سالروز ورودت به سنترال مبارک

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارك

پست توسط CAPTAIN PILOT » پنج شنبه 24 تیر 1389, 8:18 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان گرامی تصویر
(با یک روز تاخیر)

در روز:سه شنبه 23 تیر 1388 ساعت 09[COLOR=#000000]:  , کاربر گرامی, جناب RAHVAR به جمع کاربران مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. آقا مجید عزیز, صمیمانه اولین سالگرد ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینماییم. تصویر

آقا مجید از جمله کاربران زحمتکش و فعال در بخش
ساير گفتگوها میباشند که همواره با ارسال های متفاوت خود, فضای سنترال عزیز را دگرگون مینمایند. همچنین ایشان دارای یک فروشگاه اینترنتی میباشند که امیدواریم به مناسبت این سالروز, به یکایک دوستان عزیز یک Pack کامل Windows 7 و یک کارت تخفیف 80 درصدی هدیه بدهند ! تصویر البته من و آقا سامان عزیز به Kaspersky 2010 هم راضی هستیم !! تصویرتصویر

بنده را بابت این مزاح ببخشید تصویر تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21529 بار
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » جمعه 25 تیر 1389, 12:05 pm

سلام بر همگي

اميدوارم اعياد گرانقدر ماه شعبان بر همه ي شما مبارك باشه .تصویر

بنده يه چند روزي سخت گرفتار بودم و نتونستم در انجمن حاضر باشم ؛ به همين دليل تبريك سالروز ورود بعضي ها ، مثل ماهي از دستمون در رقت.

حالا مثلاً كي...؟

خب جناب   رفيعي(ARafiee)
ديگه بابا... كه در يکشنبه 21 تیر 1388 15:48 به جمع برو بچه هاي سنترال پيوستن و تا اين ساعت ، 3 تا يكي يعني 111 ارسال داشتند.

يه نكته ي جالب و عجيب در مورد علي عزيز ؛ 957 مرتبه تشكر در 114 پست...!

حالا از اين كه بگذريم ، نسبت تشكر به ارسال در مورد ايشون 8.3947368421052631578947368421053 هست كه جزو بالاترين هاست.تصویر

اما علي عزيز بسيار دقيق و البته زحمت كش هستند و در انجمن هاي ديگه اي مثل ايرو و دانشجو هم حضور دارند.

بنده از طرف تمامي دوستان عرض مي كنم ، علي جان سالروز ورودت به سنترال مباركتصویرتصویرتصویر  

.
همچنين به [COLOR=#7030a0]Zoornachi عزيز هم تبريك عرض مي كنم و از روزبه ي گرامي هم كه سالروز ورودش 30 خرداد بود ، عذرخواهي مي كنم ؛ انشاالله همه ي اين عزيزان شاد و موفق و عاقبت به خير باشند. 
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 26 تیر 1389, 12:10 am

درود و عرض ادب خدمت کاربران گرامی تصویر

امروز سالگرد ورود یکی از کاربران عزیز میباشد که اکثر دوستان جدید و قدیمی ایشان را با تصاویر زیبا و منحصر بفردی که ثبت مینمایند میشناسند‍. ایشان یکی از اعضای گروه موفق و پر افتخار Iraninan Spotters و همچنین یکی از علاقه مندان به هواپیمای مشهور EP-IAM و یکی از اعضای گروه مخوف (گربه آزاری) در سنترال میباشند !

تصویر 

بله, در روز جمعه 26 تیر 1388 ساعت 21:56 کاربر گرامی: azeRilA به جمع کاربران محترم مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. علیرضا جان صمیمانه اولین سالگرد ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینماییم.
تصویر

علیزضا جان امیدواریم در ادامه کمی از جزعیات 358 پست و 1332 سپاس و رابطه After Burner کوسه های بوشهر با Stephane برای دوستان عزیز بگویید ! تصویر

با آروی موفقیت برای یکایک دوستان گرامی تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain II
Captain II
محل اقامت: ایران،خاک دلیران
سپاس‌های ارسالی: 1806 بار
سپاس‌های دریافتی: 4143 بار
تماس:

