پیراهن مشکی بر تن مرسدس

در اين بخش مي‌توانيد کليپ و تصاوير زيباي خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: Mohsen1001, RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 130
تاریخ عضویت: پنج شنبه 9 مهر 1388, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 45 بار
سپاس‌های دریافتی: 502 بار
تماس:

پیراهن مشکی بر تن مرسدس

پست توسط goshi bazz » دو شنبه 2 آذر 1388, 10:01 pm

تصویر
تیونرEDU دوباره دست به کار شده است . شاید باز هم یک اس ال ؟؟؟ یا سی ال اس؟؟؟ یا اس ال آر مک لارن خودمان ؟؟؟ نه این بار ادو به سراغ سی 63 مدل پرفروش و High Class مرسدس رفته است . البته نه از نوع معمولی آن بلکه C63AMG ! بسیاری از منتقدان کار ادو را یک شعبده می دانند . آنها معتقدند ادوبا کمترین هزینه ها بهترین تیون را به شما تحویل می دهد .( خوب من هم بادیدن لامبورگینی ال پی 570 ادو به همین نتیجه رسیدم ... )
تصویر
تصویر
رینگ های مشکی و مات همخور با بدنه ایناتومبیل گویی نشانیست که خرید این خودرو را برای افراد بالای 30 سال ممنوعکرده است ! کسانی که پشت ون هایشان می نشینند و هنگام رانندگی چای مینوشند و یک آه بلند می کشند ! بله این اتومبیل کاملا جوانانه است . همچونسایر کارهای ادو قشر هدف جوانان اسپرت پسند هستند .
تصویر
یک موتور 6.3 خورجینی 8 سیلندر در قلب اینخودرو می تپد که انجینی کاملا مناسب با طراحی بیرونی برای این خودرو پدیدآورده است . قدرت این مرسدس به 555 اسب بخار و گشتاورش به 680 نیوتون برمتر می رسد . این در حالی است که مدل ساده این خودرو با قدرتی معادل با457 اسب بخار و گشتاوری برابر 600 نیوتون بر متر در بازار موجود است .کافی است خودرو را روشن کرده و پایتان را روی پدال آن بگذارید تا در عرض4.3 ثانیه عقربه سرعت سنج روی عدد 100 بایستد ! اگر هم بخواهید می توانیدبیشتر گاز دهید تا طعم حداکثر سرعت این خودرو یعنی 320 کیلومتر بر ساعت رابچشید ! فقط مراقب خود باشید ...
تصویر تصویر تا توانی دلی به دست اور تصویر تصویر تصویر تصویر دل شکستن هنر نمی باشد تصویر تصویر موفق باشید

ارسال پست

بازگشت به “گالري خودرو”