در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

مشکل با یک فایل تو فولدر کوکی

توسط free love » چهارشنبه 20 آبان 1388 15:53

سلام . من داخل فولدر کوکی یه فایل دارم به اسم ایندکس که هرچی میخوام سعی کنم پاکش کنم میکه این فایل توسط یه فرد یا برنامه در حال اجرا شدن هست که باید ابتدا اون برنامه رو ببندید و سپس فایل رو پاک کنید .

من تو task manager هر چی برنامه ناشناس دیدم بستم اما هر چی سعی کردم این فایل رو پاک کنم نشد . از کجا بفهمم این فایل توسط چه برنامه ای داره اجرا میشه ؟ و اصلا چطوری میتونم پاکش کنم ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل با یک فایل تو فولدر کوکی

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 20 آبان 1388 19:53

free love,  
با استفاده از برنامه Unlocker ميتونيد اين کار رو انجام بديد (مشخص کردن در حال استفاده بودن فايلها و فولدرها، آزاد کردن و حذف اونها)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Present, SAMAN, free love, CAPTAIN PILOT

Major II

Major II

no avatar
96

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1385 08:08

مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 41 پست

توسط free love » چهارشنبه 20 آبان 1388 21:06

من پیرو راهنمایی شما خواستم این برنامه رو دانلود کنم اما از هر سایتی که میخوام دانلود کنم آنتی ویروسم پیغام میده .

به نظر شما باید چی کار کنم ؟ شما منبع مطمئنی برای دانلود این برنامه سراغ دارید آیا ؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 21 آبان 1388 01:08

free love,  
اين هشدار اعلام ميکنه که اين برنامه اجزاي تبليغي داره که مشکلي نيست، چرا که اين برنامه لينکي از ebay رو هم در پک خودش داره که زمان نصب ميشه انتخاب کرد که نصب بشه يا خير
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Solver, free love

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 21 آبان 1388 03:39

این از لینک مستفیم دانلود از یک سایت رسمیش هست.

ضمناً این بسته زبان فارسی هم درش هست:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
free love