پست توسط azeRilA » شنبه 26 تیر 1389, 1:17 pm

سلام به همه دوستان عزیزم در سنترال. تصویر

اول از همه از آقا رامین باید تشکر کنم که از دست رادار ایشون و دوستان پدافند سنترال(محمد حسین عزیز،مهندس سامان و ...)کسی نمیتونه در امان باشه! تصویر

و اما...
چقدر زود یک سال گذشت...
انگار همین دیروز بود که داشتم اسم محمد رزازان رو سرچ میکردم تا ببینم نت ایشون کجا ها هستن و ...( تصویر تصویر)که با تاپیک عکس های این دوست عزیزم از شیراز مواجه شدم و در روز های بعدی هم عضو این خانه نارنجی عزیز شدم. تصویر

رامین جان جزئیات این 358 پست اینه که اولای پست دادن هام قضیع جوانی و جاهلیت و از این هرفا بود تصویر.اما الان خدارو شکر تا حدودی به صراط مستقیم هدایت شدیم!(حدودی تصویر)

جزئیات استفان و بوشهر هم در عکس زیر معلومه!(توضیحات کامل رو باید آقا رامین بدهند تصویر )

باز هم ممنونم از دوستان خوبم در سنترال مخصوصا" آقای خلبان،رامین.... تصویر

تصویر تصویر تصویر تصویر  

[SIZE=85]به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می      (دکتر علی شریعتی)   

DJ Dani نوشته شده:

[SIZE=150]خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

پست توسط @lirez@ » شنبه 2 مرداد 1389, 3:57 am

با عرض سلام همه دوستانتصویرتصویر

ببخشید که در کار عزیزان و بزرگان سنترال دخالت میکنم دیدم که مدت تبریک کمی گذشته به همین خاطر خودم استین بالا زدمتصویر

29 تیر 1388 سالروز ورود یکی از خانمهای فعال سنترال در زمینه فرهنگی و ادبی است

خانم [COLOR=#3366cc href=http]ستاره شب تار  سالروز ورودتون رو تبریک میگم

امیدوارم همچنان شاهد ارسالهای ادبی شما در زمینه شعر و ادب باشیم

با تشکرتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط @lirez@ » شنبه 2 مرداد 1389, 5:43 pm

بازم سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گویا رادار مدیران محترم خاموش شده به همین دلیل بنده به عنوان یکی از کوچکترین اعضا خانه نارنجی ایندفعه هم وظیفه دارم یک تبریک دیگه هم بگم :razz: :razz: :razz: :razz:

این فرد یکی از اعضا متخصص در زمینه حوزه مدیریتی خودش هست

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49 تاریخ عضویت یکی از با سابقها و جز قدیمیهای سنترال است

جز یکی از مدیران ارشد سنترال

مدیر قسمت امنیت و شبکه

تصویر

او کسی نیست جز SHAHRAM

مدیر محترم من سالروز ورودتون رو تبریک میگم(پیشاپیش) :razz: :razz: :razz:

با تشکر :razz:

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » سه شنبه 5 مرداد 1389, 12:02 pm

با سلام به همگي خوشحال هاي امروز ، و عرض تبريك به مناسبت فرارسيدن   ي شعبان  تصویر تصویر تصویر

امرووووز ، يعني 5 مرداد ، اگه گفتين چه روزيه؟

خسته نباشيد ، اينكه سالروز ورود يكي از بروبچه هاي سنتراله كه تابلوئه...

آها...دارين نزديك ميشين...

دم ظهري خيلي وقتتون رو نميگيرم بريد به خواب قيلوله برسيد(قيلوله بود ديگه قبل ظهر؟)

كيارش عزيز كه در عنفوان جواني سنترال ، در موضوعات نظامي حضور پررنگي داشتند و مطالب زيادي نوشتند ، در پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34 رسماً به عضويت كلوپ نارنجي ها پيوستند و جزو قديمي ها به حساب ميان. 

بنده به سهم خودم [COLOR=#f79646]چهارمين سالروز ورود ايشون رو گرامي مي   تصویر تصویر تصویر تصویر.

