سالروز ورودت به سنترال مبارک

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: ایران،خاک دلیران
سپاس‌های ارسالی: 1806 بار
سپاس‌های دریافتی: 4143 بار
تماس:

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارک

پست توسط azeRilA » سه شنبه 27 تیر 1391, 9:51 pm

سلام عرض میکنم به همه دوستان عزیزم.. تصویر
تشکر ویژه میکنم از رامین عزیز ، یکی از بهترین دوستان من که در همین خانه ی نارنجی با هم آشنا شدیم و خوشحالم از اینکه دوستی ما به همین فروم و تلفن و ... ختم نشده و هر از گاهی هم یکدیگر رو بعضا" در کنار دیگر عزیزان ملاقات میکنیم. تصویر تصویر

بی شک یکی از بهترین و برجسته ترین و شناخته شده ترین کاربران سنترال همین رامین عزیز هست که با بار علمی و دانش خویش و آگاهی خودش ، کسی رو بی نصیب نمیگذاره تصویر

در مورد سالروز ورود بنده هم ، در اوائل و سالهای اول(الان دوستان میگن حالا مگه چند ساله!!) ، خیلی به نوبه ی خودم فعال بودم..
اما الان نه متاسفانه..دیگه اون شور و شوق فروم و به اصطلاح فروم بازی رو ندارم!البته دلایلی هم داره/// تصویر

رامین جان در مورد آواتار ، همونطور که شاهد هستید در جبهه ی جنگی در اون سمت میدون(!!!) من تامکتی هستم!اما فانتوم رو هم خیلی دوست دارم.برای من بین تامکت و فانتوم ، اختلاف در حد 90% و 10% نیست!در حد 55% و 45% هست.اما دوستان مخصوصا این دانیال بگم چی(!!واقعا نمیدونم چی بگم!! تصویر تصویر) روزگار برای ما نزاشته!

راجب ماکت هم وقتی اسم ایران و سربلندی نام کشورمون و نیروی هوایی قهرمانمون در میان هست ، هرکاری از دستمون بر بیاد باید انجام بدیم.(لینک ماکت مورد نظر توسط کمپانی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید])

باز هم ممنونم که به یاد من بودی عزیزم.البته رادار های شما از پدافند قهرمان خارک خودمون هم قوی تره!! تصویر تصویر تصویر

با سپاس تصویر تصویر تصویر

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6131 بار
سپاس‌های دریافتی: 15151 بار

پست توسط zoornachi » پنج شنبه 29 تیر 1391, 12:12 am

ASHKAN95 نوشته شده:سلامتصویر

میبینم که منم کم کم دارم میام تو تشریفاتتصویر

اقا امروز سالروز ورود zooranchi عزیز هستش. بهشون تبریک میگم. امسال 6 ساله شدنتصویر

چی شد که با سنترال اشنا شدین؟ چی نمک گیرتون کرد؟

پیروز باشیدتصویر

سلام
اول باید از دوست خوبم ASHKAN95 صمیمانه تشکر کنم و پوزش بخوام از این که دیر متوجه شدم.
خب من کلا به مواردی که مربوط به نظامی بودن میشدن علاقه داشتم و سعی میکردم که اطلاعاتم رو بیشتر کنم که خوشبختانه با انجمن اشنا شدم.فکر میکنم 6 سال قبل وب های نظامی فارسی کم واکثرا ناقص و اشتباه بودن که الانم زیاد پیشرفت نکردند ولی سنترال کلوبز یک سایت فعال دقیق و همیشه رو به جلو هستش و من خوشحالم که جزو خانواده سنترال کلوبز هستم.
از همه ممنونم.مرسی
ISTA OLSOON

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

پست توسط @lirez@ » شنبه 31 تیر 1391, 1:50 am

سلام به همه دوستان خوبم در سنترال
نماز روزهاتون قبول فقط یه خواهش دعا یادتون نره
علیرضا جان میگم رامین خان که هیچ اشکان و سپهر ..... دوستان کار تقویت رادارشون با بنده هست البته ریا نشهتصویر به خاطر اینکه از یکنواختی در بیاد این تاپیک و صمیمت زیاد بشه با دوستان همکاری میکنم

خوب حالا بگذریم
سالروز ورود 2 خانوم هست البته میزان فعالیتشون بسیار پایین اومده در این چند وقت
اما چون جز مدیران و کاربران ارشد هستن یادی هم ازشون میکنیم

تاریخ عضویت 29 تیرماه

تصویر
ستاره شب تار
تبریک میگم سومین سالگرد ورودتون به انجمن سنترال
1)کم پیدا و کم فعالیت هستین؟؟؟؟
2)یه خاطره خوب از سنترال
3)یادتونه عضو شدین چرا؟
4)عکس اواتار؟

یادمه بیشترین ارسالشون برای اشپزی بود
ششمین!!!! سالروز ورودشون رو تبریک میگم
achachi98
تصویر

1)شما هم کم فعالیت میکنین سحر خانوم چرا؟
2)نام کاربریتون به چه معنی؟
3)قضیه اتلانتیس چیه تو امضاتون؟
4)چه جوری عضو شدین؟

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط @lirez@ » جمعه 27 مرداد 1391, 8:59 pm

سلام.........
عیدتون پیشاپیش مبارک
از تعلل و تاخیر در این ماه در معرفی دوستان و عرض تبریک پوزش می خوام

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

نــــــه نه فکر بد نکنین اینها همه در سلامت کامل به سر می برن تصویر
SHAHRAM
سه شنبه 3 مرداد 1385 12:49

KH.I.A.2500
جمعه 5 مرداد 1386 00:53

كيارش
پنج شنبه 5 مرداد 1385 23:34

mahshid-banoo
جمعه 27 مرداد 1385 04:58

از هرکدام از کاربران بالا تقاضا دارم که:
1)علت عضویت در سنترال رو برای ما بازگو کنن
2)خاطره خوبی که با سنترال داشتن
ا

ممنونتصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4868 بار
سپاس‌های دریافتی: 2875 بار

پست توسط mahshid-banoo » جمعه 27 مرداد 1391, 11:35 pm

سلام خدمت همه دوستای عزیزم
تصویر
و بخصوص @lirez@, عزیز که باز هم من رو غافلگیر و خوشحال کردن تصویر تصویر

@lirez@ نوشته شده:
تصویر

mahshid-banoo
جمعه 27 مرداد 1385 04:58

6 سال مثل باد گذشت...

یه شب به طور اتفاقی وارد سایتی شدم که پر بیننده ترین سایت های ایرانی رو فهرست کرده بود. کلی ذوق زده شدم و شروع کردم به گشتن یه سایت خوب. اما وارد هر سایتی که میشدم مورد اخلاقی داشت! دیگه داشتم از ایرانی ها نا امید میشدم که در صفحه سومش، اسم مرکز انجمن های تخصصی حسابی توجهم رو جلب کرد. بالاخره یه سایتی که ارزش پربیننده بودن رو داشته باشه پیدا کردم! و همون شب بعد از یه بررسی کلی عضو شدم. نا گفته نماند که رنگ بندی و تم سایت هم خیلی برام جذاب و دلنشین بود. تصویر

سنترال باعث رقم خوردن خاطرات زیبایی برای من شد که مهمترینش پیدا کردن دوستان خوب بود. تصویر
و تاثیرگذارترینش هم همین بحث های مختلفی هست که در تاپیک ها صورت میگیره و باعث منعطف تر شدن عقایدم میشه.
نظرات دوستان از دیدگاه های مختلف برام جالبه و باعث میشه وسعت دید بازتری نسبت به یه موضوع داشته باشم.
فکر نمیکنم هیچ جا به اندازه سنترال اینقدر دیدگاه های مختلف و نظراتی کاملا متفاوت و دور از هم رو دیده باشم!
البته خوب این باعث بزرگترین عیب این بحث ها هم میشه یعنی اختلاف و دوری دوستان از هم. تصویر

در آخر خوشحالم که اینجا و در کنار شما دوستای عزیز هستم. سنترال برام خیلی عزیزه تصویر.
تو این 6 سال بیشتر اوقاتم در اینترنت رو اینجا گذروندم و لحظات خوب و بد زیادی داشتم که هم باعث خنده و شادی و هم اشک و غم شده.
یه جورایی با این سایت زلف گره زده ام و به قول کتاب شازده کوچولو اهلی شده ام.

شازده کوچولو گفت: نه، من پی دوست می‌گردم. نگفتی "اهلی کردن" يعنی چه؟
روباه گفت: "اهلی کردن" چيز بسيار فراموش شده‌ای است، يعنی "علاقه ايجاد کردن..."
- علاقه ايجاد کردن؟
روباه گفت: البته. تو برای من هنوز پسربچه‌ای بيش نيستی. مثل صدها هزار پسربچه ديگر، و من نيازی به تو ندارم. تو هم نيازی به من نداری. من نيز برای تو روباهی هستم شبيه به صدها هزار روباه ديگر. ولی تو اگر مرا اهلی کنی، هر دو بهم نيازمند خواهيم شد. تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنيا يگانه خواهم بود...
شازده کوچولو گفت: کم‌کم دارم می‌فهمم... گلی هست... و من گمان می‌کنم که آن گل مرا اهلی کرده است...

مرسی و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید،
و مهمتر اینکه نزاریم بحث های مختلف بینمون کدورت ایجاد کنه و دوستی ها رو کمرنگ کنه تصویر
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2886 بار

پست توسط SHAHRAM » شنبه 28 مرداد 1391, 2:43 am

@lirez@
[COLOR=#000000]عزیز ممنون از شما

[COLOR=#000000]6 سال زمان زیادی هست و برای من مثل برق و باد گذشته.اون موقع کم سن و سال بودم و در انجمن همجوار این انجمن فعالیت میکردیم(اون انجمن تعطیل شد).من با مهدی عزیز اونجا آشنا شده بودم(مجازی)و به اینجا کوچ کردم.

چیز های زیادی یاد گرفتم و شاید میشه گفت بخشی از تحولات زندگی ام رو به انجمن مدیون هستم.

