بمب فسفر سفید چیست و چگونه قربانی میگیرد

در اين بخش مي‌توانيد در موارد متفرقه در مورد جنگ افزار به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 273 بار

بمب فسفر سفید چیست و چگونه قربانی میگیرد

پست توسط MoHsEn 1368 » دو شنبه 9 شهریور 1388, 4:29 pm

دوستان عزیز امروز به معرفی بمب فسفر سفید که اسراییل رو سر مردم بیچاره فلسطین مصرف کرد می پردازم تا با این سلاح شیمیایی و بیولوژیکی بیشتر آشنا بشید. 
  اصل این بمب توسط آمریکا ساخته شده و اسراییل هم بهش تجهیز شده تا غزه رو آزمایشگاه این بمب بکنه. 
  سفید ماده ای است هواسوز که وقتی در معرض هوا قرار میگیرد شروع به سوختن     دود سفیدی هم دارد . این ماده با آب خاموش نمیشود و همچنان در آب    . 
  روی اعضای بدن کسی بیفتد تا عمق بدن وی را میسوزد و خاموش نمیشود و حتی     میسوزاند ! همچنین جزء رده تسلیحات کشتار           OF MASS DESTRUCTION    میگیرد. ضمن اينكه دود تقريبا سمي اي هم داره و ايجاد مشكلات     در حد خفگي يا سوختن ريه ها    .

اين ماده هم مشابه     با اين تفاوت كه اگر از ناپالم بشه جون سالم بدر برد از اين يكي   .
  قربانی شانس بیاره و مواد روی سر و یا سینه هاش بریزه خیلی زود     می خونه(کمتر از 2 ثانیه) و می ره اون دنیا ولی اگر رو پاهاش یا دست هاش     اونقدر می سوزه که خونش به جوش بیاد و هنگام برگشتن به قلب اول تمامی     نزدیک به خودش رو می سوزونه تا به قلب    .

سفید بسیار    ‌باشد، یعنی انرژی فعالسازی آن خیلی پایین است و به همین دلیل ، در هوا خود     آتش می‌گیرد. بنابراین فسفر سفید را در زیر آب نگهداری می‌کنند تا از تماس     مصون    .

دوران دبیرستان یادتون باشه یک آزمایش بود درباره     زیر آب ، اگه اون آزمایش رو انجام داده باشید درک می کردید که این بمب چقدر     وحشتناک باشه. تو اون آزمایش تنها 1 گرم فسفر سفید استفاده می شد اما باید       ،       اونو نگاه می کردید تا خطری براتون نداشته باشه .تازه دره و پنجره     باز    .

ماده تنها در صورتی خاموش میشه که یا اکسیژن بهش نرسه     اش تموم بشه . هیچ راه دیگری برای خاموش کردنش نیست . اگرم روش آب بریزی     حاصل از سوختن فسفر تبدیل می شه به اسید    .

که این بمب     دهد این است که در چند      متری بالای هدف منفجر می شود و فسفر مشتعل و بسیار     روی سر مردم می ریزد و فکرش را می تونید بکنید چه بلایی سر دشمن میاره و     را می سوزانه که تشخیص جسد عملا غیرممکن میشه. عکسهای بسیار درباره     بمب تو اینترنت دیدم. ولی جرات نکردم اینجا بیارم چون واقعا دلخراش بودند.     بشر در راه بهتری صرف    . 
  این متن سایت: 
 [URL=http://www.emdadgar.com][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[/URL]هست تازه توش عکسای دلهره آور از قربانی ها هم هست خیلی ناجوره اگه زود حالتون به هم میخوره نرید بهتره.

موفق و سربلند و پیروز باشی ایران من.......

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

Re: بمب فسفر سفید چیست و چگونه قربانی میگیرد

پست توسط Justice » دو شنبه 9 شهریور 1388, 4:45 pm

,
مطلب خوبی بود فقط اگر فونت را بزرگ نمی کردید بهتر بود .
در ضمن من عکس ها را نیافتم اگر لطف کنید لینک مستقیم بگذارید. :D
تصویر

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 273 بار

پست توسط MoHsEn 1368 » دو شنبه 9 شهریور 1388, 4:52 pm

اینم منبع به طور کامل:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
موفق و سربلند و پیروز باشی ایران من.......

New Member
سپاس‌های ارسالی: 8 بار

پست توسط f14f21 » پنج شنبه 9 مهر 1388, 12:33 am

من فکر میکنم ایران هم باید به این بمب مجهز بشه
دلیلی نداره که اونا تو جنگ روی سر ما بخان بریزن و ما رو سر اونا نریزیم .

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد جنگ افزار”