اسپری دفاع ازخود

در اين بخش مي‌توانيد در موارد متفرقه در مورد جنگ افزار به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: فعلاروی خاک
سپاس‌های ارسالی: 40 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

اسپری دفاع ازخود

پست توسط آواکس » سه شنبه 12 آبان 1388, 12:01 pm

کسی چیزی درمورد اسپری فلفل وقانون حملش میدونه تصویر
تصویر
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خودخواندوازصحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خوش ازآن نغمه که مردم بسپارندبه یاد

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: فعلاروی خاک
سپاس‌های ارسالی: 40 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

Re: اسپری دفاع ازخود

پست توسط آواکس » شنبه 16 آبان 1388, 10:14 am

[email=K@RIM1504]K@RIM1504[/email]
سلامتصویر
تصویراگه ازمن میشنوی اینو امتحان نکنتصویر من خوندمش اولا که اثر خاصی نداره وفقط ممکنه باعث آسیب به خودت یا نفر مقابل بشهتصویر چون اسپری فلفل در اصل نباید آسیب بزنه بلکه باید فقط بازدارنده باشه وبه شما فرصت بیشتری برای عکس العمل بده من عکسهایی از بعضی اسپری های تقلبی دیدم که باعث سوختگی پوست شده تصویر
درضمن اگر روزی خواستی از اسپری استفاده کنی اول تو چشم نپاس بلکه طرف لب یا چونه بزن دوم مواظب جهت باد باشتصویر
تصویر
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خودخواندوازصحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خوش ازآن نغمه که مردم بسپارندبه یاد

Junior Poster
Junior Poster
محل اقامت: بلند آسمان جایگاه من است
سپاس‌های ارسالی: 293 بار
سپاس‌های دریافتی: 151 بار

پست توسط SORENA77 » شنبه 16 آبان 1388, 11:29 am

سلام به همه دوستان. ^:)^
امدم بگم كه فقط اين اسپره خيلي وحشتناك :lol: :-O
همين اميدوارم نسيب هيچ كدومتون نشه :x :x
من او بدم من او شدم

با او بدم بی او شدم

در عشق او چون او شدم

زین رو چنین بیسو شدم
l

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: اهواز
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط ali_ahw » دو شنبه 21 دی 1388, 8:46 pm

من خوردم . از دور . خیلی ناجوره !
حلق آدم میاد تو کف پاش !
تانگردی آشنا زين پرده رمزی نشنوي ..........گوش نامحرم نباشد جای پيغام سروش

من در Power House ([لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید])

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » دو شنبه 21 دی 1388, 11:10 pm

,

استفاده از هر گونه اسپري دفاع شخصي بدون مجوز غير قانوني مي باشد .

برخي از مقررات نگهداری گاز اشک آور و کارت حمل آن :

1- استفاده از افشانه گاز اشک آوربا توجه به دستورالعمل شورای امنیت کشور صرفا" برای فرد تحویل گیرنده و فقط در مواقع ضروری ( دفاع از خود و افراد خانواده در مقابل تعرضات) مجاز می باشد و تبعات عدم رعایت مفاد این دستورالعمل بعهده مصرف کننده خواهد بود.

2- بعلت ممنوعیت استفاده عام ، در صورت همراه داشتن گاز حتما" کارت حمل آنرا نیز در دسترس داشته باشید و حمل اسپری گازاشک آور بدون داشتن مجوز حمل ، جرم محسوب می شود.

3- پس از تخلیه کامل محتویات قوطی یا انقضاء تاریخ مصرف ،‌قوطی ، کارت حمل وگزارش مصرف را به سازمان نظام پزشکی تحویل دهید.

4- مسئولیت حفظ شماره سریال قوطی گازاشک آور بعهده مصرف کننده است بنابراین حمل و استفاده از گاز اشک آور فاقد سریال غیرقانونی است.

5- استفاده از این گاز در ساختمانهای دولتی ، وسایط نقلیه عمومی و هواپیما ممنوع می باشد متذکر می گردد که حمل اسپری گاز اشک آور به هر شکل بداخل هواپیما به شدت پیگرد قانونی دارد.

6- در موقع تحویل گرفتن کپسول و کارت حمل آن ، تحویل گیرنده موظف به کنترل کلیه موارد مندرج در کارت و انتهای قوطی و اطمینان از تطابق آنها می باشد.

