اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تشکر کرده: 239 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 آذر 1387 11:02

آرشيو سپاس: 22467 مرتبه در 2286 پست

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارك

توسط sokuteasemuni » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1389 00:02

سلام بر دوستان گرامي

ضمن عذرخواهي از بابت تأخير ، كه ناشي از غيب چند روزه بود ، سالروز ورود  Negar.int عزيز رو تبريك عرض

مي كنم.

اين آقا ميلاد در جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44 به عضويت سنترال در اومدن.

آقا ميلاد عزيز ، به نوبه ي خودم دوسالگي سنرالي شما رو گرامي ميدارم.

انشاالله كه همگي موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sokuteasemuni تشکر کرده اند:
@lirez@, shola, DTN, oweiys, naghme, AGeNiS1, Mahdi1944, achachi98, Mil@d, yasermym, hamed_713, Shahbaz, SAMAN, mohammad1365, CAPTAIN PILOT, noora, sinaset, mahshid-banoo

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تاريخ عضويت

توسط sokuteasemuni » جمعه 31 اردیبهشت 1389 23:33

سلام بر همه ي علاقمندان سنترال عزيز

واقعاً دوست داشتم اين پيغام رو دقيقاً در ساعت 02:58 ارسال كنم اما امكانش نيست...

حالا چرا 02:58 ؟

خب براي اينكه دوشنبه 1 خرداد 1385 02:58 درست زمانيه كه يكي از استوانه هاي بلاشك خانه ي نارجي به اون پيوست.

چهار سال پيش ، در اولين روز از آخرين ماه زيباي بهار ، يكي از بهاري ترين زحمت كشان سنترال ، پا در حياط ورودي اين عمارت نوپا گذاشت و با علاقه ي زيادي كه به مسائل نظامي داشت خيلي زود به جمع پرشور بروبچه هاي نظامي-هوانوردي ملحق شد و به فعاليت پرداخت.

اين عزيز دل انگيز ، كسي نيست جز ، عاليجناب ،

Fariborz

فريبزر جان هرچند كه فعلاً بين ما نيستي ، اما ما به يادت هستيم و بنده ي حقير به عنوان يكي از دوستدارانت ، عرض مي كنم :

سالروز ورودت به سنترال مبارك

از طرف همه ي كساني كه موندن و فعال شدنشون در اينجا ، با راهنمايي هاي شما بوده ؛ همه ي كساني كه با كمك هاي شما مشكلشون حل شده ؛ راهنمايي هايي كه از سر دلسوزي بوده و بدون توقع ؛ از همون جنس بي توقعي كه باهاش  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  رو نوشتي ؛ موضوعي كه بيشترين ارسالهاي استاد فريبرز رو به خودش اختصاص داده و اگه شما ، فريبرز جان، دست به اينكار نمي زدي ، حالا كي آلماني بلد بود ، اون مقاله هم بدستش مي رسيد ، با سنترال هم آشنا مي شد ...اوووه ... نه بابا فقط كار خودت بود...
حالا استادمون چند وقتيه ناچاراً غايب هست ؛ اما طبق آخرين اخبار واصله از هسته ي مركزي مديريتي ، ايشون قراره به زودي به جمع نارنجي ها برگردن.

اميدوارم كه ما درسهايي رو كه از جناب فريبرز گرفتيم بتونيم به درستي پس بديم و خلاصه راه ايشون پر رهرو باشه.

با توجه به اينكه قلب فريبرز يه درياست و احترام به ديگران هم در منشش موج ميزنه ، بنده هم يك موج سواري كوچولو بكنم در غالب يك عذرخواهي ؛ راستش خيلي با خودم كلنجار رفتم كه خرابكاري انجام شده رو يه جوري جمعش كنم ولي هرچي دو دوتا كردم ديدم ميشه چهارتا و آب ريخته رو نميشه به كف دست برگردوند...

