در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

no avatar
820

تشکر کرده: 189 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58

آرشيو سپاس: 2263 مرتبه در 462 پست

يك مشكل عجيب با سنترال

توسط حسن2568 » جمعه 29 آبان 1388 12:57

سلم به همگي
من يك مشكل دارم كه بعضي وقتها براي ورود به سايت دچار درد سر ميشم وفقط مربوط به سنترال ميشه
از روز چهار شنبه 27 آبان حوالي ظهر كه در حال پاسخ دادن به پست يكي از دوستان به نامoweiys بودم سايت غير قابل دسترس شد ونتوانستم پست خود را ارسال كنم با توجه به مورد قبلي كه در مهر ماه تنها با تعويض لينك سايت از بخشfavorites وجستو جوي دوباره هم از طريق آدرس بار مرورگر وهم از طريق گوگل باز هم نتوانستم وارد سايت شوم .امروز تصادفا از طريق ياهو سرچ كردم و وارد سايت شدم اما از گوگل نتونستم .فكر نميكنم كسي غير از من با اين مشكل عجيب روبرو شده باشه.
آيا ميتوان اين مشكل را حل كرد .چه دليلي وجود داره؟
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد    لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

Re: يك مشكل عجيب با سنترال

توسط shola » جمعه 29 آبان 1388 14:32

احتمالا مشکل از ip ایی است که با ان وارد سایت می شوید(مسدود بودن ip) من هم همین مورد را دارم و کلی برام مشکل ایجاد کرده به هر حال با چندین بار قطع و وصل شدن می توان به سایت دسترسی پیدا کرد
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
SAMAN, حسن2568, CAPTAIN PILOT