در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 353 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

محل سکونت

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

هشدار ایران به هتک حرمت مسجد الاقصی

توسط ganjineh » پنج شنبه 7 آبان 1388 15:22

جمهوری اسلامی ایران هتک حرمت مسجد الاقصی توسط نظامیان رژیم اشغالگر قدسو حمله به نمازگزاران بی دفاع را به شدت محکوم و نسبت به عواقب سوء چنیناقدامات ناشایست و گستاخانه هشدار می دهد.به گزارش شيعه آنلاين به نقل ازمهر، یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران هتک حرمت مسجدالاقصی توسط نظامیان رژیم اشغالگر قدس و حمله به نمازگزاران بی دفاع را بهشدت محکوم و نسبت به عواقب سوء چنین اقدامات ناشایست و گستاخانه هشدار میدهد.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به هتک حرمت مسجد الاقصیتوسط صهیونیستها اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هتک حرمت مسجد الاقصیتوسط نظامیان رژیم اشغالگر قدس و حمله سربازان متجاوز به نمازگزاران بیدفاع را به شدت محکوم و نسبت به عواقب سوء چنین اقدامات ناشایست وگستاخانه هشدار می دهد.این سخنگو افزود: جمهوری اسلامی ایران از کشورهایاسلامی می خواهد به منظور جلوگیری از اقدامات غیر انسانی رژیمصهیونیستی  تدابیر جدی اتخاذ کنند.
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ganjineh تشکر کرده اند:
SAMAN, Mahdi1944

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

982

تشکر کرده: 5355 مرتبه
تشکر شده: 2970 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: هشدار ایران به هتک حرمت مسجد الاقصی

توسط Hesam - 1994 » دوشنبه 23 شهریور 1394 15:04

حمله به مسجد الاقصی با سلاح ناشناخته /فیلم+عکس


نیروهای رژیم اشغالگر با حمله به مسجد الاقصی، به شدت با فلسطینی ها درگیر شده و خسارتهایی را به این مکان مقدس وارد کردند.

یک فلسطینی در حال خارج کردن فرش سوخته از محوطه مسجد الاقصی

"هبه سرحان" یکی از نگهبانان مسجد الاقصی گفت: نظامیان اشغالگر صبح یکشنبه به مسجد الاقصی یورش بردند و به سوی اعتکاف کنندگان گلوله و گاز اشک آور شلیک کردند.
وی به مرکز اطلاع رسانی فلسطین تأکید کرد: نظامیان پس از یورش به مسجد الاقصی اعتکاف کنندگان را به زور و با شلیک گسترده گلوله و گاز اشک آور بیرون کردند، و آنان را محاصره کرده تا مجبور شوند از دروازه های الاقصی بیرون بروند.


فلسطینی ها در حال تمیز کردن مسجد پس از یورش صهیونیستها

این نگهبان مسجد الاقصی خاطرنشان کرد: درحالیکه اعتکاف کنندگان در مسجد هیچ سلاحی نداشتند و دستهایشان کاملا خالی بود، نظامیان اشغالگر کاملا مسلح به اینجا یورش بردند و از نوعی سلاح جدید استفاده کردند که تا پیش از این استفاده نشده بود.
وی افزود: اشغالگران با این سلاح جدید پنجره های مسجد القبلی را که از آثار تاریخی هزار ساله است شکستند و قبور اموی را به آتش کشیدند.
هبه سرحان گفت: نظامیان اشغالگر 3 نفر از نگهبانان مسجد الاقصی را مورد ضرب و شتم قرار دادند و یکی از آنان را با خود بردند.
این نگهبان مسجد الاقصی اظهار داشت: پس از بیرون کردن معتکفان توسط اشغالگران و تحت کنترل درآوردن مسجد، نخستین مجموعه 30 نفری از شهرک نشینان صهیونیست از جمله "اوری ارائیل" وزیر کشاورزی این رژیم وارد مسجد الاقصی شدند. پس از آن چند گروه شهرک نشین دیگر به مسجد الاقصی یورش بردند تا اینکه تعداد آنان به 145 نفر رسید. از صحنه شکستن حرمت مسجد الاقصی، اشک در چشمان ما جمع شده بود.
هبه سرحان خاطرنشان کرد: طی سالها موارد بسیاری از حمله و یورش صهیونیستها به مسجد الاقصی را دیده‌ام، ولی این نخستین بار بود که در زندگی خود دیدم که چنین اتفاقاتی در این مسجد می‌افتد؛ نظامیان اشغالگر در حمله دیروز به مسجد الاقصی حتی به سنگها و درختهای مسجد نیز آسیب رساندند و برای نخستین بار ما را هم که نگهبان مسجد الاقصی هستیم بیرون کردند و به شیخ عمر الکسوانی مدیر مسجد الاقصی حمله کردند.
"دکتر امین ابو غزاله" مدیر مرکز امداد رسانی و فوریتهای پزشکی اعلام کرد که نیروهای امدادگر در اطراف مسجد الاقصی به حدود 100 فرد مجروح و آسیب دیده کمک کردند. این افراد به دلیل استنشاق گاز اشک آور و یا قرار گرفتن در معرض گاز فلفل دچار حالت خفگی شده، و یا به دلیل برخورد گلوله گاز اشک آور به پاهایشان دچار جراحت شده بودند.
ابوغزاله خاطرنشان کرد که حدود 20 نفر از مجروحان به بیمارستان "المقاصد" در قدس اشغالی منتقل شدند.
یورش مجدد نظامیان صهیونیست به مسجد الاقصی