عذرخواهي مي كنم از استاد Shahryar عزيزم كه يكي ديگه از استوانه هاي نظام ، البته نظام سنترالي هستند ولي بنده ي حقير در سالروز ورود ايشون ، نميدونم ، واقعا نميدونم تو باغ نبودم ، خلاصه از دستم در رفت كه چهارشنبه 15 فروردین 1386  سالروز ورود استاد شهريار به مركز انجمن هاي تخصصي هست ؛ اينجا به شهريار عزيز و محترم بسيار مديون هست ؛ راه افتادن و پا گرفتن خيلي از بخش ها با همت ايشون بوده و زحمت هاي زيادي كشيدن و هنوز هم فعال هستند و موضوعات نابي رو مطرح مي فرمايند. انشاالله كه بنده رو بخشيده باشند و اين تبريك ديرهنگام رو در حد گراميداشت ياد و خاطره ي سه سال حضور در عرصه هاي نبرد آگاهي عليه جهالت در خطوط مقدم فارسي زبان نت ، پذيرا باشند.

در پايان اميدوارم همگي موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

noora, naghme, mohammad1365, SAMAN, achachi98, mahshid-banoo, Reza6662, CAPTAIN PILOT, shola, hamed_713, sinaset, DTN, yasermym, azeRilA, @lirez@, oweiys, Mahdi1944, Mil@d, Shahbaz, AGeNiS1

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » پنج شنبه 6 خرداد 1389 23:54

سلام!

آنتن ها که گویا در تعطیلاتند! نذارید این کارها به دست نااهلانی چون من بیفتد!

noora
تاريخ عضويت: سه شنبه 8 خرداد 1386 19:35
جشن تولد سنترالی نوعی جدید از زادروز است که از اختراعات محمد حسین است! 3 سالگی ات تبریک و تهنیت ! 19 سال دیگه قدت هم سن سنترال زادگی ات میشه! صبور باش!

Shahbaz
تاريخ عضويت: چهارشنبه 9 خرداد 1386 20:41
چرا کاری کردی که الان باید 3 سالت باشه؟ آیا تو نمیدانستی؟چرا آیا؟ زیرا برای اینکه خیلی ادعایت می شد؟ ولی فهمیدی که خیلی یعنی خیلی! (اسمایلی عربی که تازه میخواد فارسی حرف زدن یاد بگیره)

fereshteh blue
تاريخ عضويت: چهارشنبه 15 خرداد 1387 11:49
نظری ندارم!!!
در این مورد به خصوص نظر ندادن و قرار دادن سوژه در یک کنجکاوی ذهنی و تخلخل هوش هیجانی جذاب و شیرین است!!!
اصطلاح علمی این روش آسکاریسم حاد است!
.
.
به هر حال خوش اومدین به سنترال!!! اگر امری نیست بروید خونه هاتون! مهمونی تموم شد!
ساندیس ها هم دادیم شیفت صبحی ها !!!

رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
Ruozbeh, SadafG, mahshid-banoo, AGeNiS1, mohammad1365, yasermym, shola, naghme, fereshteh blue, DTN, achachi98, hamed_713, oweiys, CAPTAIN PILOT, @lirez@, SAMAN, Shahbaz, sokuteasemuni, Reza6662, Mahdi1944

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تاريخ عضويت

توسط sokuteasemuni » جمعه 7 خرداد 1389 07:15

به به آقا ميلاد...!

كيف احوال افندي؟

بازم گلي به جمال تو با اون تي شرت مشكي، لب درياي آبي ، زير آسمون نيلي (نه وانيلي...! ) ، روي زمين خاكي و الي آخر

شايد موضوعاتي كه بنده ي حقير ايجاد مي كنم به دلايلي ، سوت و كور هست اما دنيا بداند() هدف چيز ديگريست و ما بر حقوق رسته اي خود پافشاري مي كنيم...

در ضمن بنده بنا دارم حداكثر يه روز قبل يا بعد (با برنامه و در صورت جا نموندن) تبريكات رو اعلام بدارم ؛ ميلاد خان كه زده تو كار پيشواز سه تا هفت روز

ولي ضمن تشكر از ميلاد ، بنده هم سالروز ورود نامبردگان رو گرامي مي دارم و چون اسم سه بزرگوار با هم اومد و بنده فقط برا شهباز متن كوچكولوويي رو آماده كرده بودم ، از فرستادنش خودداري مي كنم.

ولي تذكر ميلاد خيلي به جا بود...

