اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1208

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارک

توسط MASTER » جمعه 26 اسفند 1390 03:13

درود بر یاران گرامی ...

@lirez@,  جان نخست ازتون ممنونم بابت این یادآوری :razz:

در ضمن بنده اهل تهرانم و عاشق ایران و ایرانی   :D  :razz:

در مورد عضویت هم بایدعرض کنم که بنده افتخار آشنایی با مهدی عزیز رو پیش از تأسیس cc داشتم.
و باعث افتخار بندست که عضوی کوچک از خانه ی سبزمان هستم  :razz:

پرسش 2 هم چیز خاصی به نظرم نمیرسه. (شاید هم  :-) !) در کل همه ی لحظات در cc برای بنده زیبا بوده و وظیفه خودم میدونم که به cc و یارانش خدمت کنم.

صمیمانه دست همه ی عزیزان رو به گرمی می فشارم و سال خوبی رو برای ایران و ایرانیان عزیز آرزومندم

شاد و سلامت باشید  :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Major I

Major I

نماد کاربر
388

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

توسط HESAM-007 » شنبه 27 اسفند 1390 13:56

سلام به تمام دوستان عزیز
امروز سالروز ورود یکی از بچه های گل و بامعرفت سنترال هست که قاعدتا" همه می شناسنش دیگه.
خانم ها و آقایان...
Introducing...!!!
ASHKAN95

دقیقا دو سال پیش همین موقع اشکان عزیز به جمع سنترالی ها اضافه شدن.
اشکان جان سالگردت مبارک! طبق رویه علیرضا خان دوتا سوال:

1) چی شد که این موقع سال عضو سنترال شدی و دنبال چی میگشتی؟ (گفته شده درحالیکه به بهونه درس خوندن از زیر خونه تکونی در میرفتی و توی اتاق داشتی تو اینترنت میگشتی با سنترال آشنا شدی!)
2) به ذهنم نرسید (خودت یه چیزی بگو)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HESAM-007 تشکر کرده اند:
Present, CAPTAIN PILOT, oweiys, @lirez@, mahshid-banoo, reza4087, MASTER, FARSHAD.ADL, noora, masieh, shola, airplane, sayeh_roshan_1988, ASHKAN95, C.A.D.I.L.L.A.C, wild-bear, shapooor

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » شنبه 27 اسفند 1390 15:03

سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم، به خصوص حسام عزیز :-)

اول از همه از عمو جسام یه تشکر درست و حسابی میکنم. خیلی ممنون که به یاد ما بودید. از دوستانی که در pm اظهار لطف کردند هم سپاس گزارم :razz:

والا نمیدونم چی شد که این موقع سال عضو شدم؟!!! ولی میدونم از قبلش خیلی میومدم و میرفتم. البته به عنوان خواننده. ولی فکر کنم قسمت این بود که من عضو بشم :grin: کار سرنوشته دیگه اقا ...

خب داداش گلم یکم فکر میکردی حالا یه سوال دومی هم میپرسیدی دیگه :grin:  :grin:  :grin:  :)  

در کل بازم متشکرم :D  :-)

پیروز باشید :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
HESAM-007, Ph.Sepehr, CAPTAIN PILOT, C.A.D.I.L.L.A.C, behrad90, reza4087, wild-bear, shapooor, @lirez@, airplane, FARSHAD.ADL, X.Nima, MASTER, shola, nima-rad, masieh, mahshid-banoo, oweiys, sayeh_roshan_1988, Present, noora, Shahbaz

