اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارك

توسط CAPTAIN PILOT » دوشنبه 14 دی 1388 01:34

درود بر دوستان و کاربران گرامی

هرچند کمی (حدود 4 روز) دیر شده است اما فراموش نکنیم که در روز (يکشنبه 10 دی 1385 01:01) کاربر گرامی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  به جمع اعضای CentralClubs عزیز پیوستند.

ضمنا" ایشان در حال حاضر از Super Moderator های عزیز میباشند که جا دارد از تمامی زحمات و راهنمایی هایی که نسبت به سایر کاربران عزیز داشتند نیز تشکر و قدردانی نماییم.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » دوشنبه 26 بهمن 1388 12:30

SAMAN
تاريخ عضويت: يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

در لحظه ای که در quote قید شده در ذهنت چی میگذشت؟
گویا آنتهای بچه ها خاموشه و سامان از دستشون پرید! ضمن تبریک و تهنیت و شادباش و چند تا کلمه دیگه... :P 3 سال از آن حماسه پرشکوه عضویت در سی سی می گذرد!این عضویت کلیه معادلات جهانی و چند تا رژیم را تغییر داد!

مبارکه عامو! :razz:
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
@lirez@, sinaset, kayvan6079, achachi98, mahshid-banoo, shola, SAMAN, SadafG, Ruozbeh, Shahbaz, oweiys, yasermym, noora, Mohammad 1985, DTN, Fariborz, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni, azeRilA, shazan

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

توسط SAMAN » دوشنبه 26 بهمن 1388 22:27

با تشکر از میلاد عزیز
راستش روز عضویت خیلی  از دوستان خیلی ها پرید و لی رادار ها روی من قفل کرد!

راستش عضویت من در سنترال مثل اینکه همین دیروز بود.یادم نیست چطور این آدرس رو پیدا کردم ولی مطمن هستم که در گوگل دنبال تصاویر هواپیماهای عراقی میگشتم و تاپیک کرکس های سوخته رو دیدم. به دنبال اون تاپیک قهرمانان نیروی هوایی رو می خواستم پیدا کنم که شاید 20 بار به آقا مهــــــــــــــــــــــدی عزیز مدیر سایت پی ام دادم و گفتم که دنبال چنین تاپیکی هستم و ایشون بسیار با صبر و حوصله آدرس به من میداد و من میگفتم نه این نیست نه اون نیست و بالاخره برای من پیداش کردند هیچ وقت یادم نمیره! شعار من در وایل کارم شکست دیوار صوت بود

بنده در 2 کار در زندگی ام با علاقه و میل قلبی شروع به کار کردم. یکیش جایی بود که کارآموزی میرفتم و شما فکر کنید یه داروخانه بزرگ با انواع داروهای مختلف بود که هر کی میرفت بهش گیج می شد! ولی من چون میخاستم که یاد بگیرم همشو مثل کف دست یاد گرفتم.

و دومی سنترال بود نمیگم اینجا موفق هستم یا شدم ولی همیشه چون علاقه داشتم نتنها حرکت نکردم بلکه دویدم! و الان هم که در کنار شما دوستان هستم خیلی خوشحال هستم.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SAMAN تشکر کرده اند:
@lirez@, sinaset, kayvan6079, arashtabaie, achachi98, Mil@d, Ruozbeh, Shahbaz, shola, oweiys, mahshid-banoo, mohammad1365, yasermym, noora, SadafG, Mohammad 1985, DTN, Fariborz, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni, hamed_713, azeRilA, shazan

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 30 بهمن 1388 11:44

درود بر دوستان و کاربران گرامی

بسیار خوشحالیم که دوست عزیز و کاربر فرهیخته و همچنین ایجاد کننده این تاپیک زیبا, محمد حسین (sokuteasemuni) گرامی پس از یک غیبت طولانی, مجددا" در سنترال و جمع دوستان عزیز حاضر شدند.

