سقوط هواپيماي آتش نشاني در جنوب يونان

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهار شنبه 9 خرداد 1386, 7:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 22482 بار
سپاس‌های دریافتی: 14735 بار

سقوط هواپيماي آتش نشاني در جنوب يونان

پست توسط Shahbaz » جمعه 6 شهریور 1388, 12:06 am

 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  


  کوچکي که در حال خاموش کردن آتش در جنگلهاي يونان بود، سقوط کرد.    گزارش شبکه خبري يورونيوز،   هواپيما که در حال خاموش کردن آتش در جنگلهاي جنوبي يونان بود سقوط کرد و تنها سرنشين آن جان خود را از دست داد.    هواپيما مشغول خاموش کردن کانون آتشي بود که در جزيره سفالوني يونان افروخته شده بود.   
اين حادثه دو روز پس از پايان يافتن آتش سوزي هاي مرگبار شمال شرق آتن به وقوع پيوست. در آتش سوزي اخير يونان بيش از بيست هزار هکتار از اراضي کشاورزي و جنگلهاي اين کشور نابود و صدها تن نيز بي خانمان شدند. 

 ** 
  از خلبانان هواپيماهاي اتش نشاني در يونان روز پنج شنبه به هنگام تلاش براي خاموش کردن اتش سوزي جنگلها در اين کشور بر اثر سقوط هواپيمايش کشته شد.
به گزارش خبرگزاري المان از اتن ،‌ هواپيماي اين خلبان يوناني به هنگام شرکت در تلاش براي خاموش کردن اتش سوزي جنگلها در جزيره اونيون در کيوالونيا سقوط کرد.
دهها فروند هواپيماي اتش نشاني در طول بيست و چهار ساعت براي خاموش کردن اتش سوزي در جنگلها در شرق يونان که از سه روز پيش ادامه دارد تلاش مي کنند.
تعداد زيادي خانه در اتش سوخته و هزاران هکتار جنگل و درختان زيتون نيز طعمه اتش شده است. 

  مرکزي خبر  
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”