برپايي 60 نمايشگاه کتاب در دانشگاهها

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

برپايي 60 نمايشگاه کتاب در دانشگاهها

پست توسط misam5526 » دو شنبه 18 آبان 1388, 5:52 pm

مدير کل امور فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برپايي 60 نمايشگاه کتاب با عنوان "تازه‌ هاي کتاب" در سطح دانشگاههاي کشور و اهداي کتاب الکترونيک به دانشجويان را از برنامه هاي اين وزارتخانه در هفته کتاب اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاري مهر، محسن اسلامي افزود: انتخاب دانشگاههاي مجري اين نمايشگاهها با توجه به پراکندگي اين دانشگاهها در سطح منطقه ‌اي سراسر کشور صورت گرفته است که با همکاري معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و موسسه نمايشگاههاي فرهنگي انجام مي شود.

وي از چاپ تمبر هفته کتاب در روز 26 آبان ماه با عنوان "کتاب حوزه – دانشگاه و توليد دانش" خبر داد و گفت: افتتاح کتابخانه ‌کودکان و نوجوانان خاص کارمندان وزارت علوم در ساختمان وزارتخانه است

مديرکل امور فرهنگي وزارت علوم اظهار داشت: امسال در راستاي گراميداشت هفته کتاب، مکاتباتي با چند سازمان‌ از جمله ارتباط با "امور کتابخانه ‌هاي شهرداري تهران" جهت دريافت دو هزار عنوان کتاب براي کتابخانه کودکان و نوجوانان به عمل آمده است.

وي افزود: در اين راستا هماهنگيهايي نيز با معاونت فرهنگي وزارت ارشاد صورت گرفته است و بر اساس توافقات انجام شده، مقرر شد در جهت توسعه فرهنگ کتابخواني در بين دانشجويان از سوي آن معاونت اهداي Ebook به دانشگاهها در قالب CD يا DVD در هفته کتاب انجام پذيرد.

اسلامي افزود: اداره کل امور فرهنگي، توسعه و تجهيز کتابخانه‌ هاي خوابگاههاي دانشجويي را نيز در برنامه ‌هاي خود قرار داده است که تاکنون اقداماتي در اين زمينه صورت گرفته و اين موضوع در مورد خوابگاههاي دانشجويي دانشگاههاي تهران به صورت ويژه در هفته کتاب پيگيري شده است.

وي ادادمه داد: در هفته کتاب اهداي کتاب به خوابگاههاي دانشگاههاي تهران با همکاري شهرداري تهران انجام مي شود.

مديرکل امور فرهنگي وزارت علوم افزود: امسال در يک حرکت نمادين 45 دقيقه از روز 26 آبان ماه به عنوان ساعت کتابخواني اعلام شده است که اين زمان بين ساعت 45 : 9 تا 9 خواهد بود.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”