اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
445

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 تیر 1388 20:56

ایران،خاک دلیران

آرشيو سپاس: 4451 مرتبه در 424 پست

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارک

توسط azeRilA » سه شنبه 27 تیر 1391 20:51

سلام عرض میکنم به همه دوستان عزیزم..
تشکر ویژه میکنم از رامین عزیز ، یکی از بهترین دوستان من که در همین خانه ی نارنجی با هم آشنا شدیم و خوشحالم از اینکه دوستی ما به همین فروم و تلفن و ... ختم نشده و هر از گاهی هم یکدیگر رو بعضا" در کنار دیگر عزیزان ملاقات میکنیم.

بی شک یکی از بهترین و برجسته ترین و شناخته شده ترین کاربران سنترال همین رامین عزیز هست که با بار علمی و دانش خویش و آگاهی خودش ، کسی رو بی نصیب نمیگذاره

در مورد سالروز ورود بنده هم ، در اوائل و سالهای اول(الان دوستان میگن حالا مگه چند ساله!!) ، خیلی به نوبه ی خودم فعال بودم..
اما الان نه متاسفانه..دیگه اون شور و شوق فروم و به اصطلاح فروم بازی رو ندارم!البته دلایلی هم داره///

رامین جان در مورد آواتار ، همونطور که شاهد هستید در جبهه ی جنگی در اون سمت میدون(!!!) من تامکتی هستم!اما فانتوم رو هم خیلی دوست دارم.برای من بین تامکت و فانتوم ، اختلاف در حد 90% و 10% نیست!در حد 55% و 45% هست.اما دوستان مخصوصا این دانیال بگم چی(!!واقعا نمیدونم چی بگم!! ) روزگار برای ما نزاشته!

راجب ماکت هم وقتی اسم ایران و سربلندی نام کشورمون و نیروی هوایی قهرمانمون در میان هست ، هرکاری از دستمون بر بیاد باید انجام بدیم.(لینک ماکت مورد نظر توسط کمپانی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد )

باز هم ممنونم که به یاد من بودی عزیزم.البته رادار های شما از پدافند قهرمان خارک خودمون هم قوی تره!!

با سپاس

به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می میرد (دکتر علی شریعتی)

DJ Dani نوشته است:

خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

Captain

Captain

نماد کاربر
2154

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 تیر 1385 22:28

آرشيو سپاس: 15787 مرتبه در 2041 پست

توسط zoornachi » چهارشنبه 28 تیر 1391 23:12

ASHKAN95 نوشته است:سلام

میبینم که منم کم کم دارم میام تو تشریفات

اقا امروز سالروز ورود zooranchi عزیز هستش. بهشون تبریک میگم. امسال 6 ساله شدن

چی شد که با سنترال اشنا شدین؟ چی نمک گیرتون کرد؟

پیروز باشید

سلام
اول باید از دوست خوبم ASHKAN95 صمیمانه تشکر کنم و پوزش بخوام از این که دیر متوجه شدم.
خب من کلا به مواردی که مربوط به نظامی بودن میشدن علاقه داشتم و سعی میکردم که اطلاعاتم رو بیشتر کنم که خوشبختانه با انجمن اشنا شدم.فکر میکنم 6 سال قبل وب های نظامی فارسی کم واکثرا ناقص و اشتباه بودن که الانم زیاد پیشرفت نکردند ولی سنترال کلوبز یک سایت فعال دقیق و همیشه رو به جلو هستش و من خوشحالم که جزو خانواده سنترال کلوبز هستم.
از همه ممنونم.مرسی
ISTA OLSOON

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

توسط @lirez@ » شنبه 31 تیر 1391 00:50

سلام به همه دوستان خوبم در سنترال
نماز روزهاتون قبول فقط یه خواهش دعا یادتون نره
علیرضا جان میگم رامین خان که هیچ اشکان و سپهر ..... دوستان کار تقویت رادارشون با بنده هست البته ریا نشه به خاطر اینکه از یکنواختی در بیاد این تاپیک و صمیمت زیاد بشه با دوستان همکاری میکنم

خوب حالا بگذریم
سالروز ورود 2 خانوم  هست البته میزان فعالیتشون بسیار پایین اومده در این چند وقت
اما چون جز مدیران و کاربران ارشد هستن یادی هم ازشون میکنیم

