سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 10:27

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 6 پست

دو کلام با مدیر انجمن!

توسط A.lotfy » چهارشنبه 13 آبان 1388 19:55

سلام دوست مدیر!
نمی دونم چرا پست های منو سریعا از روی انجمن برمی دارید؟!!!! البته نه! می دونم چرا!
به خاطر اینکه معلوم نیست برای چی این انجمن رو راه انداختید؟ راه انداختید که زبان اسپانیایی پیشرفت کنه یا شما و انجمن معروف بشید؟!! شاید هم می خواستید که همه بگن دیدی چی شد؟ فلانی مدیره انجمن زبان اسپانیایی هستش!!!!!!! حالا دلیلش هر چی هست هدف من بر خلاف شما بالا بردن سطح زبان اسپانیایی نزد ایرانیان می باشد. مطمئن باشید سایت من هیچ خطری برای انجمن شما نداره! چون خیلی ها هستند که نمی تونند به زبان اسپانیایی حرف بزنن و برای اون دسته افراد انجمن بهترین گزینه است.
البته می دونم که سریعا این پست رو هم پاک می کنی!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A.lotfy تشکر کرده اند:
Ramtin Ghaffari, WaffenSS, BarBaBoY

New Member

no avatar
14

تاريخ عضويت

پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388 19:39

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 9 پست

Re: دو کلام با مدیر انجمن!

توسط Ramtin Ghaffari » چهارشنبه 13 آبان 1388 21:47

جناب A . lotfi عزیز ! سلام .                                                                                                                                                                              ناراحت نباش ، مشابه این ماجرا برای من هم پیش اومده و پستی رو که نوشته بودم ، اینجا حذفش کردن . غصه نخور پسرم ، بالاخره ما تو ایران زندگی می کنیم ، نه تانزانیا یا افغانستان ، و این چیز ها در اینجا عادی است . من سایت شما رو دیدم و عضوش هم شده ام و خیلی هم ازش خوشم اومده . البته بخاطر اوضاع و احوال خاص این روز ها ، هنوز وقت نکردم که کاملا توش جستجو کنم ، ولی تا همین حد هم کلی باهاش حال کردم . دستتون درد نکنه و خسته نباشید .  :smile:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ramtin Ghaffari تشکر کرده اند:
WaffenSS, BarBaBoY

Captain II

Captain II

نماد کاربر
445

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 تیر 1388 20:56

ایران،خاک دلیران

آرشيو سپاس: 4451 مرتبه در 424 پست

توسط azeRilA » چهارشنبه 13 آبان 1388 21:53

دوستان گرامی...

بهتر بود که این موضوع با مدیریت سایت توسط پیغام خصوصی مطرح بشه! نه اینکه بلند شین بیاین تاپیک براش بزنین!

اگر کسی هم میخواد برای سایتش تبلیغ کنه انـــــــــجمــــــــــــــــــــــن جای تبلیغ سایت و ...  شخصی نیست!

با تشکر.

به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می میرد (دکتر علی شریعتی)

DJ Dani نوشته است:

خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب azeRilA تشکر کرده اند:
nt, AGeNiS1, Fariborz, HORLIKAN, Shahbaz, RAHVAR, CAPTAIN PILOT, ta.abad, كيارش, ARafiee, Mahdi1944, shola, mahdimk, SAMAN, SadafG

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 14 آبان 1388 01:06

A.lotfy,
لازمه چند نکته رو به شما يادآوري کنم!
1- هر محيطي قوانيني داره که پايبندي به اون براي تمام افراد حاضر در اون محيط لازم الاجرا است، عمل خلاف اون هم به شکلي که در همون قوانين تعيين شده تصحيح يا مورد برخورد قرار خواهد گرفت
2- هيچ سايت يا محيط مجازي ديگري جاي ديگري رو تنگ نميکنه، پس اين قسمت از صحبت شما بيشتر شبيه به يک فکر يا بيان کودکانه است

با توجه به دو مورد بالا، ما در قوانين داريم که ارسال اسپم مجاز نيست، شما به صورت مسلسل وار در چندين تاپيک اين بخش يک متن رو کپي کرديد به عنوان تبليغ که نام اين کار اسپم کردن يا ارسال هرز هست که در تمام محيطهاي مجازي با اين پديده زشت برخورد ميشه، ما بخشي تحت عنوان معرفي سايتها و وبلاگها براي اعضا داريم که در اين بخش بايد چنين مواردي مطرح و تبليغ شود، آن هم يکبار، نه مانند شما مسلسل وار ....

بنا به اين توضيحات ما يک پست اول شما رو به بخش مورد نظر منتقل کرديم و بقيه رو حذف کرديم
و باز طبق همين قوانين کاربران ميتوانند لينک سايت يا وبلاگ خودشون رو در امضا قرار داده و به ازاي فعاليت مفيد، سايت يا وبلاگ خود را نيز معرفي و تبليغ کنند

در هر صورت عمل زشت اسپم چيزي جز بدنام کردن خود فرد و منافع اون فرد در پي نخواهد داشت
در پايان اين نکته رو هم يادآوري کنم چنين مواردي بايد در PM و يا بخش پيشنهادات و انتقادات مطرح شود، نه به اين شکل که اين نيز خلاف قوانين بوده و در صورت تکرار يا ادامه، ادامه‌ي اين روند قطعا متوقف خواهد شد

اين هم لينک تاپيکي که ادعا ميکنيد حذف شده
forum-f81/topic-t62160.html

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
nt, HORLIKAN, DTN, CAPTAIN PILOT, azeRilA, SAMAN, ARafiee, shola, Fariborz, SadafG, كيارش, Mohsen1001, mahdimk, AGeNiS1

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 10:27

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 6 پست

توسط A.lotfy » پنج شنبه 14 آبان 1388 10:58

سلام
در ابتدا این رو باید بگم که من یه مطلب پست کردم در مورد سایتم و بعد از چند روز یه مطلب دیگه گذاشتم و اعلام کردم که فلان سایت در فلان تاریخ راه میوفته! همین! ولی در کمال تعجب فردا وقتی یه سر به سایت زدم دیدم مطلبم غیبش زده!
پس اولین حرکت غیرحرفه ای از جانب انجمن سر زده. البته من اتهام شما رو رد نمی کنم که مسسلسل وار پیغام گذاشتن من کار اشتباهی بود و از همین جا از همه دوستان عذرخواهی می کنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A.lotfy تشکر کرده اند:
BarBaBoY

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 14 آبان 1388 16:14

فکر ميکنم کافي باشه
تاپيک قفل و به بخش مربوطه منتقل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SadafG, nt, Mohsen1001, azeRilA, AGeNiS1, SAMAN, CAPTAIN PILOT, shola, ARafiee, Fariborz