ارائه درس آشنايي با دفاع مقدس در 5 دانشگاه دولتي كشور

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

ارائه درس آشنايي با دفاع مقدس در 5 دانشگاه دولتي كشور

پست توسط misam5526 » دو شنبه 18 آبان 1388, 6:58 pm

معاون آموزشي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در گفت‌وگو با فارس:
درس آشنايي با دفاع مقدس در 5 دانشگاه دولتي كشور ارائه شده است

خبرگزاري فارس: معاون آموزشي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه‌هاي آزاد سراسر كشور و 5 دانشگاه دولتي در اين ترم ارائه شده است.

احمد جنتي‌محب در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: درس آشنايي با دفاع مقدس در دانشگاه‌هاي آزاد سراسر كشور و به صورت گزينشي در برخي از دانشگاه‌هاي دولتي به دانشجويان در اين ترم ارائه شده است.

وي ادامه داد: در دانشگاه شهيد رجايي و دانشگاه شهيد بهشتي استان تهران و در 3 دانشگاه در مراكز استان‌‌هاي كشور شامل دانشگاه شهيد چمران اهواز، دانشگاه شهيد باهنر استان كرمان و دانشگاه يزد 2 واحد اختياري درس آشنايي با دفاع مقدس تدريس مي‌شود.

معاون آموزشي پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس خاطرنشان كرد: ترم گذشته 292 كلاس در 15 استان كشور به جز تهران بزرگ تشكيل شد كه در ترم امسال سير صعودي را در تشكيل اين كلاس‌ها را خواهيم داشت.

وي افزود: اساتيدي كه در اين كلاس‌ها حضو دارند قريب به اتفاق از افرادي هستند كه در ايام دفاع مقدس در جبهه حضور داشتند و اكنون اعضاي هيئت علمي دانشگاه هستند يا اين كه از كاركنان شاغل و بازنشسته نيروي مسلح محسوب مي‌شوند.

جنتي‌محب بيان داشت: مسئولان دانشگاه‌ها و اساتيد بايد سعي كنند درس آشنايي با دفاع مقدس را با رويكرد مناسبي به وارثان جوانان رزمنده دفاع مقدس ارائه دهند.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”