ناسا فضا را در کف دست شما می گنجاند!

جديدترين اخبار مربوط به نجوم را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1073
تاریخ عضویت: پنج شنبه 22 شهریور 1386, 6:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 3957 بار
سپاس‌های دریافتی: 4417 بار

ناسا فضا را در کف دست شما می گنجاند!

پست توسط SadafG » شنبه 2 آبان 1388, 5:35 pm



 ناسا فضا را در کف دست شما می گنجاند!  


سازمان ناسا برنامه ای را مخصوص گوشی های همراه آی فن ارائه کرده است که با کمک آن کاربران می توانند علاوه بر مشاهده تصاویر شگفت انگیز فضایی تمامی برنامه ها و گزارشهای زنده این سازمان را در گوشی خود مشاهده کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان ناسا مجموعه ای از تصاویر شگفت انگیز فضایی خود را با ارائه برنامه ای جدید برای آی-فنها به این تلفنهای همراه انتقال داده است.

با کمک این برنامه حتی زمانی که کاربر از رایانه فاصله دارد نیز می تواند به سحابی ها، ستاره ها، تابش خورشید و کهکشانها خیره شود. مجموعه تصاویر "عکس روز" و "تصویر روز نجوم" این سازمان را می توان از طریق این برنامه بر روی آی فن به همراه داشت و حتی امکان ارسال و ذخیره آن بر روی گوشی همراه وجود خواهد داشت.

در عین حال با استفاده از برنامه جدید فضایی ناسا کاربران آی فن می توانند فیلمهای علمی این سازمان، فعالیتهای فضایی در ماموریتها، پرتاب راکتها و دیگر پدیده های مهم فضایی را مشاهده کنند.

نکته جالب توجه دیگر این برنامه کنترل ماموریتهای مختلف ناسا و مشاهده شمارش معکوس آنها بر روی آی فن است. همچنین در صورتی که کاربر بخواهد از موقعیت دقیق ایستگاه فضایی بین المللی آگاه شود می تواند به راحتی از طریق گوکل ارث و دیگر برنامه ها آن را تعیین کند.

بر اساس گزارش ویرد، در عین حال به روز رسانی های ناسا از طریق توییتر نیز به کاربرانی که از این برنامه جدید اپل استفاده می کنند ارسال خواهد شد.
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر

  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  

ارسال پست

بازگشت به “اخبار نجوم”