مشکل با یک فایل تو فولدر کوکی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

مشکل با یک فایل تو فولدر کوکی

پست توسط free love » چهار شنبه 20 آبان 1388, 3:53 pm

سلام . من داخل فولدر کوکی یه فایل دارم به اسم ایندکس که هرچی میخوام سعی کنم پاکش کنم میکه این فایل توسط یه فرد یا برنامه در حال اجرا شدن هست که باید ابتدا اون برنامه رو ببندید و سپس فایل رو پاک کنید .

من تو task manager هر چی برنامه ناشناس دیدم بستم اما هر چی سعی کردم این فایل رو پاک کنم نشد . تصویراز کجا بفهمم این فایل توسط چه برنامه ای داره اجرا میشه ؟ و اصلا چطوری میتونم پاکش کنم ؟ تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70700 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: مشکل با یک فایل تو فولدر کوکی

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 20 آبان 1388, 7:53 pm

,
با استفاده از برنامه Unlocker ميتونيد اين کار رو انجام بديد (مشخص کردن در حال استفاده بودن فايلها و فولدرها، آزاد کردن و حذف اونها)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

پست توسط free love » چهار شنبه 20 آبان 1388, 9:06 pm

من پیرو راهنمایی شما خواستم این برنامه رو دانلود کنم اما از هر سایتی که میخوام دانلود کنم آنتی ویروسم پیغام میده .

به نظر شما باید چی کار کنم ؟ شما منبع مطمئنی برای دانلود این برنامه سراغ دارید آیا ؟

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70700 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 21 آبان 1388, 1:08 am

,
اين هشدار اعلام ميکنه که اين برنامه اجزاي تبليغي داره که مشکلي نيست، چرا که اين برنامه لينکي از ebay رو هم در پک خودش داره که زمان نصب ميشه انتخاب کرد که نصب بشه يا خير
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12410 بار
تماس:

پست توسط Solver » پنج شنبه 21 آبان 1388, 3:39 am

این از لینک مستفیم دانلود از یک سایت رسمیش هست.

ضمناً این بسته زبان فارسی هم درش هست: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”