در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 مهر 1386 00:08

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

ویروسی بعد از عوض کردن ویندوز باز هم کار میکنه !!

توسط chatr » سه شنبه 27 مرداد 1388 10:31

باسلام چند روز پيش با ويروسي مواجه شدم كه ابتدا task manager رو از كار انداخت و نمايش فايلهاي hidden رو متوقف كرد حالا هم در پوشه temp فايلهايي با اين نام    0006A683_Rar   ونامهاي مشابه ميسازد كه خود به خود و به سرعت تعدادشان زياد شده و حجم ويندوز رو بالا مي برند . ويندوز رو format كردم در يك پارتيشن ديگه ويندوز نصب كردم ولي همچنان اين ويروس سر جايش باقيست.توسط آنتي ويروسهايي   task manager به طور موقتي برمي گردد ولي فعاليت ويروس متوقف نميشود. منتظر راهنمايي شما هستم.

با تشكر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chatr تشکر کرده اند:
modela2

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

Re: ویروسی بعد از عوض کردن ویندوز باز هم کار میکنه !!

توسط SHAHRAM » سه شنبه 27 مرداد 1388 12:38

chatr, دوست عزیز این ویروس برای هرکدوم از درایو های شما یه اتوران میسازه که با وارد شدن به اون درایو باز ویندوز ویروسی میشه حتی اگه ویندوز رو تازه نصب کرده باشید.....شما اول از همه ویندوز رو روی یک پارتیشن فرمت شده نصب کن و بعد از اینکه اولین بار ویندوز بالا اومد بدون اینکه تویdrive غیر از درایو توش ویندوز نصب کردید وارد بشید ،انتی ویروس رو نصب کنید و اپدیت کنید.بعد بزاردید تمام هارد رو رو اسکن کنه .....البته من راه ساده اش رو گفتم ..میتوندی با پاک کردن اتوران فایل و.. هم مشکل رو رفع کنید :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

يکشنبه 12 مهر 1388 22:06

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط modela2 » يکشنبه 12 مهر 1388 22:31

سلام من اگه جات بودم اطلاعات حساسم رو ميزدم تو ديويدي بعد يك دفعه يك فولدر رو add نفرماييد دونه به دونه بعد كلا" هارد رو پاك ميكردم قبل از اينكه كامپوترت رو بخواي دوباره ويندوز روش نصب كني كيس رو باز كن رو مين بوردت يه باتري ساعتي بزرگ هست مثل باتري دزدگير اونو دربياور  بعد از چند ثانيه دوباره بذار سر جاش به اين ميگن پاك كردن ريشه اي چون ديدي كه كامپيوتر خاموش هم كه هست ساعتش تغيير نمي كنه اون به خاطر اون باتري اي هست كه گفتم بعضي اوقات ويروسها هم مي رن تو اون حافظه كه اگه هاردرو عوضم كني بازم باهات سلام عليك ميكنم شايد

Major II

Major II

no avatar
221

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 اسفند 1387 19:00

آرشيو سپاس: 476 مرتبه در 111 پست

توسط moha684 » دوشنبه 13 مهر 1388 12:36

دوست عزیز من هم با چنین مشکلی مواجه شدم.
واسه از بین بردن این ویروس از چند نوع آنتی ویروس هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت
نهایتا فایل های مهم هارد رو تو یه فلش ریختم و کل هارد رو فرمت کردم و بعد از نصب دوباره ویندوز وآنتی ویروس آپدیت شده با اسکن کردن فلش قبل از باز کردنش تونستم از دست این ویروس خلاص شم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

618