سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

یک انتفاد از وضع موجود سایت

توسط pedmehr » سه شنبه 19 آبان 1388 21:41

عرض سلام خدمت مدیران و باقی اعضا
چند مدتی هست که شاهدیم سایر گفتگو های سنترال تبدیل شده به محلی برای پست خبرهای حاشیه ای و بیخود و غیر تخصصی که هیچ ربطی به چنین انجمنی نداره . اسکرول بار هم به طور اسپم گونه ای تبدیل شده به نمایش این قبیل پستها  که این باعث شده دیگه خوندن اسکرول سنترال کلابز اون لطف سابق رو نداشته باشه و پستهای با ارزش خیلی از کاربرها از نظر پنهان بمونه و تنوع مطلبی که قبلا اسکرول بار داشت از دست بره .
بنده چند تا پیشنهاد داشتم که شاید موثر باشه .

1- کاربران رو مجاب کنید که فقط در قسمت اخبار و حوادث (که فکر میکنم روی اسکرول نمایش داده نمیشه) اینگونه اخبار و حاشیه های کم اهمیت رو پست کنند  

2- هر کاربر در یه برهه زمانی ( مثلا  یک ساعت یا یک روز ) بتونه تعداد محدودی موضوع پست کنه. اینطور حق سایر کاربران ضایع نمیشه و مطالب متنوع تری نمایش داده میشه ( نه فقط متعلق به یک نفر) و اسکرول بار هم حالت اسپم گونه پیدا نخواهد کرد .

البته این فقط نظر شخصی بنده بود و مطمئنا مدیران محترم بهتر متوجه هستند .
در روح و جان من میمانی ای وطن

Major

Major

نماد کاربر
1885

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

Re: یک انتفاد از وضع موجود سایت

توسط misam5526 » سه شنبه 19 آبان 1388 21:50

خیلی خوب میشه اگه بعضی از دوستان یه نیم نگاهی به پستهای خودشون بندازن بعد سایر پستها رو بی ارزش بخونن! :x

آدما تا زمانی تو رو دوست دارن که از اونا بهتر نباشی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب misam5526 تشکر کرده اند:
MAHDI 1993, night triper

Major II

Major II

نماد کاربر
1101

تاريخ عضويت

چهارشنبه 7 مرداد 1388 18:42

خانه همیشه سبزم!!!

آرشيو سپاس: 5322 مرتبه در 1001 پست

توسط Parsa84 » سه شنبه 19 آبان 1388 22:03

1- کاربران رو مجاب کنید که فقط در قسمت اخبار و حوادث (که فکر میکنم روی اسکرول نمایش داده نمیشه) اینگونه اخبار و حاشیه های کم اهمیت رو پست کنند  

2- هر کاربر در یه برهه زمانی ( مثلا  یک ساعت یا یک روز ) بتونه تعداد محدودی موضوع پست کنه. اینطور حق سایر کاربران ضایع نمیشه و مطالب متنوع تری نمایش داده میشه ( نه فقط متعلق به یک نفر) و اسکرول بار هم حالت اسپم گونه پیدا نخواهد کرد .

درود
من هم به شخصه 100% با پیشنهاد هوشمندانه شما موافق هستم.

متاسفانه چند مدتی است که سنترال در حال تبدیل شدن به یک شبه خبرگزاری(ار نوع فارس.ایرنا و رجا) است که به علت دسترسی برخی کاربر(ان) گرامی به اینترنت پر سرعت یک دفعه کل صفحه اصلی تبدیل به شبه خبر های روز مره (از شیر مرغ تا جون ادمیزاد و تا حد زیادی جهت دار) از نوع کپی پیستی می شود و زحمت خیلی از دوستان دلسوز و زحمت کش به هدر می رود!!
به شخصه با اعمال محدودیت برای ارسال پست توسط هر کاربر موافق هستم و ان را عادلانه می دانم.
با سپاس
آخرين ويرايش توسط Parsa84 در سه شنبه 19 آبان 1388 23:22, ويرايش شده 1 در کل.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Parsa84 تشکر کرده اند:
ARSAM 88, ganjineh, pedmehr, bill.goldberg, AGeNiS1, Mohammad 1985, Reza6662, mohammad1365, night triper, achachi98

Major

Major

نماد کاربر
1885

تاريخ عضويت

پنج شنبه 23 مهر 1388 18:31

آرشيو سپاس: 2891 مرتبه در 1282 پست

توسط misam5526 » سه شنبه 19 آبان 1388 22:12

با محدودیت موافقم!  خصوصاً که ما در شهرستان از سرعت تهرانی ها بی بهره ایم!  و اینجا هنوز اینترنت نفتیه(مدیران محترم میتونن جهت صحت ادعا ip رو چک کرده و شهرستان رو تایید کنند)