شاد و موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيد.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط sokuteasemuni » دو شنبه 18 مرداد 1389, 10:23 pm

سلام بر همگان

اينبار از اون دفعاتيه كه زودتر از موعد تبريك عرض مي كنم.چون هنوز حدود 2 و ساعت و نيم مونده به 23:58 تا يكي از كاربران خوب نارنجي خانه، سه ساله بشه.

[COLOR=#7030a0]پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58 ،به عنوان زمان ورود كاربر گرامي، حسن2568 ثبت شده و ما هم به اين عزيز عرض مي كنيم : 

تصویر تصویر تصویرسالروز ورودت به سنترال مبارك تصویر تصویر تصویر تصویر 

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2886 بار

پست توسط SHAHRAM » دو شنبه 18 مرداد 1389, 10:29 pm

با تشکر از همه دوستان جا داره غذر خواهی بنده رو دوستان و مخصوصا  @lirez@ , پبذیرند :razz: ،بنده به خاطر اینکه سرم شلوغ بود دیر به این تاپیک سر زدم و شرمده دوستان شدم.

یاد آن روز ها بخیر،که با مهدی عزیز آشنا شده بودم و ورود به سنترال.....

باز هم تشکر ویژه :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط @lirez@ » چهار شنبه 27 مرداد 1389, 12:59 am

سلام بر دوستان عزیز

نماز روزهاتون قبولتصویر

به هر حال باید قسمت روابط عمومی سنترال هم فعال باشه دیگه تا به دور از این همه تاپیکهای جور وا جور کمی هم به با هم صمیمی تر بشیم

خوب زیاد حرف نزنم بریم سر اصل مطلب تصویر

با رخصت گرفتن از محمد حسین خان و اقا رامین که رادارهای اونا همیشه فعال هست و پر کارتصویر

به اطرافت نگاه کن:نشانه هاي زيادي وجود دارند که به کشفيات تازه اشاره مي کنند.
متن امضاشون مثل تخصصی که درش دارن خیلی جای تعمل و فکر داره

ایشون هم یکی از مدیران هستن!

و عضو یکی از اضلاع روانشناسی سایت

جمعه 27 مرداد سالروز ورودشون هست
البته در پاسی از شب اونم ساعت 3:58 نیمه شب!!

یکی از قدیمی ترینهای سایت پنجمین سالگرد ورود مدیریت قسمت روانشناسی با اواتار تصویر چشم نواز

این کاربر
جناب خانوم
mahshid-banoo هستن

بنده تبریک میگم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشین

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4868 بار
سپاس‌های دریافتی: 2875 بار

پست توسط mahshid-banoo » شنبه 30 مرداد 1389, 4:28 am

سلامتصویر

وای چه تبریگ گرم و زیبایی...
واقعا ممنون از شما.
ذوق زدم کردید!
تصویر

@lirez@ نوشته شده:
جمعه 27 مرداد سالروز ورودشون هست
البته در پاسی از شب اونم ساعت 3:58 نیمه شب!!

بله دیگهتصویر. کلا تابستون با تهجد و شب زنده داری هاش برای من معنی پیدا میکنه!
البته این چهارمین سالگرد فعالیت من دراینجا هست. یادمه اونموقع کنکور داده بودم و منتظر جوابش بودمتصویر... و الان فارغ التحصیل!
خلاصه یه دوره کارشناسی هم در سنترال عزیز گذروندیمتصویر.

باز هم تشکر از اینکه به یاد ما بودید جناب علیرضاتصویر.

تصویرتصویر
تصویر
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 6 شهریور 1389, 12:57 am

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر

امروز نیز مصادف با عضویت یکی از بانوان گرامی در سنترال عزیز میباشد.

تصویر 
در روز جمعه 6 شهریور 1388, ساعت 09:25 سرکار خانم: دختر خسته به جمع کاربران محترم مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. ایشان هم اکنون جزء کاربران ارشد و شناخته شده سایت میباشند. بنده نیز به نوبه خود و به نمایندگی از طرف جمعی از دوستان اولین سالگرد ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینمایم. تصویر

با آروی موفقیت و توفیق روز افزون تصویر

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”