در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major

Majorno avatar
پست ها

278

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 اردیبهشت 1388 17:46

آرشيو سپاس: 941 مرتبه در 221 پست

فيگارو: اسرائيل در حال جنگ مخفيانه با ايران است

توسط KRITER » چهارشنبه 20 آبان 1388 11:28

خبرگزاري فارس: يك روزنامه فرانسوي در گزارشي ضمن اشاره به عدم توانايي رژيم صهيونيستي براي حمله هوايي به تأسيسات هسته‌اي ايران اعلام كرد كه اين رژيم در حال جنگ مخفيانه با تهران است.


به گزارش فارس، روزنامه فرانسوي فيگارو در گزارشي نوشت: اسرائيل در حال جنگ مخفيانه با تهران است. از آنجا كه اسرائيل توان و قدرت حمله مستقيم به تأسيسات اتمي ايران از طريق نيروي هوائي خود را ندارد، لذا در تلاش است تا به هر نحو ممكن برنامه هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران را به تعويق بيندازد.
اين روزنامه فرانسوي در ادعايي افزود: آخرين مرحله اين جنگ مخفيانه هفته گذشته در قاهره بود كه طي آن اسرائيل يك كشتي حامل ده‌ها تن سلاح را كه به سوي لبنان حركت مي‌كرد و قرار بود اين سلاح‌ها را در اختيار حزب‌الله قرار دهد، توقيف كرد.
ادعاي ارسال اين كشتي حامل سلاح در حالي صورت مي‌گيرد كه ايران و حزب‌الله هر دو ارسال چنين كشتي را تكذيب كردند.
ايران بارها اعلام كرده كه تنها هدفش از فعاليت‌هاي هسته‌اي "صلح‌آميز " توليد برق است و اين در حالي است كه غرب مدعي است قصد ايران از فعاليت‌هاي هسته‌اي، تجهيز به سلاح‌ اتمي است، اما جمهوري اسلامي بر حق مسلم خود براي غني‌سازي اورانيوم تأكيد دارد و از اين حق حمايت مي‌كند.
علاوه بر اين، آژانس بين‌المللي انرژي اتمي كه بر فعاليت‌هاي هسته‌اي ايران نظارت دارد، نيز در گزارش‌هاي متعدد خود بر منحرف نشدن ايران به سوي كاربرد تسليحاتي صحه گذاشته است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KRITER تشکر کرده اند:
Fariborz, sokuteasemuni, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان