یک انتفاد از وضع موجود سایت

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

یک انتفاد از وضع موجود سایت

پست توسط pedmehr » سه شنبه 19 آبان 1388, 9:41 pm

عرض سلام خدمت مدیران و باقی اعضا
چند مدتی هست که شاهدیم سایر گفتگو های سنترال تبدیل شده به محلی برای پست خبرهای حاشیه ای و بیخود و غیر تخصصی که هیچ ربطی به چنین انجمنی نداره . اسکرول بار هم به طور اسپم گونه ای تبدیل شده به نمایش این قبیل پستها که این باعث شده دیگه خوندن اسکرول سنترال کلابز اون لطف سابق رو نداشته باشه و پستهای با ارزش خیلی از کاربرها از نظر پنهان بمونه و تنوع مطلبی که قبلا اسکرول بار داشت از دست بره .
بنده چند تا پیشنهاد داشتم که شاید موثر باشه .

1- کاربران رو مجاب کنید که فقط در قسمت اخبار و حوادث (که فکر میکنم روی اسکرول نمایش داده نمیشه) اینگونه اخبار و حاشیه های کم اهمیت رو پست کنند

2- هر کاربر در یه برهه زمانی ( مثلا یک ساعت یا یک روز ) بتونه تعداد محدودی موضوع پست کنه. اینطور حق سایر کاربران ضایع نمیشه و مطالب متنوع تری نمایش داده میشه ( نه فقط متعلق به یک نفر) و اسکرول بار هم حالت اسپم گونه پیدا نخواهد کرد .

البته این فقط نظر شخصی بنده بود و مطمئنا مدیران محترم بهتر متوجه هستند .
در روح و جان من میمانی ای وطن

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

Re: یک انتفاد از وضع موجود سایت

پست توسط misam5526 » سه شنبه 19 آبان 1388, 9:50 pm

خیلی خوب میشه اگه بعضی از دوستان یه نیم نگاهی به پستهای خودشون بندازن بعد سایر پستها رو بی ارزش بخونن! :x

آدما تا زمانی تو رو دوست دارن که از اونا بهتر نباشی
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 » سه شنبه 19 آبان 1388, 10:03 pm

1- کاربران رو مجاب کنید که فقط در قسمت اخبار و حوادث (که فکر میکنم روی اسکرول نمایش داده نمیشه) اینگونه اخبار و حاشیه های کم اهمیت رو پست کنند

2- هر کاربر در یه برهه زمانی ( مثلا یک ساعت یا یک روز ) بتونه تعداد محدودی موضوع پست کنه. اینطور حق سایر کاربران ضایع نمیشه و مطالب متنوع تری نمایش داده میشه ( نه فقط متعلق به یک نفر) و اسکرول بار هم حالت اسپم گونه پیدا نخواهد کرد .

درودتصویر
من هم به شخصه 100% با پیشنهاد هوشمندانه شما موافق هستم.تصویر

متاسفانه چند مدتی است که سنترال در حال تبدیل شدن به یک شبه خبرگزاری(ار نوع فارس.ایرنا و رجا) است که به علت دسترسی برخی کاربرتصویر(ان) گرامی به اینترنت پر سرعت یک دفعه کل صفحه اصلی تبدیل به شبه خبر های روز مره (از شیر مرغ تا جون ادمیزاد و تا حد زیادی جهت دار) از نوع کپی پیستی می شود و زحمت خیلی از دوستان دلسوز و زحمت کش به هدر می رود!!تصویر
به شخصه با اعمال محدودیت برای ارسال پست توسط هر کاربر موافق هستم و ان را عادلانه می دانم.
با سپاستصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on Parsa84, ويرايش شده در 0.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

پست توسط misam5526 » سه شنبه 19 آبان 1388, 10:12 pm

با محدودیت موافقم! خصوصاً که ما در شهرستان از سرعت تهرانی ها بی بهره ایم! و اینجا هنوز اینترنت نفتیه(مدیران محترم میتونن جهت صحت ادعا ip رو چک کرده و شهرستان رو تایید کنند)