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4262

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 28 اسفند 1390 15:49

@lirez@ نوشته است:خــــــــوب و اما دومین نفر!!!!!!
رو نرو همه هست وقتی پست ارسال میکنه!
به خدا یعنی این اقا نشد تو یه موضوع شرکت کنه و اون موضوع رو به شوخی و تیکه و تمسخر نگیره.
یادته نوشابه رو؟؟؟؟؟
نوشابه رو هنوز هم از طرفداری میکنم چون تو ایران مظلوم واقع شده و کارخونه های تولید دوغ و آب جو الکی با تبلیغات ساختگی و صحبتهای کذب در مورد مضرات نوشابه می خوان نوشابه رو از مردم بگیرن ! زکی خیال باطل
در مورد نوشابه هم فقط کوکاکولا که ساخت مشهدش خیلی بهتر از ساخت قزوینش هست و در نبود اون اگر تا شعاع 8 کیلومتر رفتید و کوکا نبود استفاده از پپسی جایز هست .
یادش بخیر.......
اواتارش من یادم نمیاد که اخرین بار که کی عوض کرد.
اما آواتارم ! اولین آواتار من در نت آواتار فعلی کابر جنگ افزاری یعنی تایفون بود بیشتر از 6 سال پیش و بعد از اون این آواتار جایگزین شده و چون لایسنسش رو خریدم و یه جورایی معرف من هست یعنی دیگه همه جا با این آواتار منو شناسایی میکنن از تعویضش معذوریم ! در هر جای نت اینو دیدید من هستم !
رفیق جینگه مدیرا هم هست واسه همینه نمیشه زیرابشو زد دیگه مخصوصا اون بنده خدا که چند وقت پیش حسابی گرد و خاک کرد تو سنترال!!!! فهمیدین منظورم کیه؟(اول اسمش سامان هست این بنده خدا)
البته رابطه پنهانی با اکثر مدیرا داریم در کل ارتش آزادی بخش سنترال یکی از راههای پیروزی استفاده از عناصر مدیریت فعلی و رخنه در داخل خود سیستم مخوف و دیکتاتوری شورای نظارت میدونه ! که در این امر تا حدی هم موفق بودیم ( در مجازات مدیرانی که با ما بودن یا بر علیه ما کاری نکردن تخفیف خواهیم داد )
خوب بریم سر معرفی این بابا میگه اهل کرج هست و یه زمانی با میلاد ابادانی یه ملاقاتهای مشکوکی داشتن.
اهل کرج و البته تهران ! کرج بیشتر خوابگاه هست ! در مورد میلاد هم بله ملاقاتهایی بوده ! ولی قرار بود چند ماه پیش هم ملاقاتی سری داشته باشیم که به دلیل اینکه ضد اطلاعات ارتش آزادی بخش سنترال متوجه شد دستگاه اطلاعاتی سنترال برای ما دام گذاشته ملاقات کنسل و به محل نامعلومی در زمانی نا مشخص منتقل شد .
جدیدا بعضی کاربرا از اظهار نظراش حسابی شاکی شدن(عادی میشه واستون)
خب دلیلش اینه من عادت ندارم فقط به به و چه چه کنم ! یا چیزهایی بگم که ملت حال کنن !!! حقیقت رو باید گفت !

به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

فهمیدین چه شخص جنجالی رو معرفی میخوام کنم؟
اما تو سنترال یه دونست.......!
صد در صد ! همونطور که می دونید من برترین کاربر سنترال هستم بدون هیچ شکی !

Mohammad 1985
سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14
به شما هم تبریک میگم ششمین سالگردت به سنترال رو اگه تو نبودی اویس و سامان به کی متلک مینداختن خدا میدونه.......
1)بیکار بودی عضو سنترال شدی ؟ کمی تا قسمتی نیمه ابری بله ! البته به دعوت کاربر گرامی Reza 6662 به سنترال اومدم ! اون زمان انجمن با نام عفیف هم فعالیت میکرد .
2)یه چیزی بگو یکم از اون بیانات گهربارت فیض ببریم
الان چیزی برای گفتن ندارم ! یعنی دارم یادش به خیر یه زمانی توی امضام جامعه گو .... ! اصلا بی خیال !
فقط بدونید ارتش آزادی بخش سنترال بالاخره حکومت سنترال رو در دست میگیره و دموکراسی واقعی در اینجا حاکم میشه و اون روز تمام برادران شاغل در دفتر حافظ منافع روسیه در سی سی باید اینجا رو ترک کنن و اون زمان اعضای شورای نظارت در دادگاههای ویژه به دلیل جنایت بر علیه کاربران محاکمه میشن ( حتی شما دوست عزیز ! )

به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
C.A.D.I.L.L.A.C, airplane, wild-bear, oweiys, FARSHAD.ADL, CAPTAIN PILOT, @lirez@, MASTER, HESAM-007, Present, masieh, behrad90, AGeNiS1, mahshid-banoo, shola, noora, shapooor, Shahbaz, pedmehr, ASHKAN95

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 8 فروردین 1391 19:42

بــــــــــــا 6 روز تاخیـــــــــــــــــــر :o

اقا امیدوارم مارو ببخشی، حالا 6 روز که چیزی نیست.

2 فروردین سالروز ورود یکی از گل ترین و آقا ترین برو بچه های سنتراله. من اصلا خراب مرامه وجووووودشم جان شما :grin:
حالا بذار یکم لو بدم که کیه؟ از اون روسی های تییییره.

