در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 16 پست

خواهش میکنم کمکم کنید فوری فوری

توسط f.sh87 » شنبه 23 آبان 1388 16:46

سلام دوستان
سیستمم پیغام security tool warning میده.صفحه ی دسک تاپمم کامل آبی شده. متن پیغامشم اینه:
intercepting programs that may compromise your privacy and harm your system have been detected on your pc . click here to remove them immediately with security tool
روی پیغامش کلیک کردم. برنامه security tool اجرا شد پیغام active security toolsمیده. اونو که ok میکنم ، ازم میخواد که یه کد برای رجیستری کردن اون برنامه وارد کنم تا عمل remove threats رو انجام بده
  خواهش میکنم راهنمائیم کنید و اگه نحوه پاک کردن این ویروس ها رو میدونید ، ممنون میشم بهم بگید

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 16 پست

Re: خواهش میکنم کمکم کنید فوری فوری

توسط f.sh87 » شنبه 23 آبان 1388 17:15

آنتی ویروسمم macafee 8.7i با dat version 5798 هستش.
هرزمان که سیستم رو روشن میکنم ، مدام پیغام Security tool warning میاد، بعد از چند دقیقه یه صفحه آبی رنگ با کلی خط erorr میاد ، بعدشم سیستم اتومات ریست میشه
خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنمائیم کنه ^:)^

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: خواهش میکنم کمکم کنید فوری فوری

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 24 آبان 1388 01:52

f.sh87,  
اون پيغام توسط خود ويروس براي دانلود نسخه‌ي جديد خودش نمايش داده ميشه، به هيچ عنوان نبايد جواب مثبت بديد ....
مک‌آفي به هيچ وجه سيستم امنيتي قابل قبولي نيست
بهتره Kaspersky Internet Secuity 2010 رو نصب و بعد از آپديت کل سيستم رو اسکن کنيد، ميتونيد از www.CentralDDL.com دانلود کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, f.sh87, صابر 007