تاریخ عضویت 29 تیرماه

ستاره شب تار
تبریک میگم سومین سالگرد ورودتون به انجمن سنترال
1)کم پیدا و کم فعالیت هستین؟؟؟؟
2)یه خاطره خوب از سنترال
3)یادتونه عضو شدین چرا؟
4)عکس اواتار؟

یادمه بیشترین ارسالشون برای  اشپزی بود
ششمین!!!! سالروز ورودشون رو تبریک میگم
achachi98

1)شما هم کم فعالیت میکنین سحر خانوم چرا؟
2)نام کاربریتون به چه معنی؟
3)قضیه اتلانتیس چیه تو امضاتون؟
4)چه جوری عضو شدین؟

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تاريخ عضويت

توسط @lirez@ » جمعه 27 مرداد 1391 19:59

سلام.........
عیدتون پیشاپیش مبارک
از تعلل و تاخیر در این ماه در معرفی دوستان و عرض تبریک پوزش می خوام

نــــــه نه فکر بد نکنین اینها همه در سلامت کامل به سر می برن
SHAHRAM
سه شنبه 3 مرداد 1385 12:49

KH.I.A.2500
جمعه 5 مرداد 1386 00:53

كيارش
پنج شنبه 5 مرداد 1385 23:34

mahshid-banoo
جمعه 27 مرداد 1385 04:58

از هرکدام از کاربران بالا تقاضا دارم که:
1)علت عضویت در سنترال رو برای ما بازگو کنن
2)خاطره خوبی که با سنترال داشتن
ا

ممنون

Moderator

Moderator

نماد کاربر
481

تشکر کرده: 57 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » جمعه 27 مرداد 1391 22:35

سلام خدمت همه دوستای عزیزم

و بخصوص @lirez@, عزیز که باز هم من رو غافلگیر و خوشحال کردن

@lirez@ نوشته است:

mahshid-banoo
جمعه 27 مرداد 1385 04:58

6 سال مثل باد گذشت...

یه شب به طور اتفاقی وارد سایتی شدم که پر بیننده ترین سایت های ایرانی رو فهرست کرده بود. کلی ذوق زده شدم و شروع کردم به گشتن یه سایت خوب. اما وارد هر سایتی که میشدم مورد اخلاقی داشت! دیگه داشتم از ایرانی ها نا امید میشدم که در صفحه سومش، اسم مرکز انجمن های تخصصی حسابی توجهم رو جلب کرد. بالاخره یه سایتی که ارزش پربیننده بودن رو داشته باشه پیدا کردم! و همون شب بعد از یه بررسی کلی عضو شدم. نا گفته نماند که رنگ بندی و تم سایت هم خیلی برام جذاب و دلنشین بود.

سنترال باعث رقم خوردن خاطرات زیبایی برای من شد که مهمترینش پیدا کردن دوستان خوب بود.
و تاثیرگذارترینش هم همین بحث های مختلفی هست که در تاپیک ها صورت میگیره و باعث منعطف تر شدن عقایدم میشه.
نظرات دوستان از دیدگاه های مختلف برام جالبه و باعث میشه وسعت دید بازتری نسبت به یه موضوع داشته باشم.
فکر نمیکنم هیچ جا به اندازه سنترال اینقدر دیدگاه های مختلف و نظراتی کاملا متفاوت و دور از هم رو دیده باشم!
البته خوب این باعث بزرگترین عیب این بحث ها هم میشه یعنی اختلاف و دوری دوستان از هم.

در آخر خوشحالم که اینجا و در کنار شما دوستای عزیز هستم. سنترال برام خیلی عزیزه .
تو این 6 سال بیشتر اوقاتم در اینترنت رو اینجا گذروندم و لحظات خوب و بد زیادی داشتم که هم باعث خنده و شادی و هم اشک و غم شده.
یه جورایی با این سایت زلف گره زده ام و به قول کتاب شازده کوچولو اهلی شده ام.