در طول این چند ماه که محمد حسین عزیز در انجمن حضور نداشتند, جای خالی ایشان و مطالب زیبایی که ارسال میکنند به خوبی حس میشد.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست و همراه عزیزم
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
sinaset, kayvan6079, yasermym, achachi98, nima-rad, @lirez@, mahshid-banoo, sokuteasemuni, oweiys, Fariborz, Mahdi1944, Ruozbeh, shola, Shahbaz, azeRilA, SAMAN, SadafG, DTN, حسن2568, hamed_713, noora, shazan

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » سه شنبه 11 اسفند 1388 18:15

تاريخ عضويت: پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23
سپاس: 10527

رامین الکی الکی یکسال گذشت پسر!امیخوای این مناسبت رو در تقویم ثبت و تعطیل رسمی اعلام کنیم؟پایه بودی هر ساله در همین روز شله زرد هم نذری بدیم!

اعترافات سنترالی رامین!

1.قبول داری خیلی بی ادعا و مظلوم و ماخوذ به حیا و در عین حال صاف و ساده و با محبت هستی؟من احساس گناه داره بهم دست میده وقتی آیدیت رو می بینم!(حق نداری قبول نداشته باشی!)
2.رتبه چهارم تشکر کنندگان در سنترال دست خودته!البته بعد از مهدی وفریبرز و محمد حسین! اگه رکورد مهدی رو بشکنی می فرستیمت تیم ملی!کی به این هدف نائل میشی؟
3.در تایم ثبت شده چه حال و هوایی داشتی؟ شفاف و ذره بینی بگو!

ادبیات رامینی تقدیر و تشکر از دیگران که الان نصیب خودش میشه...!

بسیار مسروریم که دوست گرامی و کاربر فرهیخته captain pilot یک سال از عمر گهربار و پربرکت خویش را در راه تعالی و توسعه سنترال صرف نمودند و آرزمندیم که یکسال دیگر را نیز در این سنگر به خدمت به خلق سنترال مشغول باشند!جای بسی تقدیر و تشکر از ایشان است که درجه ای بر درجات عالیه این سایت افزودند و ما را با زکات علم خویش مزین فرمودند!

رفیق بی کلک

@lirez@, Shahbaz, kayvan6079, achachi98, Ruozbeh, CAPTAIN PILOT, Reza6662, shola, SAMAN, azeRilA, حسن2568, oweiys, Mahdi1944, Fariborz, hamed_713, yasermym, noora, DTN, sokuteasemuni, mahshid-banoo, shazan, Shahryar, SadafG, arashtabaie

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 11 اسفند 1388 20:03

میلاد جان دوست عزیزم
درود بر شما

از اینکه به یاد بنده بودین خیلی ممنونم و حقیقتا" در زمان دیدن این پست زیبای شما دوست عزیزم بسیار حیرت زده و خوشحال شدم و برای لحظه ای از اینکه در میان شما عزیزان و بزرگواران هستم, احساس غرور و سربلندی نمودم.

اعترافات سنترالی رامین!

1.قبول داری خیلی بی ادعا و مظلوم و ماخوذ به حیا و در عین حال صاف و ساده و با محبت هستی؟من احساس گناه داره بهم دست میده وقتی آیدیت رو می بینم!

میلاد جان در درجه اول این نظر لطف شماست و بنده خود را لایق چنین تعریفی نمیدانم. اما احترام به کاربران گرامی و همچنین احساس مسئولیت نسبت به سوالات و موارد طرح شده در شاخه و تخصص خود, و همچنین به اشتراک گذاردن آموخته های اندکی که در طول این سال ها آموخته ام, همواره یکی از اهداف بنده برای انجام وظیفه در سنترال بوده است.

(حق نداری قبول نداشته باشی!)

چشم !
2.رتبه چهارم تشکر کنندگان در سنترال دست خودته!البته بعد از مهدی وفریبرز و محمد حسین! اگه رکورد مهدی رو بشکنی می فرستیمت تیم ملی!کی به این هدف نائل میشی؟

این برای من باعث افتخار است که بتوانم از ارسال های مفید و علمی دوستان عزیزم و همچنین کاربران گرامی سپاسگزاری و تشکر نمایم و اگر هم در این زمینه کوتاهی انجام شده است حاصل کم سعادتی بنده بوده است.

3.در تایم ثبت شده چه حال و هوایی داشتی؟ شفاف و ذره بینی بگو!

