در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد
Major

Majorنماد کاربر
پست ها

1885

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

ارائه درس آشنايي با دفاع مقدس در 5 دانشگاه دولتي كشور

توسط misam5526 » دوشنبه 18 آبان 1388 18:58

معاون آموزشي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در گفت‌وگو با فارس:
درس آشنايي با دفاع مقدس در 5 دانشگاه دولتي كشور ارائه شده است

خبرگزاري فارس: معاون آموزشي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه‌هاي آزاد سراسر كشور و 5 دانشگاه دولتي در اين ترم ارائه شده است.

احمد جنتي‌محب در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه‌هاي آزاد سراسر كشور و به صورت گزينشي در برخي از دانشگاه‌هاي دولتي به دانشجويان در اين ترم ارائه شده است.

وي ادامه داد: در دانشگاه شهيد رجايي و دانشگاه شهيد بهشتي استان تهران و در 3 دانشگاه در مراكز استان‌‌هاي كشور شامل دانشگاه شهيد چمران اهواز، دانشگاه شهيد باهنر استان كرمان و دانشگاه يزد 2 واحد اختياري درس آشنايي با دفاع مقدس تدريس مي‌شود.

معاون آموزشي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس خاطرنشان كرد: ترم گذشته 292 كلاس در 15 استان كشور به جز تهران بزرگ تشكيل شد كه در ترم امسال سير صعودي را در تشكيل اين كلاس‌ها را خواهيم داشت.

وي افزود: اساتيدي كه در اين كلاس‌ها حضو دارند قريب به اتفاق از افرادي هستند كه در ايام دفاع مقدس در جبهه حضور داشتند و اكنون اعضاي هيئت علمي دانشگاه هستند يا اين كه از كاركنان شاغل و بازنشسته نيروي مسلح محسوب مي‌شوند.

جنتي‌محب بيان داشت: مسئولان دانشگاه‌ها و اساتيد بايد سعي كنند درس آشنايي با دفاع مقدس را با رويكرد مناسبي به وارثان جوانان رزمنده دفاع مقدس ارائه دهند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب misam5526 تشکر کرده اند:
ganjineh, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان