سالروز ورودت به سنترال مبارک

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارك

پست توسط CAPTAIN PILOT » دو شنبه 14 دی 1388, 1:34 am

درود بر دوستان و کاربران گرامی تصویر

هرچند کمی (حدود 4 روز) دیر شده است اما فراموش نکنیم که در روز (يکشنبه 10 دی 1385 01:01) کاربر گرامی   به جمع اعضای CentralClubs عزیز پیوستند. تصویر 

ضمنا" ایشان در حال حاضر از Super Moderator های عزیز میباشند که جا دارد از تمامی زحمات و راهنمایی هایی که نسبت به سایر کاربران عزیز داشتند نیز تشکر و قدردانی نماییم.

موفق باشید تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 26 بهمن 1388, 12:30 pm

SAMAN
تاريخ عضويت: يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

در لحظه ای که در quote قید شده در ذهنت چی میگذشت؟
گویا آنتهای بچه ها خاموشه و سامان از دستشون پرید! ضمن تبریک و تهنیت و شادباش و چند تا کلمه دیگه... :P 3 سال از آن حماسه پرشکوه عضویت در سی سی می گذرد!این عضویت کلیه معادلات جهانی و چند تا رژیم را تغییر داد!

مبارکه عامو! :razz:
  بی  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 19718 بار
سپاس‌های دریافتی: 21356 بار

پست توسط SAMAN » دو شنبه 26 بهمن 1388, 10:27 pm

با تشکر از میلاد عزیز تصویر
راستش روز عضویت خیلی از دوستان خیلی ها پرید و لی رادار ها روی من قفل کرد! تصویر تصویر

راستش عضویت من در سنترال مثل اینکه همین دیروز بود.یادم نیست چطور این آدرس رو پیدا کردم ولی مطمن هستم که در گوگل دنبال تصاویر هواپیماهای عراقی میگشتم و تاپیک کرکس های سوخته رو دیدم. به دنبال اون تاپیک قهرمانان نیروی هوایی رو می خواستم پیدا کنم که شاید 20 بار به آقا مهــــــــــــــــــــــدی عزیز مدیر سایت پی ام دادم و گفتم که دنبال چنین تاپیکی هستم و ایشون بسیار با صبر و حوصله آدرس به من میداد و من میگفتم نه این نیست نه اون نیست و بالاخره برای من پیداش کردند تصویر تصویر تصویر هیچ وقت یادم نمیره! شعار من در وایل کارم شکست دیوار صوت بود تصویر تصویر

بنده در 2 کار در زندگی ام با علاقه و میل قلبی شروع به کار کردم. یکیش جایی بود که کارآموزی میرفتم و شما فکر کنید یه داروخانه بزرگ با انواع داروهای مختلف بود که هر کی میرفت بهش گیج می شد! ولی من چون میخاستم که یاد بگیرم همشو مثل کف دست یاد گرفتم.

و دومی سنترال بود نمیگم اینجا موفق هستم یا شدم ولی همیشه چون علاقه داشتم نتنها حرکت نکردم بلکه دویدم! و الان هم که در کنار شما دوستان هستم خیلی خوشحال هستم. تصویر تصویر تصویر
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 30 بهمن 1388, 11:44 am

درود بر دوستان و کاربران گرامی تصویر

بسیار خوشحالیم که دوست عزیز و کاربر فرهیخته و همچنین ایجاد کننده این تاپیک زیبا, محمد حسین (sokuteasemuni) گرامی پس از یک غیبت طولانی, مجددا" در سنترال و جمع دوستان عزیز حاضر شدند. تصویر

در طول این چند ماه که محمد حسین عزیز در انجمن حضور نداشتند, جای خالی ایشان و مطالب زیبایی که ارسال میکنند به خوبی حس میشد.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست و همراه عزیزم تصویرتصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d » سه شنبه 11 اسفند 1388, 6:15 pm

تاريخ عضويت: پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23
سپاس: 10527

رامین الکی الکی یکسال گذشت پسر!تصویرامیخوای این مناسبت رو در تقویم ثبت و تعطیل رسمی اعلام کنیم؟پایه بودی هر ساله در همین روز شله زرد هم نذری بدیم!تصویر

اعترافات سنترالی رامین!

1.قبول داری خیلی بی ادعا و مظلوم و ماخوذ به حیا و در عین حال صاف و ساده و با محبت هستی؟من احساس گناه دارهتصویر بهم دست میده وقتی آیدیت رو می بینم!(حق نداری قبول نداشته باشی!)
2.رتبه چهارم تشکر کنندگان در سنترال دست خودته!البته بعد از مهدی وفریبرز و محمد حسین! اگه رکورد مهدی رو بشکنی می فرستیمت تیم ملی!کی به این هدف نائل میشی؟تصویر
3.در تایم ثبت شده چه حال و هوایی داشتی؟ شفاف و ذره بینی بگو!تصویر

ادبیات رامینی تقدیر و تشکر از دیگران که الان نصیب خودش میشه...!تصویر

بسیار مسروریم که دوست گرامی و کاربر فرهیخته captain pilot یک سال از عمر گهربار و پربرکت خویش را در راه تعالی و توسعه سنترال صرف نمودند و آرزمندیم که یکسال دیگر را نیز در این سنگر به خدمت به خلق سنترال مشغول باشند!جای بسی تقدیر و تشکر از ایشان است که درجه ای بر درجات عالیه این سایت افزودند و ما را با زکات علم خویش مزین فرمودند!

تصویر
  بی  

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 11 اسفند 1388, 8:03 pm

میلاد جان دوست عزیزم تصویر
درود بر شما تصویر

از اینکه به یاد بنده بودین خیلی ممنونم و حقیقتا" در زمان دیدن این پست زیبای شما دوست عزیزم بسیار حیرت زده و خوشحال شدم و برای لحظه ای از اینکه در میان شما عزیزان و بزرگواران هستم, احساس غرور و سربلندی نمودم. تصویر

اعترافات سنترالی رامین!

1.قبول داری خیلی بی ادعا و مظلوم و ماخوذ به حیا و در عین حال صاف و ساده و با محبت هستی؟من احساس گناه دارهتصویر بهم دست میده وقتی آیدیت رو می بینم!

میلاد جان در درجه اول این نظر لطف شماست و بنده خود را لایق چنین تعریفی نمیدانم. اما احترام به کاربران گرامی و همچنین احساس مسئولیت نسبت به سوالات و موارد طرح شده در شاخه و تخصص خود, و همچنین به اشتراک گذاردن آموخته های اندکی که در طول این سال ها آموخته ام, همواره یکی از اهداف بنده برای انجام وظیفه در سنترال بوده است. تصویر

(حق نداری قبول نداشته باشی!)

چشم ! تصویر تصویر
 .رتبه چهارم تشکر کنندگان در سنترال دست خودته!البته بعد از مهدی وفریبرز و محمد حسین! اگه رکورد مهدی رو بشکنی می فرستیمت تیم ملی!کی به این هدف نائل میشی؟تصویر

این برای من باعث افتخار است که بتوانم از ارسال های مفید و علمی دوستان عزیزم و همچنین کاربران گرامی سپاسگزاری و تشکر نمایم و اگر هم در این زمینه کوتاهی انجام شده است حاصل کم سعادتی بنده بوده است. تصویر

3.در تایم ثبت شده چه حال و هوایی داشتی؟ شفاف و ذره بینی بگو!تصویر

میلاد جان اگر منظور زمان ثبت نام است, همانطور که در صندلی داغ هم خدمت عزیزان اشاره داشتم در آن لحظه به دلیل نداشتن هیچگونه سابقه و تجربه فعالیت اینترنتی, هیچگاه فکر نمیکردم که روزی بتوانم در سنترال فعالیتی مستمر و پیگیر داشته باشم !

شاید جالب باشد بدانید حتی در ابتدا طریقه ارسال پست و مطلب در یک فروم را نیز نمیدانستم !! تصویرتصویر
ادبیات رامینی تقدیر و تشکر از دیگران که الان نصیب خودش میشه...!تصویر

بسیار مسروریم که دوست گرامی و کاربر فرهیخته captain pilot یک سال از عمر گهربار و پربرکت خویش را در راه تعالی و توسعه سنترال صرف نمودند و آرزمندیم که یکسال دیگر را نیز در این سنگر به خدمت به خلق سنترال مشغول باشند!جای بسی تقدیر و تشکر از ایشان است که درجه ای بر درجات عالیه این سایت افزودند و ما را با زکات علم خویش مزین فرمودند!

میلاد جان من هم متعاقبا" از شما دوست عزیزم سپاسگزارم و در ادامه ....