الان سه نفر اومد جلو چشاتون :grin: نه؟

خب حالا به راستی که کدام یک از این دوستان 2 فروردین عضو شده است؟ هان؟ :shock:

بگم؟ نگم؟ بگم؟ نگم؟ بگم؟ نگم؟  :grin:  خب باشه، فحش ندین، میگم.   ::sa

اقا احسان امیر اعتصام که رو چشم ما جا داره.

احسان جان چی شد که 2 فروردین ثبت نام کردی؟
چقد با سایت حال مینمایی؟ توجه نمودی؟
دیگه همین دیگه. حسام بیا یه چندتا سوال بپرس :grin:

علی الحساب پیروز باشید :razz:

Captain I

Captain I

نماد کاربر
355

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 2 فروردین 1389 17:45

طهرون-شمرون

آرشيو سپاس: 3267 مرتبه در 332 پست

توسط wild-bear » سه شنبه 8 فروردین 1391 22:38

سلام  :razz:
امیدورام سال نو برای همه اهالی cc خوش یمن و پر از اتفاقات خاطره انگیز باشد. :)
اشکان عزیز باز هم مثل همیشه منو مورد لطف خودت قرار دادی .ممنونم رفیق! :-*
2 سال گذشتو مثل باد هم گذشت .یادش بخیر  سال 89 بود چه ماهی یادم نیست در کل در به در دنبال گالری عکس جنگنده های کشور دوست و برادر روسیه کبیر بودم :m:a  که به سنترال برخورد کردم و کم کم جذب مطالب کاپیتان عزیز (رامین جان :) ) و تنی چند از دیگر دوستان شدم و همچنین جو صمیمی و گرم خانه نارنجی. مدتی البته بدون اجازه و کاملا وقیحانه  ::ns مطالب cc را کپی پیست میکردم بی تعارف تا اینکه وجدانم به درد اومد و گفتم از این خانه مرا بهره ای بود چرا داخلش فعالیت نکنم این شد که در دوم فروردین 89 در حالیکه تنها بودم تصمیم به ادای دین گرفتم و عضوی کوچک از این پایگاه بزرگ شدم. :-)
سایت جزیی از زندگیه من هست مخزن خاطرات و اسرار دلم :-)  فکر کنم متوجه شی که حالا چقدر برام مهمه و تا چه حدی باهاش حال میکنم.متوجه شدی؟؟؟ :-)
در کل امیدوارم لبتان خندان و زیر سایه مرتضی علی در کنار خانواده عزیزتان اوقاتی خوش داشته باشید. :razz:
در پناه خدا
یاعلی  :)
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب wild-bear تشکر کرده اند:
امیر جمالی, ASHKAN95, shola, MASTER, mahshid-banoo, hamed_713, Shahbaz, reza4087, AGeNiS1, oweiys, Hannover96, C.A.D.I.L.L.A.C, X.Nima, behrad90, noora, @lirez@, CAPTAIN PILOT, airplane, M.Lawyer

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » يکشنبه 24 اردیبهشت 1391 23:17

سلام

ساقيا از سر بنه اين خواب را                آب ده اين سينه پر تاب را

---------------------

MiimA       

تاريخ عضويت:       

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
M.Lawyer, behrad90, nima-rad, mahshid-banoo, @lirez@, noora, shola, reza4087, pedmehr, CAPTAIN PILOT, Present, MASTER, hamed_713, Shahbaz, airplane, AGeNiS1, ASHKAN95, C.A.D.I.L.L.A.C

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » يکشنبه 31 اردیبهشت 1391 23:04

بسم الله الرحمان الرحيم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   عزيز براي كاربران جديد چندان آشنا نيستند ، اما كاربران قديمي با ايشان آشنايي كاملي دارند. اگر كاربري تخطي مي كرد ،
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  بخشيد ، اگر كاربري اشتباه علمي ميكرد ،  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  در نام خصوصي به وي گوشزد كرد و نه در تاپيك عمومي ، اگر كاربران با
بحث ها و كششمكش هاي هميشگي نظم را بر هم زدند  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  بود كه با خوشرويي راهنمايي مي كرد ...
تاريخ عضويت:  دوشنبه 1 خرداد 1385 02:58

Fariborz
سالروز ورود استاد فريبرز مبارك

فريبرز عزيز ، لطفا بفرماييد كه ان شاء الله چه زماني حضور شما در تارنما پر رنگ تر مي شود؟