به درخواست مدیران از هر جوابی که به کل کل بیخود منجر شه خودداری میکنم. بنابر این دوستان سکوت منو بی احترامی تلقی نکنن.
:razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب misam5526 تشکر کرده اند:
shola, CAPTAIN PILOT, night triper

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 19 آبان 1388 23:20

سلام دوستان عزيز

من هم با ارسالهاي مسلسل وار مخالفم، حتي اگر مفيد هم باشند، بايد يک زمان بندي منطقي داشته باشه تا قابل خواندن و مشاهده باشه، پستهاي خبري هم کمترين اهميت و ارزش رو دارند
اميدوارم دوستان عزيز در اينده اين موارد رو بيشتر مد نظر قرار دهند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sand_fighter, Fariborz, misam5526, SAMAN, bill.goldberg, Mohsen1001, sinaset, nt, Shahryar, AGeNiS1, Parsa84, hamed_713, kandoo, CAPTAIN PILOT, DTN, Solver, azeRilA, shola, Ruozbeh, mohammad1365, achachi98, Mahdi Mahdavi

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » چهارشنبه 20 آبان 1388 00:00

Mahdi1944 نوشته است:سلام دوستان عزيز
من هم با ارسالهاي مسلسل وار مخالفم، حتي اگر مفيد هم باشند، بايد يک زمان بندي منطقي داشته باشه تا قابل خواندن و مشاهده باشه، پستهاي خبري هم کمترين اهميت و ارزش رو دارند
اميدوارم دوستان عزيز در اينده اين موارد رو بيشتر مد نظر قرار دهند

حرف حساب جواب ندارد :razz:
یادتون باشه مهرما که سایت خلوت شد گفتم آبان دوباره رو به راه میشه و نسبتا بهتر شد!
در این رابطه نیز  شخصا حس میکنم سنترال ظرف 1 ماه آینده به نقطه اوج منحنی نرمال خود بازگردد!
اندکی صبر سحر نزدیک است :-)
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Fariborz, SAMAN, AGeNiS1, Parsa84, bill.goldberg, Mahdi1944, Solver, shola, Ruozbeh, Shahryar, nt, Mahdi Mahdavi, achachi98

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » چهارشنبه 20 آبان 1388 07:22

misam5526 نوشته است:خیلی خوب میشه اگه بعضی از دوستان یه نیم نگاهی به پستهای خودشون بندازن بعد سایر پستها رو بی ارزش بخونن! :x

آدما تا زمانی تو رو دوست دارن که از اونا بهتر نباشی

من نگاهم به شخص خاصی نبود , اینجا هم پیست مسابقه نیست که کاربرهاش با هم چنین رقابتای بیخودی داشته باشند . اگر شما تو ذهنتون چنین محاسبات بچه گانه ای دارید خب مشکل از خودتون هست . مدیریت سایت هم گفتند که هر چند که پست با ارزش باشه این گونه پست کردنها چیزی به جز پایین اوردن جلوه سایت نداره .
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
Parsa84, mohammad1365

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 24 بهمن 1388 05:11

من یک راه حل خوب برای دوستانی که به دلایل خاصی عادت به ارسال سلسله وار کردن دارم:

میتونید از پیش نویس استفاده کنید.

شاید اول خنده دار به نظر برسد، اما این کار چند خاصیت خیلی مهم داره:

.
شاید مهم ترین علت ارسال های سلسله وار دوستان، این باشد که یک زمانی را مشخص می کنند برای ارسال مطلب در سنترال و هر چه آماده کردند را می فرستند. اما با کمک پیش نویس می توانند، مطالب را در محدوده زمانی مورد نظر آماده کنند، و در مراجعات بعدی خود تنها به بارگذاری مطلب بپردازند و نیاز نیست که به خاطر ایجاد فواصل میان پست ها، چند بار مشغول ویرایش شوند.

.
کمک میکند مشکلات ظاهری مثل اشتباهات تایپی یا مثلا خطا در آدرس دهی تصاویر و ... را ناخوسته بازنگری کنند و در صورت وجود اشکال رفعش کنند.

