در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
35

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 شهریور 1388 21:07

آرشيو سپاس: 113 مرتبه در 29 پست

گلشیفته فراهانی روسری اش را انداخت و سوت زد + عکس

توسط MeysaMPC » پنج شنبه 12 شهریور 1388 18:09

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی سینمای هنر آزولو در شمال ایتالیا کار خود را آغاز کرد.

گلشیفته فراهانی هنرمند ایرانی جایزه امسال این جشنواره را از آن خود کرد.این جایزه هر سال به یک زن هنرمند اعطا می شود.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

از جشنواره بین المللی سینمای هنر آزولو بیشتر بدانید

شهر آزولو در شمال ایتالیا، در گذشته پاتوق شاعران، نویسندگان، آهنگ سازان و هنرمندان بوده و این سنت هنری را همیشه در خودش داشته است.

نمایی از شهر آزولو محل برگزاری جشنواره نمایی از شهر زیبای آزولو در ایتالیا محل برگزاری جشنواره

این جشنواره در حقیقت همان راهی را می رود که سال ها پیش جشنواره معروف Artista d Sull Arte e di Biografie می رفت.

آزولو کاملاً در خدمت هنر است و به آثار برتر جوایز نفیسی می دهد.

این جشنواره از پنج بخش اصلی تشکیل شده است.: «فیلم هایی در مورد هنر سمعی و بصری»، «فیلم هایی در مورد هنرمندان»، «فیلم هایی در مورد لذت پرستی و هنر»، «فیلم هایی در مورد رابطه رایانه و هنر» و «فیلم هایی که توسط اندیشمندان و یا موسسه هایی بزرگ هنری ساخته شده اند»

گلشیفته فراهانی جایزه بیست و هشتمین دوره جشنواره را ربود

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

یست و هشتمین جشنواره بین المللی سینمای هنر که در شهر بسیار زیبای آزولو در شمال شرقی ایتالیا برگزار می شود برای دریافت جایزه " الئونورا دوزه" که همه ساله به یاد معروف ترین هنرپیشه زن سینمای ایتالیا در دهه 20 تا 40 قرن بیستم به یک زن هنرمند داده می شود " گلشیفته فراهانی" را انتخاب کرد .

در طی مراسمی که در تئاتر " الئونورا دوزه" در شهر آزولو در حضور مقامان شهری و استانی و شرکت کنندگان در این جشنواره برگزار شد  " گلشیفته فراهانی" این جایزه را به نمایندگی از زنان هنرمند در ایران دریافت نمود.

سوت زدن گلشیفته !

" گلشیفته فراهانی" در هنگام دریافت جایزه  در حالیکه حجاب نداشت  به روی سن رفت و در حرکتی جالب توجه یک روسری به روی سرش انداخته و هنگام دریافت جایزه ضمن اشاره به محدودیت هایی که در ایران برای هنرمندان وجود دارد  گفت : زنان در ایران منجمله نمی توانند آواز بخوانند و بنابراین من امشب برای شما سوت خواهم زد!!

وی سپس برای چند ثانیه اقدام به سوت زدن نمود و پس از این حرکت مجددا روسری اش را از سربرداشت و جایزه اش را دریافت کرد.

اینگرید برگمن بازیگر سرشناس سوئدی از جمله بازیگرانی است که در گذشته موفق به دریافت این جایزه شده بود.

در سالهای گذشته فیلم هایی از ایران در جشنواره سینمای هنر آزولو نمایش داشته شده و امسال نیز چند فیلم از ایران به دفتر این جشنواره رسیده است.

جشنواره سینمای هنر آزولو از 28 ماه اوت (6 شهریور) آغاز و تا ششم سپتامبر (17 شهریور) به کار خود ادامه خواهد داد.

منبع: nishkhand.com
                                                              وقتی از دنیا و آدم هاش خسته شدی برو بالای کوه و داد بزن : ایا امیدی هست ؟
                                                                                     آنگاه خواهی شنید که هست ... هست ... هست !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MeysaMPC تشکر کرده اند:
pinpin747, ganjineh, RAHVAR

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: گلشیفته فراهانی روسری اش را انداخت و سوت زد + عکس

توسط RAHVAR » پنج شنبه 12 شهریور 1388 18:24

گلشیفته فراهانی و نیک آهنگ کوثر در جشنواره آزولو       

بابک پیامی رئیس هیات داوران جشنواره آزولو

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی سینمای هنر آزولو در شمال ایتالیا کار خود را آغاز کرد.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره، جایزه الئونورا دوزه، هنرپیشه شناخته شده ایتالیایی، به گلشیفته فراهانی، هنرپیشه ایرانی داده شد.