و سلامٌ عليكم

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
Qaher1406, noora, shola, airplane, Shahryar, MASTER, reza4087, nima-rad, Shahbaz, ARafiee, mahshid-banoo, CAPTAIN PILOT, M.Lawyer, behrad90, A3eman, m-249, ASHKAN95, DJ Dani, anga2009, @lirez@, Present, C.A.D.I.L.L.A.C

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

توسط @lirez@ » پنج شنبه 11 خرداد 1391 02:46

اره دیگه نصفه نصفه تبریک بگین.......!
به هرکی دوست داشتین تبریک بگین به هرکی هم نخواستین نگین......!

سلام
دوست دارم اصلا اینجوری پست ارسال کنم!!!!!
والاه
وقتی واسه هم اینجوری جبهه گیری میکنین
حالا هر دو طرف هم از علم و دانش برخوردار هستین اما طرز بیان کردنتون یه جوریه که انگار به فینال رسیدین و منتظرین تا برنده بشین و بهتون کاپ بدن معلومه جو خونه نارنجیمون رو متشتج میکنین و صمیمیت کم میشه دیگه

بگذریم که انتقاد کردن دیگه فایده نداره

تبریکاتمون رو شروع میکنیم اما با تاخیر
امیدوارم کاربران از این بابت ناراحت نشده باشن

اولین کاربر
در مورد علم و دانش ایشون و تخصصی که در مسایل نظامی دارن و مقالاتی که به چاپ رسوندن چه دوستان اینور جبهه و چه اونور جبهه اگاه هستن و لازم به توضیح نیست
اما  خیلی هم صبور نیست ایشون و خدا رحم کنه که نظرش کمی فقط کمی با بقیه متفاوت باشه!!!!!!
ای وای من!!
بـــــابــــا اقا مجتبی نرود میخ اهنین در سنگ اما چرا جوش میاری
typhoon
شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58
تبریک میگم پنجمین سالگرد ورودت به سنترال عزیز

اویس جان اون چه وضع تبریک گفتنه؟ 2تا سوال بپرس دیگه!!!
1) اقا مجتبی زمانی که میخواستی عضو بشی رو یادت میاد؟ واسه چی عضو شدی اصلا هان؟
2)یه خاطره خوب از سنترال بگو
(نیای باز اینجا تاپیکو با میدون جنگ اشتباه بگیریــــا هروقت خواستی جواب بدی سعی کن 2 ساعت از او دو تاپیک که توش داری جنگ میکنی بگذره)

و اما دومین کاربر!!!!

{(و اما متهم این جلسه دادگاه ضلع سوم مثلث روانشناسی سنترال هستند! البته در رسانه های بیگانه شایعاتی مبنی بر وجود چندین ضلع مخفی دیگر هم بر سر زبانهاست که فعلا وارد عمق موضوع نمی شویم! مهمان امروز هم مثل رفقایش مهشید و فاطمه که پیشتر در همین جا حماسه آفریدند دانشجوی روانشناسی صنعتی است)}
برگرفته از صندلی داغ به نویسندگی میلاد خان!!!
این مثلث معروف نمیدونم چرا خیلی تو سنترال کم ارسال میکنن و شاید به خاطر همین باشه که کفه نظامی بودن سنترال سنگینی میکنه

noora

سه شنبه 8 خرداد 1386 18:35

ستاره خانم تبریک میگم پنجمین سالگرد عضویت در انجمن وزین سنترال
1)علت عضویتتون رو ذکر میکنین؟
2)یه خاطره خوب از خودتون که سنترال هم درش شریک بود با شما

خــــــــــــــــــــوب و اما سومین کاربر!

مدیر هستن ایشون
اسمشون با نام کاربریش اصلا نمیخوره
اونجاهایی که باید بیاد اطلاعات بده هست!!!!!
تازه جز کاربران متخصص هست و متانت خاصی تو ابراز تخصصی که دارن برخوردار هستن

Shahbaz

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41
تبریک  اقا بهروز
راستی چرا اواتار ندارین؟
1)چرا اسم کاربریتون شهباز هست؟
2)یه خاطره خوب از خودتون و سنترال بیان کنین

