برپایی همایش "نجوم و علم، پیش و پس از گالیله"

جديدترين اخبار مربوط به نجوم را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1073
تاریخ عضویت: پنج شنبه 22 شهریور 1386, 6:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 3957 بار
سپاس‌های دریافتی: 4417 بار

برپایی همایش "نجوم و علم، پیش و پس از گالیله"

پست توسط SadafG » جمعه 27 دی 1387, 11:58 am

 برپایی همایش "نجوم و علم، پیش و پس از گالیله"/ برگزاری گردهمایی پژوهشی نجوم 

سیزدهمین گردهمایی پژوهشی نجوم و گردهمایی نجوم؛ قبل و بعد از گالیله در بهمن ماه سال جاری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار خواهد شد.

سیزدهمین گردهمایی پژوهشی نجوم در تاریخ 8 و 9 بهمن ماه سال جاری در مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان برگزار می شود. در این گردهمایی منجمان داخلی تحقیقات و نوآوری های خود را در قالب مقالات و یا پوستر ارائه می دهند و پس از داوری منجمان برگزیده انتخاب شده و از آنها برای سخنرانی دعوت به عمل می آید.

همچنین گردهمایی نجوم؛ قبل و بعد از گالیله نیز در روزهای 10 و 11 بهمن ماه سال جاری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار خواهد شد.

با توجه به نامگذاری سال 2009 به عنوان سال جهانی نجوم فعالیت های متعددی در گردهمایی نجوم؛ قبل و بعد از گالیله سخنرانانی از دانشگاه های برجسته حضور دارند.

بر اساس گزارش مرکز دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، افرادی همچون تیتزیانا باچلی از دانشگاه پادوا، توفیق حیدرزاده از دانشگاه کالیفرنیا، محمدرضا خواجه‌پور از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، الهه خیراندیش از دانشگاه هاروارد،سون دوپره از دانشگاه گنت، پائولو گالوتسی از موسسه و موزه تاریخ علم فلورانس، نیکولو گوچاردینی از دانشگاه برگامو و حسین معصومی همدانی از انجمن حکمت و فلسفه در این گردهمایی حضور دارند.

منبع : خبرگزاری مهر
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر

  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نجوم”