شهرآزولو در شمال ایتالیا، در گذشته پاتوق شاعران، نویسندگان، آهنگ سازان وهنرمندان بوده و این سنت هنری را همیشه در خودش داشته است.

بابکپیامی کارگردان فیلم هایی چون "رای مخفی" و "سکوت میان دو فکر" رئیس هیاتداوران 28 امین دوره از جشنواره بین المللی سینمای هنر آزولو است.

اودر گفت و گو با بخش فارسی رادیو بی بی سی درباره این جشنواره می گوید:"این فستیوال از دهه هفتاد به عنوان فستیوال هنری بین المللی آزولو درجریان است. برنامه این جشنواره بیشتر متمرکز بر فیلم های کوتاه و فیلم هایاول هنرمندان سراسر جهان است."

او در ادامهگفت: "ده سالی می شود که برگزارکنندگان این فستیوال را می شناسم و درجریان برگزاری آن از نزدیک هستم. امسال هم خوشحالم که در هیات داوران آنحضور دارم."

جایزه الئونورا دوزه به گلشیفته فراهانی اهدا شد

دفترجشنواره سینمای هنر آزولو در کنفرانس مطبوعاتی که در ماه ژوئیه گذشتهبرگزار شد، اعلام داشت برنامه ها و تغییرات جدیدی به پیشنهاد بابک پیامیفیلمساز ایرانی در این جشنواره ایجاد شده است.

اینبرنامه ها شامل تاسیس یک سازمان غیر دولتی در جهت حمایت از فیلمسازانسانسور شده در سراسر جهان و همچنین حمایت از فیلمسازان بدون مرز است.

اضافه کردن یک بخش رسمی به جشنواره به عنوان سینمای سانسور نیز از دیگر پیشنهادات این فیلمساز ایرانی به دفتر جشنواره است.

بابکپیامی در رابطه با این تغییرات می گوید: "از امسال این فستیوال، یک بخشرسمی را به سینمای سانسور اختصاص خواهد داد. در طول سال به فیلم هایی کهدر کشورهای مختلف به دلیل سیاسی و یا به دلیل محدودیت هایی که از جانبحکومت ها به فیلمسازان اعمال می شود، توجه خواهد شد."

اوهمچنین گفت: "در واقع این توجه معطوف به سینمای سانسور شده ای است، کهبقیه دنیا نباید آن را ببیند. این فیلم ها را در چارچوب فستیوال آزولو بهنمایش می گذارند و از آن فیلمسازان حمایت می کنند."

درسالهای گذشته فیلم هایی از ایران در جشنواره سینمای هنر آزولو نمایش داشتهشده و امسال نیز چند فیلم از ایران به دفتر این جشنواره رسیده است.

هرچند بابک پیامی هنوز اطلاعات دقیقی درباره فیلم هایی که قرار است ازسینمای ایران در آزولو به نمایش درآید نداشت ولی درباره دیگر برنامه هایاین جشنواره گفت: "امسال با توجه به اعلام بخش سینمای سانسور، سمینارها ومیزگردهایی با محوریت سانسور، دیکتاتوری و هنر برگزار می کند."

نمایشگاهی از کاریکاتورهای نیک آهنگ کوثر در جشنواره آزولو به نمایش در می آید

او در ادامه گفت: "از دیگر برنامه های این فستیوال، نمایشگاه بسیار زیبایی از کاریکاتورهای نیک آهنگ کوثر است."

درمراسم افتتاحییه این جشنواره نیز جایزه الئونورا دوزه، در یادبود هنرپیشهمعروف ایتالیایی به گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی داده شد. اینگرید برگمنبازیگر سرشناس سوئدی از جمله بازیگرانی است که در گذشته موفق به دریافتاین جایزه شده بود.

