اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: سالروز ورودت به سنترال مبارك

توسط CAPTAIN PILOT » پنج شنبه 24 تیر 1389 19:18

درود و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
(با یک روز تاخیر)

در روز:سه شنبه 23 تیر 1388 ساعت 09:58 ,  کاربر گرامی, جناب RAHVAR به جمع کاربران مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. آقا مجید عزیز, صمیمانه اولین سالگرد ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینماییم.   

آقا مجید از جمله کاربران زحمتکش و فعال در بخش
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  میباشند که همواره با ارسال های متفاوت خود, فضای سنترال عزیز را دگرگون مینمایند. همچنین ایشان دارای یک فروشگاه اینترنتی میباشند که امیدواریم به مناسبت این سالروز, به یکایک دوستان عزیز یک Pack کامل Windows 7 و یک کارت تخفیف 80 درصدی هدیه بدهند ! البته من و آقا سامان عزیز به Kaspersky 2010 هم راضی هستیم !!

بنده را بابت این مزاح ببخشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
hamed_713, sokuteasemuni, achachi98, salam_2407, SadafG, yasermym, AGeNiS1, sinaset, ARafiee, shola, Ass@ss!N, SAMAN, Shahryar, RAHVAR, HARD, oweiys, mahshid-banoo, Mahdi1944, Sami 1993, SHAHRAM, noora, kayvan6079, wild-bear, nt, @lirez@, Ruozbeh

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تشکر کرده: 239 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 آذر 1387 11:02

آرشيو سپاس: 22467 مرتبه در 2286 پست

توسط sokuteasemuni » جمعه 25 تیر 1389 11:05

سلام بر همگي

اميدوارم اعياد گرانقدر  ماه شعبان بر همه ي شما مبارك باشه .

بنده يه چند روزي سخت گرفتار بودم و نتونستم در انجمن حاضر باشم ؛ به همين دليل تبريك سالروز ورود بعضي ها ، مثل ماهي از دستمون در رقت.

حالا  مثلاً كي...؟

خب جناب علي رفيعي(ARafiee) ديگه بابا... كه در يکشنبه 21 تیر 1388 15:48 به جمع برو بچه هاي سنترال پيوستن و تا اين ساعت ، 3 تا يكي يعني 111 ارسال داشتند.

يه نكته ي جالب و عجيب در مورد علي عزيز ؛ 957  مرتبه تشكر در 114 پست...!

حالا از اين كه بگذريم ، نسبت تشكر به ارسال در مورد ايشون 8.3947368421052631578947368421053 هست كه جزو بالاترين هاست.

اما علي عزيز بسيار دقيق و البته زحمت كش هستند و در انجمن هاي ديگه اي مثل ايرو و دانشجو هم حضور دارند.

بنده از طرف تمامي دوستان عرض مي كنم ، علي جان سالروز ورودت به سنترال مبارك

.
همچنين به Zoornachi  عزيز  هم تبريك عرض مي كنم و از روزبه ي گرامي هم كه سالروز ورودش 30 خرداد بود ،  عذرخواهي مي كنم ؛ انشاالله همه ي اين عزيزان شاد و موفق و عاقبت به خير باشند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 25 تیر 1389 23:10

درود و عرض ادب خدمت کاربران گرامی

امروز سالگرد ورود یکی از کاربران عزیز میباشد که اکثر دوستان جدید و قدیمی ایشان را با تصاویر زیبا و منحصر بفردی که ثبت مینمایند میشناسند‍. ایشان یکی از اعضای گروه موفق و پر افتخار Iraninan Spotters و همچنین یکی از علاقه مندان به هواپیمای مشهور EP-IAM و یکی از اعضای گروه مخوف (گربه آزاری) در سنترال میباشند !

بله, در روز جمعه 26 تیر 1388 ساعت 21:56 کاربر گرامی: azeRilA به جمع کاربران محترم مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. علیرضا جان صمیمانه اولین سالگرد ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینماییم.

علیزضا جان امیدواریم در ادامه کمی از جزعیات 358 پست و 1332 سپاس و رابطه After Burner کوسه های بوشهر با Stephane برای دوستان عزیز بگویید !

با آروی موفقیت برای یکایک دوستان گرامی
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain II

Captain II

نماد کاربر
445

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 تیر 1388 20:56

ایران،خاک دلیران

آرشيو سپاس: 4451 مرتبه در 424 پست

توسط azeRilA » شنبه 26 تیر 1389 12:17

سلام به همه دوستان عزیزم در سنترال.

اول از همه از آقا رامین باید تشکر کنم که از دست رادار ایشون و دوستان پدافند سنترال(محمد حسین عزیز،مهندس سامان و ...)کسی نمیتونه در امان باشه!

