جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Moderator

Moderatorno avatar
پست ها

2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تشکر شده: 86 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

مسافر چاق... (+ عکس)

توسط Shahbaz » يکشنبه 8 آذر 1388 18:07

رسانه‌هاي ايالات متحده آمريكا اعلام كردند:
چاقي و اضافه وزن بسيار زياد برخي از مسافران معضل بسيار عجيبي براي شركت‌هاي هوايي در اين كشور به وجود آورده است. به طوري كه اكثر اين مسافران بر روي صندلي‌هاي هواپيماها جا نمي‌شوند!

به گزارش ايسنا، يكي از روزنامه‌هاي آمريكا نوشت:
بر اساس يك تصوير گرفته شده از يك مسافر چاق كه مسافر يكي از شركت‌هاي هوايي در اين كشور بود، مشخص شد كه اين فرد به دليل اضافه وزن بسيار زيادش قادر نيست بر روي صندلي جا شود و خود را به سختي بر روي صندلي هواپيما جا كرده است.

شبكه گزارش شبكه خبري فاكس نيوز آمده است:
اين تصوير كه توسط يكي از مسافران اين شركت هوايي گرفته شده است، در اكثر وب سايت‌ها، وبلاگ‌ها و چند روزنامه‌ در آمريكا منتشر شده و به اين مساله اشاره دارد كه اين شركت‌هاي هوايي هيچ راهكاري براي اين افراد بسيار چاق و داراي اضافه وزن ندارند.

به گزارش اين شبكه خبري،
چنين مساله پيش پاافتاده‌اي بسيار خنده‌دار و مضحك است و شركت‌هاي هوايي آمريكا بايد براي حل اين مساله و اختصاص يك جايگاه مخصوص براي افراد چاق و داراي اضافه وزن فكري كنند.
.
.
.
بازتاب انلاین
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahbaz تشکر کرده اند:
amir_phantom2, SAMAN, capitan nima, oweiys, sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT, Shahryar, Mahdi1944, Parsa84, ta.abad, shola, Fariborz, حسن2568

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 9 مهمان