میلاد جان اگر منظور زمان ثبت نام است, همانطور که در صندلی داغ هم خدمت عزیزان اشاره داشتم در آن لحظه به دلیل نداشتن هیچگونه سابقه و تجربه فعالیت اینترنتی, هیچگاه فکر نمیکردم که روزی بتوانم در سنترال فعالیتی مستمر و پیگیر داشته باشم !

شاید جالب باشد بدانید حتی در ابتدا طریقه ارسال پست و مطلب در یک فروم را نیز نمیدانستم !!
ادبیات رامینی تقدیر و تشکر از دیگران که الان نصیب خودش میشه...!

بسیار مسروریم که دوست گرامی و کاربر فرهیخته captain pilot یک سال از عمر گهربار و پربرکت خویش را در راه تعالی و توسعه سنترال صرف نمودند و آرزمندیم که یکسال دیگر را نیز در این سنگر به خدمت به خلق سنترال مشغول باشند!جای بسی تقدیر و تشکر از ایشان است که درجه ای بر درجات عالیه این سایت افزودند و ما را با زکات علم خویش مزین فرمودند!

میلاد جان من هم متعاقبا" از شما دوست عزیزم سپاسگزارم و در ادامه ....

جای بسی خوشحالی و امید به آینده است که اینجانب افتخار حضور و خدمت رسانی در جمع اساتید و صاحب نظرانی همچون شما عزیزان را دارا میباشم !!! (این هم برای میلاد عزیز )

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای یکایک کاربران و دوستان گرامی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Shahbaz, kayvan6079, achachi98, Mil@d, Reza6662, SAMAN, oweiys, Ruozbeh, Mahdi1944, @lirez@, Fariborz, hamed_713, yasermym, noora, DTN, azeRilA, sokuteasemuni, mahshid-banoo, shazan, Shahryar, SadafG, arashtabaie

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » يکشنبه 23 اسفند 1388 11:00

بدینوسیله چهارمین سالگرد ورود فاجعه بار و جبران ناپذیر محمد 1985 را به جمع وزین سنترال تسلیت و تعزیت عرض نموده و از حق تعالی برای عموم کاربرانی که در سالهای اینده هم ناگزیر از تحملش هستند صبر و امتنان ویژه ای خواستارم!
تاريخ عضويت: سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

خیلی شفاف به این سوال پاسخ بده! در این لحظه چه جور ادمی بودی و چه احساسی داشتی و در چه وضعیتی به سر می بردی؟

عنایت داشته باشید محمد 1985 بزرگ Spamer تاریخ و یکی از ویرانگرترین کاربرانی است که سنترال در طول عمر خویش دیده است !

برخی از جنایات محمد 1985

1.فیل تر شدن سنترال در آبان 87
2.حمله به سرور سنترال و کلیه ارور های فوربیدن و ip ها و عدم دسترسی سایر کاربران به سی سی
3.تلاش برای کودتای مخملی و براندازی نرم در سنترال
4.!...!
5. !...!(مورد 4 و5 به علت مسائل منکراتی ذکر نخواهد شد!)
تعداد پست ها: 1715

6.ارسال بیش از 1715 اسپم از لحظه عضویت تا کنون و ثبت این رکورد در گینس!
7.بیش از 45 بار اخراج و محرومیت از نظر و ورود به سنترال با آیدی های مجعول و گاها اون مدلی!!
8.افشای اطلاعات فوق سری سنترال برای سرویس های جاسوسی سایت های رقیب!
9.همکاری با استکبار جهانی اینترنتی!
10داشتن قوه تعقل و تفکر!
11.زدن حرف حساب زیادی!
12.شرکت در بمباران اتمی هیروشیما!
13.نقش کلیدی در حادثه 11 سپتامبر!
14.ریشه اصلی بحران جهانی اقتصاد!
15.دخالت در روند صلح خاورمیانه!
16.در اوردن یک لقمه نون حلال برای زن و بچه!
17.غذا خوردن-نفس کشیدن-و کلا اشغال کردن فضا و محیط زیست عمومی!
18.ضدیت با تولیدات داخلی و از عشاق کالاهای بیگانه!
19.فرار از خدمت سربازی در شب اول آموزشی و غارت اسلحه خانه پادگان و به یغما بردن چندین دستگاه تانک-نفربر- و تعدادی هلی کوپتر و جنگنده!
20.قاچاق مواد مخدر-مشروبات الکلی--قرصهای روانگردان-اعمالی منکراتی در ملا عام-
21.همکاری با پژاک-ریگی-والقاعده و طالبان!
22.پیشنهادات بی شرمانه به میلاد در سفرش به کرج که این توطئه نیز با هوشیاری در نطفه خفه شد!!
.
.
رفیق بی کلک