جا داره دوستان همگي در اين امر خداپسندانه مشاركت حداكثري داشته باشند چون يه روزي نوبت خودشون ميشه و شايد دلگير بشن كه كسي به يادشون نبوده و بنده هم طبيعتاً با همه ي كاربران آشنايي ندارم ولي اين نويد رو ميدم كه تير ماه ، خيلي تبريك واسه گفتن دارم...

شديداً اميدوارم همگي

موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيم

CAPTAIN PILOT, shola, Reza6662, mahshid-banoo, azeRilA, Mil@d, SadafG, yasermym, DTN, noora, SAMAN, oweiys, mohammad1365, fereshteh blue, Shahbaz, naghme, AGeNiS1, hamed_713, Mahdi1944, achachi98, aliTOPGUN, sinaset, @lirez@

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » شنبه 8 خرداد 1389 10:40

زهر پست قبلی یکم زیاد بود و احساس گناه داره بهم دست داد!!!
مشخص نشد تبریک گفتم یا ملت را با بارانی از متلک حرص دادم

پستی لطیف تر!

بازم گلي به جمال تو با اون تي شرت مشكي، لب درياي آبي ، زير آسمون نيلي (نه وانيلي...! ) ، روي زمين خاكي و الي آخر
به همین سنترال قسم سواحل Free و دمکرات jumayra beach را هم با ساحل گلی و شنی خلیج فارس عوض نمی کنم! اصلا یک بوی دیگه ای داره! حتی شمال هم حالی که دریای جنوب به آدم میده نداره! خونگرمی از این آب مشعشع میشه...(عکس آواتور 50 کیلومتری آبادان و دهانه ورودی اروند رود به خلیج فارس! رفته بودم شکار نهنگ!!!)

شايد موضوعاتي كه بنده ي حقير ايجاد مي كنم به دلايلي ، سوت و كور هست اما دنيا بداند( :grin: ) هدف چيز ديگريست
من از طرف ملت ایران می گویم دنیا بداند هیچ قطعنامه ای در اراده استوار این ملت غیور در پاسداشت سالگرد ورود به سنترال خللی ایجاد نخواهد کرد (اسمایلی سخنرانی کاریزماتیک در سازمان ملل)

در ضمن بنده بنا دارم حداكثر يه روز قبل يا بعد (با برنامه و در صورت جا نموندن) تبريكات رو اعلام بدارم ؛ ميلاد خان كه زده تو كار پيشواز سه تا هفت روز

پیشواز رفتم چون حافظه خودم هم اکسید شده!!! اگه یادم میرفت مشمول زمبه!!!می شدیم!
اصلا میزنیم تو ماه و سال! سالگرد ورود خودم و همه سنترالی ها را همین جا دربست با هم تبریک میگم!آقا بدو جا نمونی!ختم تاپیک!

جا داره دوستان همگي در اين امر خداپسندانه مشاركت حداكثري داشته باشند
همگی دم ایستگاه تاکسی های پل صراط ماجورید! حی علی الامور الخداپسندانه!

چون يه روزي نوبت خودشون ميشه و شايد دلگير بشن كه كسي به يادشون نبوده
اتفاقا کار بسیار زیبایی کردی محمد جان! مخصوصا برای کاربران 1 ساله بیشتر شیرینه! می فهمن که دیگران چقدر برای فعالیت مفدیشون ارزش قائلند!
سنترال از لحاظ صمیمت بین اعضا قابل مقایسه با 1 سال پیش نیست...این نبوده جز با همت دوستان خونگرمی مثل خودت! البته 99 درصد کار را من انجام دادم!همش را پای خودت ننویس! حقوقم را هم زودتر بده! ضمنا تبریک های مرداد همش مال خودمه! بهشون دست نزن! :grin:

در خاتمه مجددا سالگرد ورود این 3 عزیز را گرامی میدارم!

بهروز که حق بزرگی بر گردن بخش نظامی داره و خیلی سوالات را یک تنه جواب میده! البته هنوز مشخص نکرده اینهمه اطلاعات فوق سری را از کجا میاره ::ss و با اون بالا بالاها چقدر رابطه داره!