به درخواست مدیران از هر جوابی که به کل کل بیخود منجر شه خودداری میکنم. بنابر این دوستان سکوت منو بی احترامی تلقی نکنن.
:razz:
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 19 آبان 1388, 11:20 pm

سلام دوستان عزيز

من هم با ارسالهاي مسلسل وار مخالفم، حتي اگر مفيد هم باشند، بايد يک زمان بندي منطقي داشته باشه تا قابل خواندن و مشاهده باشه، پستهاي خبري هم کمترين اهميت و ارزش رو دارند
اميدوارم دوستان عزيز در اينده اين موارد رو بيشتر مد نظر قرار دهند تصویر
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 20 آبان 1388, 12:00 am

Mahdi1944 نوشته شده:سلام دوستان عزيز
من هم با ارسالهاي مسلسل وار مخالفم، حتي اگر مفيد هم باشند، بايد يک زمان بندي منطقي داشته باشه تا قابل خواندن و مشاهده باشه، پستهاي خبري هم کمترين اهميت و ارزش رو دارند
اميدوارم دوستان عزيز در اينده اين موارد رو بيشتر مد نظر قرار دهند تصویر

حرف حساب جواب ندارد :razz:
یادتون باشه مهرما که سایت خلوت شد گفتم آبان دوباره رو به راه میشه و نسبتا بهتر شد!
در این رابطه نیز شخصا حس میکنم سنترال ظرف 1 ماه آینده به نقطه اوج منحنی نرمال خود بازگردد!
اندکی صبر سحر نزدیک است :-)
  بی  

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

پست توسط pedmehr » چهار شنبه 20 آبان 1388, 7:22 am

misam5526 نوشته شده:خیلی خوب میشه اگه بعضی از دوستان یه نیم نگاهی به پستهای خودشون بندازن بعد سایر پستها رو بی ارزش بخونن! :x

آدما تا زمانی تو رو دوست دارن که از اونا بهتر نباشی

من نگاهم به شخص خاصی نبود , اینجا هم پیست مسابقه نیست که کاربرهاش با هم چنین رقابتای بیخودی داشته باشند . اگر شما تو ذهنتون چنین محاسبات بچه گانه ای دارید خب مشکل از خودتون هست . مدیریت سایت هم گفتند که هر چند که پست با ارزش باشه این گونه پست کردنها چیزی به جز پایین اوردن جلوه سایت نداره .
در روح و جان من میمانی ای وطن

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12407 بار
تماس:

پست توسط Solver » شنبه 24 بهمن 1388, 5:11 am

من یک راه حل خوب برای دوستانی که به دلایل خاصی عادت به ارسال سلسله وار کردن دارم:

میتونید از پیش نویس استفاده کنید.

شاید اول خنده دار به نظر برسد، اما این کار چند خاصیت خیلی مهم داره:

.
شاید مهم ترین علت ارسال های سلسله وار دوستان، این باشد که یک زمانی را مشخص می کنند برای ارسال مطلب در سنترال و هر چه آماده کردند را می فرستند. اما با کمک پیش نویس می توانند، مطالب را در محدوده زمانی مورد نظر آماده کنند، و در مراجعات بعدی خود تنها به بارگذاری مطلب بپردازند و نیاز نیست که به خاطر ایجاد فواصل میان پست ها، چند بار مشغول ویرایش شوند.

.
کمک میکند مشکلات ظاهری مثل اشتباهات تایپی یا مثلا خطا در آدرس دهی تصاویر و ... را ناخوسته بازنگری کنند و در صورت وجود اشکال رفعش کنند.

.
و شاید مفید ترین خاصیت این پیش نویس:

کمک میکند کمتر شاهد مباحث احساسی باشیم و بیشتر مباحث پیرامون موضوع انجمن خود پیش خواهند رفت.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: واوان
سپاس‌های ارسالی: 3246 بار
سپاس‌های دریافتی: 2180 بار
تماس:

پست توسط Ruozbeh » شنبه 24 بهمن 1388, 10:53 am

دوستان صحبتهای شما حرف دل ما هم بود تصویر
حرف حساب جواب ندارد تصویر
یادتون باشه مهرما که سایت خلوت شد گفتم آبان دوباره رو به راه میشه و نسبتا بهتر شد!
در این رابطه نیز شخصا حس میکنم سنترال ظرف 1 ماه آینده به نقطه اوج منحنی نرمال خود بازگردد!
اندکی صبر سحر نزدیک است تصویر

ما که الان در بهمن ماه به سر میبریم خلوت نشده که هیچ شلوغ تر هم شده! تصویر

در مورد ارسال های مسسلسل وار! یک نکته ای که هست جناب میلاد نگار معمولا کسانی که اینجور ارسال دارند مطلبی رو تهیه نمیکنند تا پیش نویس هم داشته باشند! و فقط یک کپی از تابناک یا ایرنا ایسنا و... تصویر میگیرند و یا اینکه برای زیاد شدن پست ها جواب یک خبر کپی شده رو میدن و کلکل بی مورد!
به نظر من یا پست خبری رو ممنوع کنیم! یا این پستها در تعداد پست کاربران تاثیری نداشته باشد.
و مهمترین مشکل هم همان درجه است که کاربر تازه وارد تا مرز خود کشی میرود تا ارتقا بگیرد! تصویر تصویر

خود بنده وقتی آرشیو سایت رو دیدم به اسکرول آن زمان که تماما مطالب تالیفی و ترجمه بود(بیشتر هم در هوافضا تصویر)غبطه خوردم! تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6672 بار
سپاس‌های دریافتی: 12011 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 24 بهمن 1388, 12:59 pm

misam5526 نوشته شده:با محدودیت موافقم! خصوصاً که ما در شهرستان از سرعت تهرانی ها بی بهره ایم! و اینجا هنوز اینترنت نفتیه(مدیران محترم میتونن جهت صحت ادعا ip رو چک کرده و شهرستان رو تایید کنند)

به درخواست مدیران از هر جوابی که به کل کل بیخود منجر شه خودداری میکنم. بنابر این دوستان سکوت منو بی احترامی تلقی نکنن.

کی به شما گفته تهران اینترنت پرسرعت داریم ؟!
در ضمن از این به بعد دوستانی که به شلیک رگباری علاقه مند هستن ! بهتره سلاحهای خودشون رو روی تک تیر قرار بدن با تشکر !!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » شنبه 24 بهمن 1388, 8:29 pm

دوستانی که به شلیک رگباری علاقه مند هستن ! بهتره سلاحهای خودشون رو روی تک تیر قرار بدن

در مواردي البته روي ضامن باشند بهتر است!
مهمترین مشکل هم همان درجه است که کاربر تازه وارد تا مرز خود کشی میرود تا ارتقا بگیرد!

وقتي كه عضويت و درجه گرفتن چيزي در حد عضويت در مجلس سنا و پريدن از گروهباني به سرلشكري مي شود!
به قول رضا مارمولك اگر اسلام دست ما را نبسته بود اين دوستان عمدتا كم سن و سال كنترل ميشدند!
  بی  

Captain I
Captain I
سپاس‌های ارسالی: 2464 بار
سپاس‌های دریافتی: 1411 بار

پست توسط mohammad1365 » یک شنبه 25 بهمن 1388, 7:15 pm

با سلام به مدیر محترم سایت ودوستان:
من هم با نظر pedmehr&parsa84 عزیز موافقم متاسفانه سایت از حالت آموزشی ( پرسش و پاسخ ) تبدیل به محلی برای خبرهای غیر آموزشی و بیمورد شده است.
من با خبر های روز مخالف نیستم . من مخالف خبرهایی هستم که نتواند برای کاربران مفید باشد ویا نتواند به علم آنها بیافزاید. باتشکر...

ای خدای مهربان ....
تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”