نظامیان رژیم صهیونیستی در تلاش برای تحمیل سیاست تقسیم زمانی و مکانی، برای دومین روز متوالی به طور وحشیانه به مسجد الاقصی یورش بردند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، بیش از 200 نظامی صهیونیست صبح امروز دوشنبه به مسجد الاقصی یورش بردند و به مدافعان در داخل مسجد الاقصی حمله کردند.

خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین گفت شماری از مدافعان در داخل مسجد الاقصی در درگیری با نظامیان اشغالگر که برای دومین روز متوالی از باب المغاربه به صحن های مسجد الاقصی یورش بردند، زخمی شدند.

به گفته نگهبانان مسجد الاقصی، بیش از 200 نظامی صهیونیست به مصلای القبلی یورش بردند و باب الجنائز را شکستند. در این حال درگیری هایی بین مدافعان و نظامیان اشغالگر رخ داد که براثر آن شماری از مدافعان زخمی شدند و نظامیان اشغالگر شمار دیگری از آن ها را بازداشت کردند.

اداره اوقاف اعلام کرد یک مرد مسن براثر اصابت گلوله پلاستیکی از ناحیه چشم زخمی شد و نیروهای پلیس اشغالگر دستکم 5 نفر را بازداشت کردند.

این دومین روز حمله نیروهای اشغالگر به مسجد الاقصی است، و اشغالگران با این اقدامات سعی دارند توطئه تقسیم زمانی و مکانی را تحمیل کنند.

نظامیان اشغالگر مدافعان حاضر در صحن های مسجد الاقصی را بیرون می کنند و درهای آن را می بندند تا مانع از ورود نمازگزاران بین ساعت 7 صبح تا 11 شوند. هدف از این اقدام، اختصاص دادن این زمان به گروههای شهرک نشینان صهیونیست است.

روز گذشته درگیری شدیدی در مسجد الاقصی رخ داد و نیروهای اشغالگر در این درگیری ها از بمب های صوتی و گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی استفاده کردند.

در این درگیری ها شماری از نمازگزاران و مدافعان زخمی و شمار دیگری بازداشت شدند. همچنین خسارت هایی به مسجد الاقصی وارد شد و شیشه تعدادی از پنجره های مصلای القبلی شکست.


جهت دیدن فیلم  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد کلیک کنید
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

982

تشکر کرده: 5355 مرتبه
تشکر شده: 2970 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: هشدار ایران به هتک حرمت مسجد الاقصی

توسط Hesam - 1994 » سه شنبه 24 شهریور 1394 15:54

                            فراخوان حزب الله لبنان براي دفاع از مسجد الاقصي


حزب الله لبنان با انتشار بيانيه اي ضمن محكوم كردن يورش مداوم شهرك نشينان صهيونيست به مسجد الاقصي، خواستار گسترده ترين همبستگي جهاني با مسجد الاقصي و مدافعان آن شد.