خانم ستاره هم که با نگارش زیبای خودشون در بخش روانشناسی کار بسیاری از بندگان افسرده و روان پریش خدا را راه انداخته اند!ایشان و اکیپ مربوطه دید من را به روانشناسی تغییر دادند چون قبلا هیچ روانشناسی جرات مباحثه با من را نداشت و به راحتی فتیلیه پیچ می شد!!! تجویز ترامادول را هم گویا ترک کردند!

خانم مریم هم با وجود فعالیت قطره ای و اندک در همان پست های محدود شخصیت سنت شکن و با جسارتی ارائه دادند که نوید خوبی برای نسل بعدی خانم های ایرانی است که بتوانند مردسالاری جامعه ایرانی را با حساب17 بر صفر شکست دهند! البته حساب کار تا این لحظه 10-10 مساوی به نفع کمک داور!

هر سه این دوستان در آینده تحصیلی-کاری و زندگی شان پیروز باشند!
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
@lirez@, noora, oweiys, Mahdi1944, mohammad1365, mahshid-banoo, SAMAN, naghme, yasermym, sinaset, DTN, shola, Reza6662, achachi98, hamed_713, fereshteh blue, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, sokuteasemuni, SadafG

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6615

تشکر کرده: 1670 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » شنبه 8 خرداد 1389 12:58

sokuteasemuni نوشته است: چون يه روزي نوبت خودشون ميشه و شايد دلگير بشن كه كسي به يادشون نبوده و بنده هم طبيعتاً با همه ي كاربران آشنايي ندارم ولي اين نويد رو ميدم كه تير ماه ، خيلي تبريك واسه گفتن دارم...

سلام بر بردار گرامی و ارجمند "سوکت اسمانی "
اصل راه اندازی این تاپیک ایده خوبی بوده . مخصوصآ اینکه باعث همبستگی بین کاربران میشه
اما در رابطه با اون جمله شما باید بگم
کسی از شما چنین توقعی نداره  ، شما تا همین جا هم کارتون رو به نحو احسن انجام دادید
همین که شما به یاد دیگران بودید و چنین تاپیکی رو زدید برای ما بسه است
من شخصآ ترجیع می دم جزو افراد غ ی ب ی باشم،چون اون که باید ببیند، می ببیند
دیدن و رضایی او مرا کافیست

باتشکر از شما دوست عزیز و زحمت کش سنترال کلوپ
با کمال افتخار و به پاس زحمات شما این گل تقدیم به شما ==>
سیناست
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
@lirez@, AGeNiS1, Mil@d, Reza6662, naghme, oweiys, DTN, hamed_713, achachi98, shola, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni, SAMAN, mahshid-banoo, noora

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » شنبه 8 خرداد 1389 18:02

سال روز ورود خانوم  noora تاريخ عضويت: سه شنبه 8 خرداد 1386 18:35

از طرفی بقیه دوستان تبریک عرض می کنم و امیدوارم در کنار خانواده , موفق و عاقبت به خیر باشین .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
SadafG, DTN, hamed_713, sinaset, achachi98, sokuteasemuni, @lirez@, CAPTAIN PILOT, noora, mahshid-banoo, AGeNiS1, Mil@d, yasermym, Mahdi1944, mohammad1365, shola, Reza6662, naghme, SAMAN

Captain

Captain

نماد کاربر
356

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 خرداد 1386 18:35

Victoria, Australia

آرشيو سپاس: 3072 مرتبه در 296 پست

توسط noora » يکشنبه 9 خرداد 1389 17:29

سلام به همگی شما دوستان عزیزم

واقعا از همگی شما عزیزان ممنونم و خدا را شکر می کنم که چنین دوستانی دارم

همینطور که قبلا هم گفتم من با سی سی عزیز  به واسطه مهشید و فاطمه جان آشنا شدم و از این بابت هم بسیار خوشحالم و به نظرم فضای سنترال کلابز بسیار متفاوت است با سایت های دیگه و وجه تمایز آن علاوه بر مطالب علمی و مفیدی که دوستان می گذارن ، صمیمیت و احترام و شادابی و نشاطی که در بین بیشتر اعضا وجود داره و واقعا جا داره که از همین جا از همه شما دوستان خوبم تشکر کنم و همینطور از میدیریت محترم ، که همواره برای برپایی سایت زحمت می کشند.

