مستند حمله هوایی 31 شهریور ایران امشب(31/6/88) از کانال پنج

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5558 بار
تماس:

مستند حمله هوایی 31 شهریور ایران امشب(31/6/88) از کانال پنج

پست توسط moh-597 » سه شنبه 31 شهریور 1388, 8:17 pm

مستند بزرگداشت حمله 31 شهریور نیروی هوایی ایران در جواب حمله عراق با نام " انتقام " امشب ساعت 45/9 از کانال پنج پخش می شود .

در این برنامه شش نفر از تیزپروازان نیروی هوایی درباره چگونگی شکل گیری و نحوه عملیات توضیح می دهند . سه نفر از همدان ( تیمساران دهقان - کریمی نیا - رجبی مقدم ) و سه نفر از بوشهر (تیمساران ابن یمین - کاکاوند - ضرابی ) ناگفته های این عملیات را بازگو می کنند و دقیقا نحوه رسیدن به اهداف و بمباران هدفها را توضیح می دهند . در پرواز پایگاه همدان هواپیمای شماره 2 به خلبانی شهیدان صالحی و حیدری هدف قرار می گیرد و این دو عزیز اولین شهدای نیروی هوایی نام می گیرند .
متاسفانه برنامه شکار اولین میراژ عراقی نیز دیشب در ساعت 45/12 دقیقا زمانی که کمترین بیننده را داشت پخش شد که فکر می کنم اکثر دوستان این برنامه را که با نام فرصت فرانسوی پخش شد ندیدند که با هماهنگی انجام شده مقرر شد این برنامه در پایان هفته دفاع مقدس مجددا پخش گردد که زمان آنرا اعلام می کنم

همه شما را به دیدن مستند انتقام که تا حدود 15/1 ساعت دیگر پخش می شود دعوت می کنم
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

صفحه اینستاگرام
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21530 بار
تماس:

Re: مستند حمله هوایی 31 شهریور ایران امشب(31/6/88) از کانال پنج

پست توسط sokuteasemuni » سه شنبه 31 شهریور 1388, 10:52 pm

مستند خوبي بود ؛ با شركت كنندگان در عمليات مصاحبه كرده بود كه در پس زمينه هم فانتوم و تايگرها قرار داشتند. :smile: :smile:

فقط وقتي گوينده صحبت مي كرد ، صداي زمينه ، بر صداي اون ، غالب بود و بنده به سختي توي بعضي از قسمت هايي كه گوينده حرف مي زد تونستم بفهمم چي گفت :shock:

اخراج شده
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 324 بار
سپاس‌های دریافتی: 682 بار

Re: مستند حمله هوایی 31 شهریور ایران امشب(31/6/88) از کانال

پست توسط phoenix80 » پنج شنبه 8 اردیبهشت 1390, 10:02 am

moh-597,

هر 3 قسمت برنامه

ارسال پست

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”