جای بسی خوشحالی و امید به آینده است که اینجانب افتخار حضور و خدمت رسانی در جمع اساتید و صاحب نظرانی همچون شما عزیزان را دارا میباشم !!! (این هم برای میلاد عزیز تصویر)

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای یکایک کاربران و دوستان گرامی تصویرتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Mil@d » یک شنبه 23 اسفند 1388, 11:00 am

تصویر
بدینوسیله چهارمین سالگرد ورود فاجعه بار و جبران ناپذیر محمد 1985 را به جمع وزین سنترال تسلیت و تعزیت عرض نموده و از حق تعالی برای عموم کاربرانی که در سالهای اینده هم ناگزیر از تحملش هستند صبر و امتنان ویژه ای خواستارم!تصویر
تاريخ عضويت: سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

خیلی شفاف به این سوال پاسخ بده! در این لحظه چه جور ادمی بودی و چه احساسی داشتی و در چه وضعیتی به سر می بردی؟تصویر

عنایت داشته باشید محمد 1985 بزرگ Spamer تاریخ و یکی از ویرانگرترین کاربرانی است که سنترال در طول عمر خویش دیده است !تصویر

برخی از جنایات محمد 1985

1.فیل تر شدن سنترال در آبان 87
2.حمله به سرور سنترال و کلیه ارور های فوربیدن و ip ها و عدم دسترسی سایر کاربران به سی سی
3.تلاش برای کودتای مخملی و براندازی نرم در سنترال
4.!...!
5. !...!(مورد 4 و5 به علت مسائل منکراتی ذکر نخواهد شتصویرد!)
تعداد پست ها: 1715

6.ارسال بیش از 1715 اسپم از لحظه عضویت تا کنون و ثبت این رکورد در گینس!
7.بیش از 45 بار اخراج و محرومیت از نظر و ورود به سنترال با آیدی های مجعول و گاها اون مدلی!!
8.افشای اطلاعات فوق سری سنترال برای سرویس های جاسوسی سایت های رقیب!
9.همکاری با استکبار جهانی اینترنتی!
10داشتن قوه تعقل و تفکر!
11.زدن حرف حساب زیادی!
12.شرکت در بمباران اتمی هیروشیما!
13.نقش کلیدی در حادثه 11 سپتامبر!
14.ریشه اصلی بحران جهانی اقتصاد!
15.دخالت در روند صلح خاورمیانه!
16.در اوردن یک لقمه نون حلال برای زن و بچه!
17.غذا خوردن-نفس کشیدن-و کلا اشغال کردن فضا و محیط زیست عمومی!
18.ضدیت با تولیدات داخلی و از عشاق کالاهای بیگانه!
19.فرار از خدمت سربازی در شب اول آموزشی و غارت اسلحه خانه پادگان و به یغما بردن چندین دستگاه تانک-نفربر- و تعدادی هلی کوپتر و جنگنده!
20.قاچاق مواد مخدر-مشروبات الکلی--قرصهای روانگردان-اعمالی منکراتی در ملا عام-
21.همکاری با پژاک-ریگی-والقاعده و طالبان!
22.پیشنهادات بی شرمانه به میلاد در سفرش به کرج که این توطئه نیز با هوشیاری در نطفه خفه شد!!
.
.
تصویر
  بی  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12007 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 24 اسفند 1388, 2:40 am

خوب بسیار عالی !!!!
قبل از هر چیز بگم این اولین ارسال من با اینترنت پرسرعت ( البته فقط اسمش ) وایمکس هست !!! اصلا فکرشو نمی کردم یه روزی با اینترنت پرسرعت پست بفرستم توی سایت این بهترین هدیه بود برای جشن 4 سالگی ورود من به اینجا ! :razz:
اما اول بگم حالا با داشتن اینترنت بهتر مبارزه رو بهتر ادامه میدم !
مورد بعدی این میلاد بود که منو اغفال کرد !!! :lol: منو با ماشین خودم برد پای کوه عظیمیه ! و من از جیب خودم قلیان خریدم !!!! ایشون کشید !! در ضمن منو مجبور کرد دوتا کام بگیرم !!! و این بود پیشنهاد بی شرمانش که حالا انداخته گردن من ! :-?
برو ببین چندتا اسپم داشتم ؟ هر چند ماهی یه اسپم بهتر است از 1000 پست در یه روز !!! :grin:
من اولش مبارزه نکردم خیل راحت پیشنهاد خرید بخشی از سهام سنترال رو دادم ولی مهدی قبول نکرد بعدشم شوارای مخوف نظارت شروع به کشت و کشتار و شکنجه کاربران کرد و من از اونجا مبارزه مسلحانه رو با ایجاد ارتش آزدای بخش سنترال شروع کردم و تا پیروزی نهایی مبارزه ادامه خواهد داشت !
من با تولیدات داخلی مخالف نیستم با بی کیفیتها مخالفم .
=======================================
اما احساسم !!! اون موقع تازه به پیشنهاد رضا اومدم اینجا و در فرم هوافضا بودم که الان هیچ کس از قدیمیاش نیستن !!! حتی ادمین اصلیش ! بگذریم اولین ارسالم تایپیک عملیات مروارید بود که برای اولین بار توسط من با جزییات کامل روی نت قرار گرفت و مدتی کم پیدا بودم و فقط سر میزدم تا با فعالتر شدن سایت و داشتن بیشتر قسمتهای علمی به بیشتر به اینجا گرایش پیدا کردم و مدتهای زیادی اینجا شد خونه اصلیم ! هر چند حقوقم توی هوافضا بیشتر بود !!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21529 بار
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » چهار شنبه 25 فروردین 1389, 11:28 am