امیدوارم که بتونم عضو مفیدی برای این خانه نارنجی باشم هر جند که به دلیل درگیری های اخیر زیاد نتونستم فعالیت کنم  و واقعا عذر خواهی می کنم

این عکس هم از دوضلع مثلث روان شناسیه که یک ضلعش رفته گل بچینه!

موفق باشید
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب noora تشکر کرده اند:
yasermym, achachi98, sokuteasemuni, oweiys, CAPTAIN PILOT, DTN, Mil@d, Shahbaz, hamed_713, Reza6662, SadafG, Mahdi1944, SAMAN, AGeNiS1, fereshteh blue, @lirez@, mohammad1365, shola, mahshid-banoo, naghme

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » دوشنبه 7 تیر 1389 00:31

درود و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

در روز: چهارشنبه 6 تیر 1386 ساعت: 03:01 کاربر گرامی, جناب CentralWeb به جمع کاربران مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. صمیمانه سالروز عضویت ایشان را تبریک و تهنیت عرض مینماییم.
ایشان از جمله گرافیست های محترم سنترال عزیز میباشند.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
@lirez@, sokuteasemuni, Shahbaz, Mahdi1944, shola, SadafG, naghme, achachi98, noora, Reza6662, yasermym, oweiys, SAMAN, mahshid-banoo, DTN, sinaset, AGeNiS1, mohammad1365

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » چهارشنبه 16 تیر 1389 22:39

در روز: شنبه 15 تیر 1387 ساعت 22:25, کاربر گرامی, جناب sand_fighter به جمع کاربران مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. آقا بابک عزیز, صمیمانه سالروز ورود شما را به سنترال عزیز تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

آقا بابک از جمله طراحان و همچنین ماکت سازان ماهر سنترال میباشند و مجموعه ماکت های ایشان و دقت و ظرافت به کار رفته در آنها واقعا" کامل و بی نظیر هستند.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

SAMAN, azeRilA, oweiys, sokuteasemuni, sand_fighter, Mahdi1944, mohammad1365, noora, Shahbaz, sinaset, achachi98, AGeNiS1, mahshid-banoo, yasermym

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » پنج شنبه 17 تیر 1389 00:26

با عرضه پوزش خدمت دوستان عزیز چون که مدتی‌ است در سایت فعال نیستم و تشکر فراوان از دوستانی که تو این مدت پشت و یاور ما بودن مخصوصا دوست عزیز CAPTAIN PILOT خودمون

چیز زیادی نیست که بگم فقط امیدوارم همیشه دوستان در عرصه زندگی‌ موفق و پیروز باشن و با چشم باز و عقلی روشن به زندگی‌ و مسایل اجتماعی نگاه کنن و کور کورانه از کسی‌ و چیزی پیروی نکنان :razz:

شاد و سر بلند باشید

دوستار شما

بابک چالنگی :razz:  :razz:

اینم یک هدیی کوچیک
به دوست
خوبمان
آقا رامین
از طرف یه مدلر ساده !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
SAMAN, sokuteasemuni, mohammad1365, Mahdi1944, Shahbaz, shola, AGeNiS1, Ruozbeh, yasermym, oweiys, achachi98, azeRilA, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » دوشنبه 21 تیر 1389 00:13

در روز: چهارشنبه 21 تیر 1385 ساعت 23:28,  کاربر گرامی, جناب zoornachi به جمع کاربران مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. آقا مرتضی, صمیمانه چهارمین سالروز ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینماییم.   

آقا مرتضی عزیز از جمله کاربران علاقه مند و زحمتکش در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  میباشند که بخشی از محبوبیت و اعتبار گالری مدیون زحمات ایشان است.

امیدواریم همچون گذشته شاهد ارسال های زیبا و متفاوت ایشان در سنترال عزیز باشیم.

oweiys, noora, SAMAN, sokuteasemuni, yasermym, achachi98, mahshid-banoo, Shahbaz, shola, sinaset, Ruozbeh, Mahdi1944, AGeNiS1

قبليبعدي