7- حمل واستفاده از اسپری گاز اشک آور برای افراد دارای سوء پیشینه کیفری ممنوع است بنابراین در صورتیکه فردی با علم بر این موضوع اقدام به تحویل گرفتن گاز از مراکز مربوطه نماید در صورت مشخص شدن این مسئله تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .

تا اونجايي كه من ميدونم افسران اداره آگاهي و پزشكان اجازه دريافت و حمل اين اسپريها رو دارند .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12009 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 22 دی 1388, 1:48 am

ali_ahw نوشته شده:من خوردم . از دور . خیلی ناجوره !
حلق آدم میاد تو کف پاش !

1 دوری از آب !
2 در صورت احساس تنگی نفس یا خفگی دویدن !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: اهواز
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط ali_ahw » چهار شنبه 28 بهمن 1388, 2:50 am

توی 1 اتاق بزرگ حدودا 5 در 5 حدودا 20 - 30 نفر آدم رو محبوس کرده بودند . من هم یکی از اونها بودم .
از پنجره های اتاق گاز میزدند داخل !
یادم که می افته دیوانه میشم .
خدا نجاتمون داد .
تانگردی آشنا زين پرده رمزی نشنوي ..........گوش نامحرم نباشد جای پيغام سروش

من در Power House ([لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید])

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12405 بار
تماس:

پست توسط Solver » چهار شنبه 28 بهمن 1388, 4:12 pm

خواستم شیطنت کنم و مطلب پر محتوایی برای دوستان بزنم، چون با وجود عدم علاقه و نداشتن دانش کافی از شیمی، در زمینه مواد محترقه و کلاً آسیب زننده :grin: تجربه زیباد (عملی - تئوری) دارم.

اگر پیش از انتخابات مبحث ایجاد شده بود، چیزای جالبی یادتان میدادم. حیف شد :-P

به کسی برنخوره، هر دو جناح تندرو دارن و ممکنه از مطالب این دست سو استفاده کنند.

اون مطلب آموزش ساخت اسپری فلفل هم به درد همون نویسنده میخوره، چون با اون شیشه که اونجا در عکس بود (مربوط بود به شیر پاک کن - پاک کننده لاک زنانه) شما با اولین پاشش شاهد گرفتگی مجرای خروجی هستید و دیگه هر چی شاسی را فشار بدید چیزی بیرون نمیاد. ضمناً پاشش اون بسیار پایین است.

این موضوع تا زمانی که شما محلول خودتون را تحت فشار در اسپری وارد نکنید صادق هست که روش های مختلفی برای تحت فشار گذاشتن محلول در یک اسپری وجود داره مثلا :-( .

همینقدر توصیه میکنم، بهتره 2 تا تخم مرغ آب پز کنید، اون فلفل ها را بزنید بهش، آب جوش را هم با یک نپتون به چایی تبدیل کنید، یک صبحانه مقوی بخورید. :grin:

فلفل سیاه بسیار مفید هست برای مقابله با آنفلوانزا :D
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

پست توسط میهن پرست » چهار شنبه 28 بهمن 1388, 9:44 pm

ولی چیز به درد بخوری هست.چند شب پیش دو دوست خفت گیر به ما خوش امد گفتندو یک کتک حسابی به هم زدیم و البته دوستم چاقو خرد(یکم سانسورکردم اخه زیاد بودن وگرنه...)ما هم دست خالی بودیم.الان سپردم یکی از برادران برام بیاره شنیدم اثرش خیلی قویه.خیلی دوست دارم دوباره اون دوستانو ببینم.ولی با اسپره چون اگه درست استفاده بشه واقعا پدر در میاره
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » چهار شنبه 28 بهمن 1388, 11:06 pm

نوعي ديگه از اين اسپريها وجود داره كه بجاي سوزش , طرف مقابل رو بي حال ميكنه و قدرتش رو به اندازه يك بچه پنج ساله ميكنه . برخي از ماموران آگاهي از اين نوع دارن . در هر صورت اگر سپردي كه برات بيارن , قبل از اينكه پول رو بدي مراقب باش تاريخ انقضاي اون نگذشته باشه , چون معمولا از اين كارها زياد ميكنن .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد جنگ افزار”