از همه عزیزانی که با همکاری هم در پیشرفت این انجمن تلاش میکنند به خصوص مدیران ارشد و اعضا فعال از اینجا تشکر میکنم و کم کاری من رو ببخشند.

امیدوارم روزی برسه بزرگترین و با کیفیت ترین انجمن ایرانی شناخته بشیم.

سلامت و موفق باشید
  تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » دو شنبه 30 مرداد 1391, 5:46 am

سلام و درود بر همه کاربران عزیز ؛

@lirez@ عزیز با سپاس از شما . ماشاالله حواس جمعی دارین، من خودم یادم نبود کی عضو شده بودم :smile:
من هم سالروز ورود کاربران عزیز را (در هر روزی که هست) تبریک میگم :razz:

راستش اون اوایل بیشتر توی موتورهای جستجو مطالب مورد نیازم را پیدا میکردم . از همین طریق یک بار به دنبال یک مطلب نظامی وارد سنترال شدم و دیدم مطالب و توضیحهای خوبی پیرامون اون موضوع داره و جالب این بود که بر سر اون موضوع با هم خیلی اختلاف نظر داشتند و خلاصه از نقدها و بررسیهای دقیقی که بر سر موضوع شده بود خوشم آمد . مورد دیگر هم رنگ آمیزی شاد سایت و طراحی خوبش بود که خیلی خوشم آمد . من هم عضو شدم و وقتی سطح علمی سایت و تواضع بسیاری از کاربران و مدیران در کنار سطح سواد بالایشان و رابطه صمیمانه میان اعضا را دیدم ماندگار شدم .

خاطره خوب هم که چه عرض کنم؛ بی اغراق همه اش خاطره است . کاربرانی که مدت نسبتا" زیادی است عضو هستند، میدانند من چی میگم .
گاهی فکر میکنم مثلا" ده یا بیست سال دیگه سنترال چه شکلیه و به کجا رسیده و کاربرانش هر کدام کجا هستند و چکار میکنند ؟
فقط میتونم بگم امروز خاطره شیرین فرداست :razz: :razz: :razz: :razz:

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2087 بار
تماس:

پست توسط Cloor Master » شنبه 11 شهریور 1391, 11:54 am

سلام ۹شهریور سال روز ورود یکی از دوستان است که همه ی ما به نوعی به ایشان و همکارانشان بده کار هستیم البته جناب shapooor چند وقتیه کم پیدا هستند ولی ذهن نا ذهن من مسلما سال روز ورود چنین شخصی را از یاد نمی برد البته از تاخیر دو روزه طلب بخشش می کنم و اون دوتا سئوال مربوطه هم پیشاپیش می پرسم ۱ چطور شد وارد این سایت شدید ۲ یک خاطره خوب برامون از این سایت بگو در پایان براتون ارزوی موفقیت و سربلندی می کنم

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » چهار شنبه 12 مهر 1391, 9:16 am

سلام

دیروز 10مهر ماه سالروز ورود مادر بزرگ !!!!! سایت یعنی سرکار خانم آزیتا خانم به سایت بوده.

هر چند به دلیل مشکلات عدیده کاری در حال حاضر نمیتونن پیش ما باشند و لی بنده از طرف ایشون حامل سلامی گرم به تمامی دوستان هستم.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2158 بار
سپاس‌های دریافتی: 1253 بار

پست توسط m-249 » چهار شنبه 12 مهر 1391, 6:00 pm

من هم ورود خودم رو با 12 روز تاخیر تبریک میگم تصویر
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » پنج شنبه 12 بهمن 1391, 7:17 pm

سلام به همه!
@lirez@
يکشنبه 29 دی 1387 01:05
متاسفانه با تاخیر همراه شد...
تصویرسالروز ورودتون رو تبریک میگم.تصویر

1)علت عضویتت در سنترال رو برای ما بازگو کن
2)خاطره خوبی که با سنترال داشتی

با تشکرتصویر 
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط @lirez@ » شنبه 14 بهمن 1391, 2:07 am

سلام دوست عزیز :razz:
ممنون از این که به یاد بودین

علت عضویت هم اون کاربران قدیمی میلاد رو میشناسن!
mil@d خان یه تایپیک داشت درباره نیروی دریایی که خیلی خوب بود و بزرگان سنترال در اون به بحث میپرداختن(واقعا بحث بود نه مثل بحثهای سنترال امروز) و عضو سنترال شدم تا بتونم استفاده کنم!
هرچند برگواران سایت یعنی رامین جان پایلوت :grin: و محمد حسین(سکوت اسمانی) :) مهشید خانوم :razz: و یار غار بنده حاج اویس! خیلی به بنده لطف داشتن
از این تریبون ازشون تشکر میکنم :m:a

خاطره خوب؟؟؟؟ یه حرفی میخوام بزنم با کاربران جدید الورود! قدر این سایت رو بدونین این سایت به عنوان یکی از جامع ترین اطلاعات در اخبار 20.30 معرفی شده! من اونروز خیلی خوشحال شدم عضو این خانه نارنجی هستم!

حرف بسیار هست اما.......
دوست عزیز که از دونستن اسمتون بی بهره هستم باز هم تشکر میکنم! :razz:

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”