.
و شاید مفید ترین خاصیت این پیش نویس:

کمک میکند کمتر شاهد مباحث احساسی باشیم و بیشتر مباحث پیرامون موضوع انجمن خود پیش خواهند رفت.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
حمید بولو, AGeNiS1, ganjineh, oweiys, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, achachi98

Major I

Major I

نماد کاربر
330

تاريخ عضويت

شنبه 30 خرداد 1388 14:24

واوان

آرشيو سپاس: 2326 مرتبه در 290 پست

توسط Ruozbeh » شنبه 24 بهمن 1388 10:53

دوستان صحبتهای شما حرف دل ما هم بود
حرف حساب جواب ندارد
یادتون باشه مهرما که سایت خلوت شد گفتم آبان دوباره رو به راه میشه و نسبتا بهتر شد!
در این رابطه نیز  شخصا حس میکنم سنترال ظرف 1 ماه آینده به نقطه اوج منحنی نرمال خود بازگردد!
اندکی صبر سحر نزدیک است

ما که الان در بهمن ماه به سر میبریم خلوت نشده که هیچ شلوغ تر هم شده!

در مورد ارسال های مسسلسل وار! یک نکته ای که هست جناب میلاد نگار معمولا کسانی که اینجور ارسال دارند مطلبی رو تهیه نمیکنند تا پیش نویس هم داشته باشند! و فقط یک کپی از تابناک یا ایرنا ایسنا و... میگیرند و یا اینکه برای زیاد شدن پست ها جواب یک خبر کپی شده رو میدن و کلکل بی مورد!
به نظر من یا پست خبری رو ممنوع کنیم! یا این پستها در تعداد پست کاربران تاثیری نداشته باشد.
و مهمترین مشکل هم همان درجه است که کاربر تازه وارد تا مرز خود کشی میرود تا ارتقا بگیرد!

خود بنده وقتی آرشیو سایت رو دیدم به اسکرول آن زمان که تماما مطالب تالیفی و ترجمه بود(بیشتر هم در هوافضا )غبطه خوردم!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ruozbeh تشکر کرده اند:
AGeNiS1, kandoo, ganjineh, Reza6662, oweiys, shola, Fariborz, KH.I.A.2500, MAJID-POW, achachi98

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » شنبه 24 بهمن 1388 12:59

misam5526 نوشته است:با محدودیت موافقم!  خصوصاً که ما در شهرستان از سرعت تهرانی ها بی بهره ایم!  و اینجا هنوز اینترنت نفتیه(مدیران محترم میتونن جهت صحت ادعا ip رو چک کرده و شهرستان رو تایید کنند)

به درخواست مدیران از هر جوابی که به کل کل بیخود منجر شه خودداری میکنم. بنابر این دوستان سکوت منو بی احترامی تلقی نکنن.

کی به شما گفته تهران اینترنت پرسرعت داریم ؟!
در ضمن از این به بعد دوستانی که به شلیک رگباری علاقه مند هستن ! بهتره سلاحهای خودشون رو روی تک تیر قرار بدن با تشکر !!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
ganjineh, oweiys, achachi98

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » شنبه 24 بهمن 1388 20:29

دوستانی که به شلیک رگباری علاقه مند هستن ! بهتره سلاحهای خودشون رو روی تک تیر قرار بدن

در مواردي البته روي ضامن باشند بهتر است!
مهمترین مشکل هم همان درجه است که کاربر تازه وارد تا مرز خود کشی میرود تا ارتقا بگیرد!  

وقتي كه عضويت و درجه گرفتن چيزي در حد عضويت در مجلس سنا و پريدن از گروهباني به سرلشكري مي شود!
به قول رضا مارمولك اگر اسلام دست ما را نبسته بود اين دوستان عمدتا كم سن و سال كنترل ميشدند!
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Ruozbeh, Fariborz, shola, Reza6662, sand_fighter, pedmehr, azeRilA, nt, oweiys, Mahdi1944, Shahryar, Mahdi Mahdavi, achachi98

Captain I

Captain I

نماد کاربر
346

تاريخ عضويت

جمعه 3 مهر 1388 17:44

آرشيو سپاس: 1597 مرتبه در 276 پست

توسط mohammad1365 » يکشنبه 25 بهمن 1388 19:15

با سلام به مدیر محترم سایت ودوستان:
من هم با نظر pedmehr&parsa84 عزیز موافقم متاسفانه سایت از حالت آموزشی ( پرسش و پاسخ ) تبدیل به محلی برای خبرهای غیر آموزشی و بیمورد شده  است.
من با خبر های روز مخالف نیستم . من مخالف خبرهایی هستم که نتواند برای کاربران مفید باشد ویا نتواند به علم آنها بیافزاید. باتشکر...

ای خدای مهربان ....
تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad1365 تشکر کرده اند:
AGeNiS1, oweiys, sand_fighter, shola, pedmehr, KH.I.A.2500, Mahdi1944, Solver, Fariborz, Shahryar, achachi98

بعدي