مجموعه تصاویر پنها

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير بالگردهاي نظامي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: moh-597, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain II
Captain II
محل اقامت: ایران،خاک دلیران
سپاس‌های ارسالی: 1806 بار
سپاس‌های دریافتی: 4143 بار
تماس:

Re: اتفاقاتی در پنها

پست توسط azeRilA » سه شنبه 4 خرداد 1389, 7:18 pm

اینم از 708 که مدتها بود از دید پنهان بود!

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

.ن:این عکس میتونه تبلیغی از آپلود سنتر فوق باشه!( قابل توجه آقای میلاد خان یا Negar.int) تصویر  

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

Captain II
Captain II
محل اقامت: ایران،خاک دلیران
سپاس‌های ارسالی: 1806 بار
سپاس‌های دریافتی: 4143 بار
تماس:

Re: اتفاقاتی در پنها

پست توسط azeRilA » چهار شنبه 5 خرداد 1389, 9:58 am

saied tomcat نوشته شده:سلام من یک عکس بیشتر ندیدم ولی با این حال ممنون از مطلبتون

سعید گرامی

دیگر عکسها در آپلور سنتر PrivateImage آپلود شده بوده که فعلا" این آپلودسنتر معلوم نیست در چه وضعیتی هست و آخر عاقبتش چی میخواد بشه!
کلی از عکسهای من و دوستان که در انجمن بود در این آپلود سنتر بود که پریدن... تصویر تصویر

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 236 بار
سپاس‌های دریافتی: 2644 بار

Re: مجموعه تصاویر پنها

پست توسط su-47 » جمعه 17 آبان 1392, 11:37 am

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “تصاوير بالگردهاي نظامي”