنم؟؟؟البته خودم بهشون زنگ زدم و گفت كه اگر يه خرده وزنش تغيير كنه ديگه كار نمي كنه و چيني هست در ضمن اين كيت نيست بلكه قطعاتش جدا هست و شما مي ري مي خري و بهم وصلشون مي كني و چيني هست حالا آيا با اين اوصاف به كار من مي آد؟؟؟

ممنون
باي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71414 بار
سپاس‌های دریافتی: 31391 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 16 تیر 1385, 1:23 pm

valizadeh4 اين هواپيماها جنبه آموزشي دارند و قادر به حمل باري بيشتر از وژن خودشون نيستند، همونطور كه خودشون هم گفتند به كار شما نمي‌آد و قادر به حمل بار بيشتر از وزن خودش نيست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » جمعه 16 تیر 1385, 1:28 pm

سلام مهدي جان
پس به كار من نمي آد من نمي دونم آدم عاقل با اين خصوصياتي كه اين بالگردهاي 50 توماني داره آيا مياد 50 تومان بي زبون بده براي اين بالگردها!!!

ممنون
باي

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4298 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 » جمعه 16 تیر 1385, 1:30 pm

valizadeh4,
شما بايد از هواپيماي راديوکنترل از نوع موتوردار بنزيني استفاده کنيد که قدرت خوبي دارند (حتا تا 5 يا 6 اسب بخار) و ضمن اينکه نصب دوربين بر روي اونها، به راحتي امکان پذيره. :(

اخراج شده

پست توسط valizadeh4 » جمعه 16 تیر 1385, 1:31 pm

سلام رضا جان
ممنون از راهنمايي شما و بقيه دوستان

ممنون
باي

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط M0H@mM@d » پنج شنبه 22 تیر 1385, 1:23 pm

باباجان من اگه توي تهران هستي توي ممرکز نمايش ها ي هوائي يه فروش گاه هستش که علاوه برهوابي ماهاي راديوکنترل هليکوبترراديو کنترل هم داره از200هزارتومان گرفته تا2ميليون تومان :-o 8) :?
 [marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq] 

New Member
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط happali » چهار شنبه 17 بهمن 1386, 2:52 pm

به به

ايول

بالاخره يه جا پيدا كردم كه يه خورده همچيني چند نفر عين خودم عشق هليكوپتر پيدا كردم !

خوب دوستان عزيز ، اگه ميشه يه خورده راجع به تجربيات و رزومه خودتون بگين تا بتونيم از همديگه استفاده كنيم !

اين كار ، يعني Rc Model‌ يا Remote Heli ها ، طرفدارهاي كمي دارن تو ايران ، پس بهتره هواي خودمونو داشته باشيم

من واسه شروع از خودم ميگم

من پرواز هليكوپتر رو از Lama شروع كردم و بعدش يه Scale رفتم بالا ، با Honey Bee

كه البته هر 2 تا شون الكتريكي بودن

بعد از اون رفتم روي هلي هاي Engine Nitro كه برد قويتر و قدرت زيادي دارن اولين هليكوپتر سوختي من Shuttle بود كه ژاپني هستش كه طبق معمول با يك Crash به دار فاني پيوست

و الان دارم روي G-Smart كار ميكنم كه هنوز در مرحله اسمبل هستش و ساخت چين و از كيفيت ساخت بدنه بمراتب خيلي بهتر از شاتل ژاپني داره

ديگه نميدونم چي بگم ! :razz:

ياحق
دليل چرخش زمين نيست جاذبه
پوله كه زمين رو مي چرخونه ، جالبه !

اين روزا اول پوله ، بعد خدا ، همه رعيت ، ارباب ، كدخدا

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط ba_maram_shiraz » چهار شنبه 28 فروردین 1387, 1:17 pm

سلام به همه من نوکر همتون هستم اسمم حامد هست.

ببينيد دوستان شما نبايد بگيد که مياد 50000 تومان پول زبون بسته رو بهده به اينا.

دقت کنيد عزيزان اين کاري که شرکت mashhadkit خلاقيت هاي کاربران اون هست.
شما نبايد توهين کنيد چون هرکس کارش براش مهمه.

اينو به آقاي VALIZADEH4 گفتم.

اميد وارم که از دستم ناراحت نشده باشه.
آخه خودم کاراي الکترونيک و کامپيوتر ميکنم ميدونم چه زحمتي داره و جاي قدر داني هست

ارسال پست

بازگشت به “بالگردهاي بدون سرنشين”