[COLOR=#7030a0]سلام بر همه ی کاربران گرامی خانه ی نارنجی  تصویر

دیروز , سالروز ورود دوست گرامی , دانش پژوه فرهیخته , کاربر ارشد کوشای سنترال

yasermym

که دقیقاً در   24 فروردین 1387 22:03 به جمع اعضای سنترال پیوست و خیلی زود ماهیت علمی و علائق نظامیش آشکار شد.(البته اون موقع خودم اینجا نبودمتصویر ؛ بعداً در دیدن موضوعات مختلف , گرفتم قضیه رو...)  

و امروز پس از دو سال, از طرف دوستان عرض می کنم که :

تصویرتصویرتصویر [COLOR=#0070c0]    اسر جان سالروز ورودت به سنترال مبارك تصویرتصویرتصویرتصویر 

انشاالله که پس از به پایان رسیدن موفقیت آمیز پروژه هاش, دوباره به سان گذشته , در سنترال حضور داشته باشه و با دیدن این تحفه از اینکه به یادش بودیم خوشحال بشه.

جاش بین برو بچه های نظامی خالیه...

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym » جمعه 27 فروردین 1389, 8:57 pm

سپاس از شما دوست گرامی؛ هر چند که سه پاس کم است و هرچه تعداد پاس ها بیشتر باشد باز کافی نیست. تصویر (حالا چرا کله اون یاسر بیچاره کنده شده؟تصویر)
بعد از مدتی دوری از سنترال که البته بخشی از اون بخاطر وضع خود سایت بود دیگه نه؟ تصویرحالا برگشتم به جمع شما دوستان گرامی و بگو چی؟ داشتم دنبال این می گشتم ببینم کسی حواسش بود چند روز پیش سالگرد عضویت من بوده یا نه که دیدم بله، برو بچ هوامونو دارنتصویر تصویر

امیدوارم بتونم باز هم در انجمن حضور موثری داشته باشم و مطالبی ارسال کنم که مورد استفاده دوستان قرار بگیره تصویر

تصویر
تصویرتصویر
تصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
==================================    

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » دو شنبه 30 فروردین 1389, 11:39 pm

[COLOR=#7030a0]سلام بر همه ی دوستان  تصویر

تا همه اندر كف رژه ي ديروز هستند، ما هم تبريكي به يكي از اساتيد مسلّم بگيم و رفع زحمت كنيم ؛ و ايشون كسي نيست جز

تصویر

بله ،

kayvan6079

[COLOR=#7030a0]ابرمدير دانا و گزيده گوي سنترال در بخش هوافضا كه در  [COLOR=#5f497a]  31 فروردین 1386   به جمع سنتراليون پيوست و با تصاوير نابش ، چه چشم ها رو كه خيره نكرد و با نظرات دقيق و مستند راجع به نهاجا ، رنگ و بويي جدي به بحث هايي كه وارد شد ، داد.  

[COLOR=#4f6128]نكته ي جالب اينه كه بشترين ارسالهاي ايشون در IRIAF F-4 هست و بنده هم همين افتخار رو دارم تصویر

كيوان جان ،

تصویرتصویرتصویرتصویرسالروز ورودت به سنترال مباركتصویرتصویرتصویرتصویر 

انشاالله كه بنده رو هم بخشيده باشيتصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 2:21 pm

سلام بر همگی تصویر

امروز 19 اردیبهشت , یک سال از ورود کاربر محترم و علاقمند بخش های نظامی هوافضایی سنترال ,

میهن پرست

می گذره. ایشون در شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10 به عضویت سنترال در اومدن.

سالروز ورود ایشون به این مجموعه رو تبرک عرض می کنم تصویرتصویرتصویر.

موفق و سلامت و عاقبت به خیر باشید.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”