خوب بازهم از تاخیر صورت گرفته عذر خواهی میکنم
اون از حاج اویس اینم از اشکان!!!!!!!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
Present, typhoon, reza4087, pedmehr, shola, MASTER, C.A.D.I.L.L.A.C, noora, anga2009, airplane, Shahbaz, Erratic, CAPTAIN PILOT, Cloor Master, رونین, ASHKAN95, oweiys, m-249, nima-rad, DJ Dani, Mahdi1944, mahshid-banoo

Captain

Captain

نماد کاربر
356

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 خرداد 1386 18:35

Victoria, Australia

آرشيو سپاس: 3072 مرتبه در 296 پست

توسط noora » جمعه 12 خرداد 1391 02:14

سلام

@lirez@ گرامی، ممنونم از لطف و بزرگواری شما، برایتان آرزوی شادی، سلامتی و روزگاری خوش را دارم

من نیز سالروز ورود آقایان Shahbaz و typhoon  را تبریک عرض می کنم

@lirez@ نوشته است:1)علت عضویتتون رو ذکر میکنین؟
از یک کنجکاوی ساده شروع شد!! یک روز تو کتابخونه رفتم بالای سر مهشید بانو  که داشت تو سنترال پست می زد ! امان از رفیق بد

2)یه خاطره خوب از خودتون که سنترال هم درش شریک بود با شما
  من با سنترال روزهای خاطره انگیز زیادی داشتم و یکی از قشنگ ترین خاطرات، صندلی داغه که آغاز دوستی با گروهی از اعضای سنترال بود که این دوستی های باارزش، همچنان ادامه دارد و پابرجاست

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب noora تشکر کرده اند:
Erratic, ARafiee, ASHKAN95, m-249, رونین, airplane, Shahbaz, pedmehr, @lirez@, oweiys, DJ Dani, C.A.D.I.L.L.A.C, behrad90, Mahdi1944, mahshid-banoo, shola, typhoon, reza4087, nima-rad, MASTER, CAPTAIN PILOT

Moderator

Moderator

no avatar
2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تاريخ عضويت

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

توسط Shahbaz » جمعه 12 خرداد 1391 21:36

@lirez@ نوشته است:
Shahbaz
تبریک  اقا بهروز
راستی چرا اواتار ندارین؟
1)چرا اسم کاربریتون شهباز هست؟
2)یه خاطره خوب از خودتون و سنترال بیان کنین

سلام
من هم سالگرد ورود دوستان مخصوصا ستاره خانوم را تبریک عرض می کنم (پیشاپیش تولدشون هم مبارک )

*در مورد آواتار ،  مسئله خاصی نیست ، احساس لزوم نکردم.
* درمورد نام کاربری  همینجوری شد
کلا به پرنده های شکاری علاقه دارم ،
مثل ایمیل هرچی انتخاب می کردم، پیام این نام کاربری قبلا انتخاب شده میامد
اون زمان قصد فعالیت نداشتم و برای منظور خاصی عضو شدم. که دیگه گرفتار شدم!!
اینجا از اساتید خیلی چیزها یاد گرفتم.
* اما در مورد خاطره
خاطره خوب هم زیاد داشتیم  
روزهایی که خبرهای مربوط به کسب افتخارات و پیشرفتهای کشور بوده را می خواندم روزهای خوبی بود
اما روزی که خبر دستگیری جنایتکار مشهور عبدالشیطان را دیدم خیلی روز  شادی بود.
البته خبرهای بد مثل شهادت دانشمندان هسته ای و موشکی خیلی روزهای بدی بودند تا چند روز قلبم درد می کرد.

باز هم تشکر که به یاد من بودید.
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahbaz تشکر کرده اند:
m-249, nima-rad, reza4087, DJ Dani, @lirez@, ARafiee, ASHKAN95, Mahdi1944, anga2009, Ph.Sepehr, mahshid-banoo, shola, CAPTAIN PILOT, رونین, pedmehr, behrad90, MASTER, noora, oweiys, HASAN BARATY, C.A.D.I.L.L.A.C

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » دوشنبه 15 خرداد 1391 10:29

سلام
متشکرم از همه دوستان

راستش دنبال یک مطلبی بودم در زمینه اژدر حوت که به سنترال برخوردم

راستش فعلا خاطره خاصی از سنترال به ذهنم نمی آید.

با تشکر از همه دوستان
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
MASTER, DJ Dani, shola, noora, رونین, C.A.D.I.L.L.A.C, Ph.Sepehr, HASAN BARATY, CAPTAIN PILOT, oweiys, reza4087, @lirez@, m-249, nima-rad

قبليبعدي