     به گزارش پايگاه خبري شبكه العالم، دراین بيانيه آمده است: حزب الله يورش مداوم شهرك نشينان صهيونیست با حمايت و تاييد پليس، ارتش و كابينه رژيم اسرائيل به مسجد الاقصي را كه در سايه سكوت كامل عربي و همدستي آشكار بين المللي انجام مي گيرد، محكوم مي كند.
     در بيانيه حزب الله با اشاره به تعرض پليد صهيونيست ها به مقدسات مسلمانان و مسيحيان آمده است: اين حمله رو به افزايش بيانگر ميزان توطئه اي است كه مسجد الاقصي با آن روبرو است. هدف از اين توطئه نيز تقسيم مسجد الاقصي و سپس تخريب آن است.
     اين بيانيه افزود: همه اين تلاش هاي صهيونيست ها در حالي صورت مي گيرد كه ما شاهد هيچگونه واكنش حكام عرب -هرچند ظاهري و اندك- نيستيم. اين وضعيت را نه تنها مي توان سرسپردگي كامل در برابر نقشه صهيونيست ها بلكه همدستي آشكار با آنها دانست. نهادهاي بين المللي و سازمانهاي ذيربط جامعه بين المللي نيز به طور كامل غايب هستند و اين وضعیت، سرنوشت مسجد الاقصي را در معرض خطر شديدي قرار مي دهد.
     حزب الله لبنان در اين بيانيه خواهان گسترده ترين كمپين همبستگي عربي و اسلامي و بين المللي با مسجد الاقصي و مدافعان آن در راستاي حفاظت از مقدسات مسلمانان و مسيحيان در قدس شريف و همه سرزمين فلسطين در برابر طرح صهيونيست ها شد كه همگان را بدون استثنا هدف قرار مي دهد.
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

982

تشکر کرده: 5355 مرتبه
تشکر شده: 2970 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: هشدار ایران به هتک حرمت مسجد الاقصی

توسط Hesam - 1994 » پنج شنبه 26 شهریور 1394 13:47

صهیونیستها دوباره به مسجدالاقصی یورش بردند


خبرنگار شبکه خبری العالم در شهر اشغالی قدس امروز پنجشنبه گزارش داد که گروهی از صهیونیست ها بار دیگر به مسجد الاقصی یورش بردند.

خبرنگار شبکه خبری العالم مستقر در شهر اشغالی قدس در خبری فوری اعلام کرد: گروهی متشکل از 30 شهرک نشین تحت حمایت نیروهای اشغالگر به مسجد الاقصی یورش بردند.

شهر اشغالی قدس از چند روز پیش شاهد یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی تحت حمایت نیروهای اشغالگر و مقابله مردم فلسطین و مدافعان فلسطینی مسجد الاقصی با این یورشها است.

هراس نتانیاهو از انتفاضه سنگ


نخست وزیر رژیم صهیونیستی نتوانست هراس خود را از جوانان مبارز فلسطینی که تنها با سلاح سنگ با نظامیان این رژیم مقابله می کنند، پنهان کند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک اقدام تحریک آمیز از روستای صور باهر واقع در نزدیکی مسجد الاقصی دیدن کرد.

او دستور مجازات فلسطینیانی را که با شهرک نشینان صهیونیست مقابله می کنند، صادر کرد و گفت: ما علیه کسانی که سنگ و بطری های آتش زا پرتاب می کنند، اعلام جنگ می کنیم.

وی به صهیونیست ها وعده داد که تمامی ابزارهای لازم را علیه کسانی که سنگ و مواد آتش زا به سوی پلیس و شهرک نشینان صهیونیست پرتاب می کنند، بکار گیرد.

این درحالی است که گروههایی از شهرک نشینان صهیونیست از سمت باب المغاربه با حمایت نیروهای اشغالگر به مسجد الاقصی یورش بردند.

نیروهای اشغالگر همچنین به بهانه یافتن جوانان فلسطینی شرکت کننده در درگیری ها، شبانه به بیمارستان المقاصد در روستای الطور در بیت المقدس یورش بردند.

منابع پزشکی خاطرنشان کردند: نیروهای اشغالگر تمامی بخش های بیمارستان را بازرسی کردند و پزشکان و بیماران را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

از سوی دیگر، یک جوان که به همراه سایر جوانان فلسطینی به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه مسجد الاقصی اعتراض کرده و با نیروهای اشغالگر در شهرک العیسویه در شهر بیت المقدس درگیر شده بود، زخمی شد اما نیروهای اشغالگر قدس نتوانستند او را بازداشت کنند.
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
hnhnnhnh
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان