در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

چرا در مازیلا نمی تونم راست کلیک کنم؟

توسط Present » چهارشنبه 6 آبان 1388 09:43

سلام دوستان
چرا در مازیلا نمی تونم راست کلیک کنم؟من قبلا میتونستم ولی الن چند روزه نمی تونم و باید دکمه وسط ماوس و دکمه راست ماوس را با هم فشار بدم تا یک صفحه یا لینک توی صفحه جدید باز بشه
یک سئوال دیگه هم هست
اینکه دو تا toolbar یکی به نام 4shared و دیگری yahoo در بالای صفحه من اضافه شده و با اینکه از تو کنترل پنل پاکشون کردم بازم موجود هستند و صفحه ADD REMOVE/PROGRAM منو به این شکل در اوردن
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: چرا در مازیلا نمی تونم راست کلیک کنم؟

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 6 آبان 1388 20:06

morteza_1234m,  
احتمالا علت Addon ها هستند، از منوي Tools>>Add-ons اونهايي که ضروري نيستند رو حذف کنيد، همچنين اگر نسخه‌ي مرورگر شما به روز نيست، آخرين نسخه رو دانود و نصب کنيد، براي حذف نيز بهتره از Your Uninstaller استفاده کنيد تا تمام اجزاي برنامه در حافظه و رجيستري کاملا حذف شوند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Present