@lirez@, Shahbaz, kayvan6079, achachi98, nima-rad, oweiys, yasermym, DTN, Reza6662, Shahryar, Mahdi1944, SadafG, shola, noora, CAPTAIN PILOT, Ruozbeh, mahshid-banoo, sokuteasemuni, Mohammad 1985, arashtabaie, mohammad1365, hamed_713, SAMAN

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4262

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 24 اسفند 1388 02:40

خوب بسیار عالی !!!!
قبل از هر چیز بگم این اولین ارسال من با اینترنت پرسرعت ( البته فقط اسمش ) وایمکس هست !!! اصلا فکرشو نمی کردم یه روزی با اینترنت پرسرعت پست بفرستم توی سایت این بهترین هدیه بود برای جشن 4 سالگی ورود من به اینجا !  :razz:
اما اول بگم حالا با داشتن اینترنت بهتر مبارزه رو بهتر ادامه میدم !
مورد بعدی این میلاد بود که منو اغفال کرد !!!  :lol:  منو با ماشین خودم برد پای کوه عظیمیه ! و من از جیب خودم قلیان خریدم !!!! ایشون کشید !! در ضمن منو مجبور کرد دوتا کام بگیرم !!! و این بود پیشنهاد بی شرمانش که حالا انداخته گردن من !  :-?
برو ببین چندتا اسپم داشتم ؟ هر چند ماهی یه اسپم بهتر است از 1000 پست در یه روز !!!  :grin:
من اولش مبارزه نکردم خیل راحت پیشنهاد خرید بخشی از سهام سنترال رو دادم ولی مهدی قبول نکرد بعدشم شوارای مخوف نظارت شروع به کشت و کشتار و شکنجه کاربران کرد و من از اونجا مبارزه مسلحانه رو با ایجاد ارتش آزدای بخش سنترال شروع کردم و تا پیروزی نهایی مبارزه ادامه خواهد داشت !
من با تولیدات داخلی مخالف نیستم با بی کیفیتها مخالفم .
=======================================
اما احساسم !!! اون موقع تازه به پیشنهاد رضا اومدم اینجا و در فرم هوافضا بودم که الان هیچ کس از قدیمیاش نیستن !!! حتی ادمین اصلیش ! بگذریم اولین ارسالم تایپیک عملیات مروارید بود که برای اولین بار توسط من با جزییات کامل روی نت قرار گرفت و مدتی کم پیدا بودم و فقط سر میزدم تا با فعالتر شدن سایت و داشتن بیشتر قسمتهای علمی به  بیشتر به اینجا گرایش پیدا کردم و مدتهای زیادی اینجا شد خونه اصلیم ! هر چند حقوقم توی هوافضا بیشتر بود !!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Shahbaz, noora, kayvan6079, Mahdi1944, achachi98, @lirez@, misam5526, oweiys, Mil@d, sand_fighter, DTN, azeRilA, SAMAN, shola, arashtabaie, yasermym, mahshid-banoo, Ruozbeh, SadafG, Reza6662, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تشکر کرده: 239 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 آذر 1387 11:02

آرشيو سپاس: 22467 مرتبه در 2286 پست

توسط sokuteasemuni » چهارشنبه 25 فروردین 1389 10:28

سلام بر همه ی کاربران گرامی خانه ی نارنجی

دیروز , سالروز ورود دوست گرامی , دانش پژوه فرهیخته , کاربر ارشد کوشای سنترال

yasermym

بود که دقیقاً در شنبه 24 فروردین 1387 22:03 به جمع اعضای سنترال پیوست و خیلی زود ماهیت علمی و علائق نظامیش آشکار شد.(البته اون موقع خودم اینجا نبودم  ؛ بعداً در دیدن موضوعات مختلف , گرفتم قضیه رو...)