شازده کوچولو گفت: نه، من پی دوست می‌گردم. نگفتی "اهلی کردن" يعنی چه؟
روباه گفت: "اهلی کردن" چيز بسيار فراموش شده‌ای است، يعنی "علاقه ايجاد کردن..."
- علاقه ايجاد کردن؟
روباه گفت: البته. تو برای من هنوز پسربچه‌ای بيش نيستی. مثل صدها هزار پسربچه ديگر، و من نيازی به تو ندارم. تو هم نيازی به من نداری. من نيز برای تو روباهی هستم شبيه به صدها هزار روباه ديگر. ولی تو اگر مرا اهلی کنی، هر دو بهم نيازمند خواهيم شد. تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنيا يگانه خواهم بود...
شازده کوچولو گفت: کم‌کم دارم می‌فهمم... گلی هست... و من گمان می‌کنم که آن گل مرا اهلی کرده است...  

مرسی و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید،
و مهمتر اینکه نزاریم بحث های مختلف بینمون کدورت ایجاد کنه و دوستی ها رو کمرنگ کنه
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
behrad90, ARafiee, zoornachi, KH.I.A.2500, C.A.D.I.L.L.A.C, @lirez@, MISSILE, nima-rad, m-249, airplane, anga2009, AGeNiS1, Shahbaz, MASTER, Mahdi1944, shola, oweiys, SHAHRAM, كيارش, ASHKAN95, DJ Dani, reza4087, Shahryar, CAPTAIN PILOT

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » شنبه 28 مرداد 1391 01:43

@lirez@
عزیز ممنون از شما

6 سال زمان زیادی هست و برای من مثل برق و باد گذشته.اون موقع کم سن و سال بودم و در انجمن همجوار این انجمن فعالیت میکردیم(اون انجمن تعطیل شد).من با مهدی عزیز اونجا آشنا شده بودم(مجازی)و به اینجا کوچ کردم.

چیز های زیادی یاد گرفتم  و شاید میشه گفت بخشی از تحولات زندگی ام رو به انجمن مدیون هستم.

از همه عزیزانی که با همکاری هم در پیشرفت این انجمن تلاش میکنند به خصوص مدیران ارشد و اعضا فعال از اینجا  تشکر میکنم و کم کاری من رو ببخشند.

امیدوارم روزی برسه بزرگترین و  با کیفیت ترین انجمن ایرانی شناخته بشیم.

سلامت و موفق باشید

"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
MISSILE, ASHKAN95, m-249, anga2009, nima-rad, Shahbaz, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, zoornachi, oweiys, كيارش, C.A.D.I.L.L.A.C, behrad90, AGeNiS1, Shahryar, mahshid-banoo, KH.I.A.2500, shola, ARafiee, @lirez@, reza4087, MASTER, Qaher1406

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » دوشنبه 30 مرداد 1391 04:46

سلام و درود بر همه کاربران عزیز  ؛

@lirez@ عزیز با سپاس از شما . ماشاالله حواس جمعی دارین، من خودم یادم نبود کی عضو شده بودم  :smile:
من هم سالروز ورود کاربران عزیز را (در هر روزی که هست) تبریک میگم  :razz:

راستش اون اوایل بیشتر توی موتورهای جستجو مطالب مورد نیازم را پیدا میکردم . از همین طریق یک بار به دنبال یک مطلب نظامی وارد سنترال شدم و دیدم مطالب و توضیحهای خوبی پیرامون اون موضوع داره و جالب این بود که بر سر اون موضوع با هم خیلی اختلاف نظر داشتند و خلاصه از نقدها و بررسیهای دقیقی که بر سر موضوع شده بود خوشم آمد . مورد دیگر هم رنگ آمیزی شاد سایت و طراحی خوبش بود که خیلی خوشم آمد . من هم عضو شدم و وقتی سطح علمی سایت و تواضع بسیاری از کاربران و مدیران در کنار سطح سواد بالایشان و رابطه صمیمانه میان اعضا را دیدم ماندگار شدم .

خاطره خوب هم که چه عرض کنم؛ بی اغراق همه اش خاطره است . کاربرانی که مدت نسبتا" زیادی است عضو هستند، میدانند من چی میگم .
گاهی فکر میکنم مثلا" ده یا بیست سال دیگه سنترال چه شکلیه و به کجا رسیده و کاربرانش هر کدام کجا هستند و چکار میکنند ؟
فقط میتونم بگم امروز خاطره شیرین فرداست  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
m-249, anga2009, shola, كيارش, Erratic, ASHKAN95, Shahryar, reza4087, zoornachi, CAPTAIN PILOT, ARafiee, nima-rad, Shahbaz, C.A.D.I.L.L.A.C, @lirez@, airplane, mahshid-banoo, AGeNiS1, Mahdi1944, Qaher1406, oweiys