بابک پیامی در این رابطهگفت: "از این بابت خوشحالم که امسال جایزه ویژه ای در روز افتتاحیه - همهساله به یک هنرپیشه زن داده می شود- به گلشیفته فراهانی داده شد. اینجایزه به خاطر شجاعت اوست که هم در روبرو و هم در پشت دوربین سعی کردهنرمندی خود را اجرا کند و نگذارد مورد سانسو قرار گیرد."

او همچنین گفت: "من افتخار این را دارم که در مراسم اهدای این جایزه حضور داشته باشم و جایزه را به خانم فراهانی تقدیم کنم."

جشنواره سینمای هنر آزولو از 28 ماه اوت آغاز و تا ششم سپتامبر به کار خود ادامه خواهد داد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
pinpin747, ganjineh

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » پنج شنبه 12 شهریور 1388 20:41

من احساس می کنم که این جایزه بیشتر به جای اینکه یک جایزه هنری باشه یک جایزه سیاسی هست
چون هنرمند تر از گلشیفته تو ایران زیاد داشتیم و فکر کنم بیشتر مربوط به همون مسئله حجاب بشه
چون ما که از ایشون آثار هنری ندیدیم که بقیه بازیگرا از پسش بر نیان
اگر راست می گفتن این جایزه رو به پرویز پرستویی می دادند که از همه لحاظ هنرمنده و همه دوسش دارند به طور فتیر
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
Achilles, كيارش, shola, drs_mehry

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » جمعه 13 شهریور 1388 00:56

یادش بخیر اولین بحث سنگین سنترال که در آن شرکت کردم همین حجاب گلشیفته بود که دهها نفر در ان شرکت کردند! وحتی کار به جنجال کشید!
همان موقع گفتم که قضیه گلشیفته عادی خواهد شد...کسی شور نزند!
ولی به خرج هیچکس نمی رفت و همه کشورو دین را در خطر می دیدند! و حتی فتوا به...گلشیفته دادند!

1 سال گذشته! گلشیفته سر زندگی خودش است و ما هم سر زندگی خودمان! نه دین تکان خورد نه کشور!

خلاص! :razz:
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
DJ Dani, sand_fighter

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

توسط كيارش » جمعه 13 شهریور 1388 01:06

دکتر عباسی۲سال قبل به وضوح پروژه ی بت سازی از خودمان ضد ارزش های خودمون رو اعلام کرد!
شیرین عبادی و گلشیفته و ...کسانی که حتی در داخل هم محبوبیتی ندارند برای برخی مسایل مشخص یک شبه معروف می شند!!!
از ماست که بر ماست
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب كيارش تشکر کرده اند:
shola

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » جمعه 13 شهریور 1388 01:31

کیارش خان شما به غیر از دکتر عباسی کس دیگه ای نمیشناسی ؟ حالا این خواسته روسریش رو برداره به ما چه ربطی داره ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Achilles, DJ Dani, sand_fighter

Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

توسط كيارش » جمعه 13 شهریور 1388 05:20

Mohammad 1985,  
خیر بهترین تو بازار ایشون هستند شما نوع بهتری(غیر ابراهام صهیونیست)سراغ دارید بفرمایید!
بحث روسری و امثال نیست،شما اگر فیلم مجموعه ی دروغ ها رو دیده باشین و از حالت ادا و نوع تلفظ کلمهIranianخونتون به جوش نیامده باشه جای تعجب داره!!!
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » جمعه 13 شهریور 1388 12:01

هیچ جای تعجب نداره خیلی خوب بازی کرد در فیلم پدر گولشیفته از ایران به هر علتی به اون کشور عربی پناهنده شده بود گل شیفته هم خیلی راحت می گه ایران اصلا من به خاطر این حرف شما دوباره رفتم فیلم رو دیدم چه جوری میگه ایران ؟؟؟؟؟ بدبخت شخصیت اول فیلم که که عاشق یک دختر ایرانی و فرهنگ ایرانی میشه لحجه گلشیفته و خواهرش هم دقیقا لچجه ی ایرانیست نه کمتر نه بیشتر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
noora, pinpin747