و امروز پس از دو سال, از طرف دوستان عرض می کنم که :

یاسر جان سالروز ورودت به سنترال مبارك

انشاالله که پس از به پایان رسیدن موفقیت آمیز پروژه هاش, دوباره به سان گذشته , در سنترال حضور داشته باشه و با دیدن این تحفه از اینکه به یادش بودیم خوشحال بشه.

جاش بین برو بچه های نظامی خالیه...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sokuteasemuni تشکر کرده اند:
achachi98, kayvan6079, CAPTAIN PILOT, ganjineh, sinaset, @lirez@, yasermym, noora, SAMAN, oweiys, DTN, misam5526, Shahryar, Mil@d, Shahbaz, arashtabaie, Mahdi1944, mahshid-banoo

Captain

Captain

نماد کاربر
2371

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

توسط yasermym » جمعه 27 فروردین 1389 19:57

سپاس از شما دوست گرامی؛ هر چند که سه پاس کم است و هرچه تعداد پاس ها بیشتر باشد باز کافی نیست. (حالا چرا کله اون یاسر بیچاره کنده شده؟)
بعد از مدتی دوری از سنترال که البته بخشی از اون بخاطر وضع خود سایت بود دیگه نه؟ حالا برگشتم به جمع شما دوستان گرامی و بگو چی؟ داشتم دنبال این می گشتم ببینم کسی حواسش بود چند روز پیش سالگرد عضویت من بوده یا نه که دیدم بله، برو بچ هوامونو دارن

امیدوارم بتونم باز هم در انجمن حضور موثری داشته باشم و مطالبی ارسال کنم که مورد استفاده دوستان قرار بگیره

دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
==================================

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yasermym تشکر کرده اند:
ganjineh, noora, DTN, sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT, oweiys, Shahbaz, Ruozbeh, Shahryar, mahshid-banoo, sinaset, achachi98, @lirez@, SAMAN, Mahdi1944, Mil@d

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تاريخ عضويت

توسط sokuteasemuni » دوشنبه 30 فروردین 1389 22:39

سلام بر همه ی دوستان

تا همه اندر كف رژه ي ديروز هستند، ما هم  تبريكي به يكي از اساتيد مسلّم بگيم و رفع زحمت كنيم ؛ و ايشون كسي نيست جز

بله ،

kayvan6079

ابرمدير دانا و گزيده گوي سنترال در بخش هوافضا كه در جمعه 31 فروردین 1386  به جمع سنتراليون پيوست و با تصاوير نابش ، چه چشم ها رو كه خيره نكرد و با نظرات دقيق و مستند راجع به نهاجا ، رنگ و بويي جدي به بحث هايي كه وارد شد ، داد.

نكته ي جالب اينه كه بشترين ارسالهاي ايشون در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  هست و بنده هم همين افتخار رو دارم .

كيوان جان ،

سالروز ورودت به سنترال مبارك

انشاالله كه بنده رو هم بخشيده باشي

SAMAN, yasermym, CAPTAIN PILOT, Shahryar, Mahdi1944, arashtabaie, sinaset, oweiys, Shahbaz, DTN, @lirez@, achachi98, Ruozbeh, Mahdi Mahdavi, mahshid-banoo, hamed_713

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تاريخ عضويت

توسط sokuteasemuni » يکشنبه 19 اردیبهشت 1389 13:21

سلام بر همگی

امروز 19 اردیبهشت , یک سال از ورود کاربر محترم و علاقمند بخش های  نظامی هوافضایی سنترال ,

میهن پرست

می گذره. ایشون در شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10 به عضویت سنترال در اومدن.

سالروز ورود ایشون به این مجموعه رو تبرک عرض می کنم .

موفق و سلامت و عاقبت به خیر باشید.

SAMAN, Reza6662, @lirez@, Shahbaz, sinaset, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, arashtabaie, achachi98, hamed_713

قبليبعدي