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 323 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » شنبه 11 شهریور 1391 10:54

سلام        ۹شهریور سال روز ورود یکی از دوستان است که همه ی ما به نوعی به ایشان و همکارانشان بده کار هستیم البته جناب shapooor چند وقتیه کم پیدا هستند ولی ذهن نا ذهن من مسلما سال روز ورود چنین شخصی را از یاد نمی برد البته از تاخیر دو روزه طلب بخشش می کنم و اون دوتا سئوال مربوطه هم پیشاپیش  می پرسم     ۱ چطور شد وارد این سایت شدید  ۲ یک خاطره خوب برامون از این سایت بگو       در پایان براتون  ارزوی موفقیت و سربلندی می کنم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » چهارشنبه 12 مهر 1391 09:16

سلام

دیروز 10مهر ماه سالروز ورود مادر بزرگ !!!!! سایت یعنی سرکار خانم آزیتا خانم به سایت بوده.

هر چند به دلیل مشکلات عدیده کاری در حال حاضر نمیتونن پیش ما باشند و لی بنده از طرف ایشون حامل سلامی گرم به تمامی دوستان هستم.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, m-249, A3eman, oweiys, كيارش, AGeNiS1, Qaher1406, Shahryar, mahshid-banoo, Shahbaz, C.A.D.I.L.L.A.C, Mahdi1944, @lirez@, Ali$amir, zoornachi, ali nuri, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, anga2009

Major

Major

نماد کاربر
242

تشکر کرده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 31 شهریور 1389 17:24

آرشيو سپاس: 1338 مرتبه در 180 پست

توسط m-249 » چهارشنبه 12 مهر 1391 18:00

من هم ورود خودم رو با 12 روز تاخیر تبریک میگم
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-249 تشکر کرده اند:
ARafiee, omid1360, nima-rad, oweiys, @lirez@, Shahbaz, mahshid-banoo, C.A.D.I.L.L.A.C, AGeNiS1, Goebbels, ASHKAN95, MISSILE, CAPTAIN PILOT, KH.I.A.2500, airplane, anga2009, Mahdi1944, كيارش, shapooor

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » پنج شنبه 12 بهمن 1391 19:17

با سلام به همه!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد      
يکشنبه 29 دی 1387 01:05
متاسفانه با تاخیر همراه شد...
سالروز ورودتون رو تبریک میگم.

1)علت عضویتت در سنترال رو برای ما بازگو کن
2)خاطره خوبی که با سنترال داشتی

با تشکر

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
Shahbaz, nima-rad, mahshid-banoo, MISSILE, shola, oweiys, KH.I.A.2500, ASHKAN95, Mahdi1944, @lirez@, masieh, apadana11, ARafiee, CAPTAIN PILOT

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تاريخ عضويت

توسط @lirez@ » شنبه 14 بهمن 1391 02:07

سلام دوست عزیز :razz:
ممنون از این که به یاد بودین

علت عضویت هم اون کاربران قدیمی میلاد رو میشناسن!
mil@d خان یه تایپیک داشت درباره نیروی دریایی که خیلی خوب بود و بزرگان سنترال در اون به بحث میپرداختن(واقعا بحث بود نه مثل بحثهای سنترال امروز) و عضو سنترال شدم تا بتونم استفاده کنم!
هرچند برگواران سایت یعنی رامین جان پایلوت :grin: و محمد حسین(سکوت اسمانی) :) مهشید خانوم :razz:  و یار غار بنده حاج اویس! خیلی به بنده لطف داشتن
از این تریبون ازشون تشکر میکنم :m:a

خاطره خوب؟؟؟؟ یه حرفی میخوام بزنم با کاربران جدید الورود! قدر این سایت رو بدونین این سایت به عنوان یکی از جامع ترین اطلاعات در اخبار 20.30 معرفی شده! من اونروز خیلی خوشحال شدم عضو این خانه نارنجی هستم!

حرف بسیار هست اما.......
دوست عزیز که از دونستن اسمتون بی بهره هستم باز هم تشکر میکنم! :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
AGeNiS1, nima-rad, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, masieh, mahshid-banoo, ARafiee, oweiys, Shahbaz, shola

قبليبعدي