در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

كارنامه هاي موقت دانشگاه!

توسط unknown20 » پنج شنبه 12 شهریور 1388 17:59

ميخواستم بدونم كه كارنامه هايي كه دانشگاه در پايان هر ترم به دانشجويان ارائه ميده موقع  استخدام كاربردي دارند؟

بعد از فارغالتحصيلي گواهي موقت فراغت از تحصيل گرفتم  و حالا بعد از چند سال ميخوام مدرك اصليم رو بگيرم ! براي اينكه ديگه نياز به مراجعه به دانشگاه نداشته باشم كلا بايد چه مداركي رو از دانشگاه تحويل بگيرم؟

و تا جايي كه من ديدم براي استخدام فقط آخرين مدرك تحصيلي و معدل رو ميخوان اگر زماني ريز نمرات رو بخوان خودشون با دانشگاه مكاتبه ميكنن يا خودمون بايد تحويل بديم؟

* شايد تعجب كنيد كه چرا اين سؤالات رو اينجا مطرح ميكنم و از خود دانشگاه نميپرسم ! راستش دليلش اينه كه اصلا جوابگو نيستن ! فقط ميخوان راحت باشن ! اميدوارم از دوستان كسي بتونه به اين سؤالات پاسخ بده.*

مثل هميشه بي نهايت سپاسگزارم

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

Re: كارنامه هاي موقت دانشگاه!

توسط ta.abad » جمعه 13 شهریور 1388 00:58

سلام
کارنامه موقت هر ترم در زمان استخدام بسته به نوع محل استخدام میتونه به اندازه یه کاغذ باطله ارزش داشته باشه چون در این مواقع گواهی اشتغال به تحصیل میگیرن ریز نمرات رو هم بهتره که همین الان بگیری که اگر بعدا نیاز پیدا کردی ازش کپی تهیه کنی توی ایران هیچ کاری مکاتبه ای انجام نمیشه فقط باید حضوری رفت و دادو بیداد کرد ولی کلان همش بستگی به دانشگاه و کارمنداش داره برای نمونه من هم مدرک موقت و هم دانشنامه خودم رو بدون اینکه کارت پایان خدمت داشته باشم با حیله گریه تمام  :-?  از دانشگاه گرفتم (یه حالی میده وقتی سرشون کلا میزاری :-) )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ta.abad تشکر کرده اند:
unknown20

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

Re: كارنامه هاي موقت دانشگاه!

توسط unknown20 » جمعه 13 شهریور 1388 11:14

با سپاس از شما

البته دانشجويان شبانه به خاطر اينكه مشخص بشه كه تسويه حساب كردن ريز نمرات رو دريافت ميكنند ولي من به اين خاطر كه روزانه بودم ريز نمرات نگرفتم! :-(البته من چهار سال پيش فارغ التحصيل شدم!
الان گواهي موقت دارم كه ميخوام تحويل بدم و مدرك اصلي رو بگيرم .