-

no avatar
102

تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 تیر 1388 21:09

آرشيو سپاس: 328 مرتبه در 74 پست

توسط pinpin747 » جمعه 13 شهریور 1388 12:04

شما مطمئن هستید که خانم فراهانی و عبادی در داخل محبوبیتی ندارند؟؟
خانم عبادی افتخار این مملکت هستند و تنها ایرانی که جایزه نوبل دارند بعد شما میگویید محبوب نیستند؟
محبوبیت یک بازیگر چگونه مشخص میشه؟فیلم مجموعه دروغها خانم فراهانی چه قدر در ایران فروخت؟(منظورم DVD های اونه)....
در ضمن چه کسی خوشش میاد در باره مسائل  شخصی خودش دیگرا صحبت کنند و نظر بدند و فتوا بدند؟؟پس چرا باید در مورد حجاب خانم فراهانی صحبت کنیم؟
----------------
ارزوی موفقیت میکنم برای گلشیفته فراهانی و نیک اهنگ کوثر هنرمندان خوب ایرانی
این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت

هر کجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت

دوزخ از تیرگیء حال درون تو بود

گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pinpin747 تشکر کرده اند:
noora

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » جمعه 13 شهریور 1388 12:10

کیارش عزیز اینجا جای این بحثها نیست ! نمی دونم چرا همه چیز رو به اسرائیل پیوند میدی !!! آبراهام از کجا تشریف آورد وسط مکالمه ما ؟! به هر حال این آخرین پست من در این تایپیک خواهد بود .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
pinpin747, noora, sand_fighter

Captain

Captain

نماد کاربر
756

تشکر کرده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 دی 1387 22:23

آرشيو سپاس: 3961 مرتبه در 604 پست

توسط Morteza313 » جمعه 13 شهریور 1388 16:06

نه در بحث شرکت می کنم و نه قصد حاشیه دادن به اون رو دارم ،

در نت همیشه این مباحث مطرح بوده و اینجا یک پست در برابر یک پسته ، در حالی که تو دنیای واقعی مسائل فرق می کنه
حالا حجاب پیش کش ، یکی از همین دوستان تو زمان انتخابات رگ غیرتش زده بود بیرون می گفت یکی عکس پرسنلی زن من رو بهم نشون بده میزنم فکش رو میارم پایین و ...  حالا....

من به خانوم عبادی واقعا امیدوارم اگه همون شهرت مناخیم بگین ، اسحاق رابین ، انور سادات ( که در بین مردم به انتر سادات مشهوره  )  و شیمون پرز رو در ایران داشته باشن یه چیزی از این دختر بابا در میاد

میدونید که اونها هم جایزه نوبل صلح رو بردن!

البته اونها هیچ کدوم نامزد جایزه ترویج ازادی های جنسی نبودن ، حمایت از همجنس گرایی چه بسا حتی محبوبیت ایشون رو هم بیشتر کنه!

طیب الله نفسهی ، بهشون بگین بدون خوردن ترشی ادامه بدن یه تره فرنگیی چیزی ازشون در میاد ، منتها دیگه فکر می کنم به عمل زیبایی نیاز دارند چون برادران هیز صهیونیست اواخر کم بهشون محل میزارن
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Morteza313 تشکر کرده اند:
كيارش

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
163

تاريخ عضويت

يکشنبه 28 تیر 1388 22:54

آرشيو سپاس: 184 مرتبه در 76 پست

توسط mahshid.M » جمعه 13 شهریور 1388 17:44

اقایون بپذیرید هر خانومی حق دارد حجاب را رعایت کند یا نکند به اعتقاد خودش بستگی دارد میشناسم کسانی را که از ترس واکنش خانواده و یا برای تظاهر مجبور به چادر سر کردن و رعایت حجاب هستند اگر شما اعتقاداتی دارید بدانید خیلیها هم هستند که با اعتقادات شما مخالفند شما اگر دوست نداری نگاه نکن و توقع هم نداشته باش همه مثل شما فکرکنند.
هر انسانی حق دارد مطابق اعتقادات خودش زندگی کند خانمها هم استثنا نیستند و حق دارند لباس تن خودشون را خودشون انتخاب کنند(بدیهی ترین حق هر انسان)همچنین هرکس باید ازاد باشه تا عقیده خودش را بیان کند و این برخلاف اسلام هم نیست.خانم فرهانی در ایران هم هواخواه دارد و هم مخالف مثل هر هنرپیشه دیگری حالا شما چه هوادارش باشی چه مخالفش فقط میتونید نظر خودتون را بید نه اینکه به نمایندگی از دیگران بیانیه بدید و نظر خودتون را نظر همه بدونید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid.M تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, japolika_sonic