و اما...
چقدر زود یک سال گذشت...
انگار همین دیروز بود که داشتم اسم محمد رزازان رو سرچ میکردم تا ببینم نت ایشون کجا ها هستن و ...( )که با تاپیک عکس های این دوست عزیزم از شیراز مواجه شدم و در روز های بعدی هم عضو این خانه نارنجی عزیز شدم.

رامین جان جزئیات این 358 پست اینه که اولای پست دادن هام قضیع جوانی و جاهلیت و از این هرفا بود .اما الان خدارو شکر تا حدودی به صراط مستقیم هدایت شدیم!(حدودی )

جزئیات استفان و بوشهر هم در عکس زیر معلومه!(توضیحات کامل رو باید آقا رامین بدهند )

باز هم ممنونم از دوستان خوبم در سنترال مخصوصا" آقای خلبان،رامین....

به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می میرد (دکتر علی شریعتی)

DJ Dani نوشته است:

خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب azeRilA تشکر کرده اند:
@lirez@, sokuteasemuni, wild-bear, oweiys, yasermym, RAHVAR, sinaset, achachi98, Ali Heydari, shola, AGeNiS1, SAMAN, ARafiee, SHAHRAM, Mahdi1944, Ruozbeh, Shahbaz, noora, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, Shahryar

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

توسط @lirez@ » شنبه 2 مرداد 1389 02:57

با عرض سلام  همه دوستان

ببخشید که در کار عزیزان و بزرگان سنترال دخالت میکنم دیدم که مدت تبریک کمی گذشته به همین خاطر خودم استین بالا زدم

29 تیر 1388 سالروز ورود یکی از خانمهای فعال سنترال در زمینه فرهنگی و ادبی است

خانم  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  سالروز ورودتون رو تبریک میگم

امیدوارم همچنان شاهد ارسالهای ادبی شما در زمینه شعر و ادب باشیم

با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
shola, ARafiee, mohammad1365, SHAHRAM, oweiys, Shahryar, mahshid-banoo, SAMAN, yasermym, حسن2568, noora, achachi98, wild-bear, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, sinaset, Mahdi1944, sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تاريخ عضويت

توسط @lirez@ » شنبه 2 مرداد 1389 16:43

بازم سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گویا رادار مدیران محترم خاموش شده به همین دلیل بنده به عنوان یکی از کوچکترین اعضا خانه نارنجی ایندفعه هم وظیفه دارم یک تبریک دیگه هم بگم :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

این فرد یکی از اعضا متخصص در زمینه حوزه مدیریتی خودش هست

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49 تاریخ عضویت  یکی از با سابقها و جز قدیمیهای سنترال است

جز یکی از مدیران ارشد سنترال

مدیر قسمت امنیت و شبکه

او کسی نیست جز SHAHRAM

مدیر محترم من سالروز ورودتون رو تبریک میگم(پیشاپیش) :razz:  :razz:  :razz:

با تشکر :razz:

mahshid-banoo, ARafiee, shola, Shahryar, achachi98, Mahdi1944, wild-bear, noora, CAPTAIN PILOT, SHAHRAM, sokuteasemuni, Shahbaz, SAMAN, oweiys, AGeNiS1, sinaset

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تاريخ عضويت

توسط sokuteasemuni » سه شنبه 5 مرداد 1389 11:02

با سلام به همگي خوشحال هاي امروز ، و عرض تبريك به مناسبت فرارسيدن نيمه ي شعبان

امرووووز ، يعني 5 مرداد ، اگه گفتين چه روزيه؟

خسته نباشيد ، اينكه سالروز ورود يكي از بروبچه هاي سنتراله كه تابلوئه...

آها...دارين نزديك ميشين...

دم ظهري خيلي وقتتون رو نميگيرم بريد به خواب قيلوله برسيد(قيلوله بود ديگه قبل ظهر؟)

كيارش عزيز كه در عنفوان جواني سنترال ، در موضوعات نظامي حضور پررنگي داشتند و مطالب زيادي نوشتند ، در پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34 رسماً به عضويت كلوپ نارنجي ها پيوستند و جزو قديمي ها به حساب ميان.

بنده به سهم خودم چهارمين  سالروز ورود ايشون رو گرامي مي دارم .

شاد و موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sokuteasemuni تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, achachi98, SAMAN, Shahryar, noora, sinaset, wild-bear, SHAHRAM, ARafiee, shola, @lirez@, Shahbaz, CAPTAIN PILOT, oweiys, Mahdi1944, AGeNiS1

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2401

تاريخ عضويت

توسط sokuteasemuni » دوشنبه 18 مرداد 1389 21:23

سلام بر همگان

اينبار از اون دفعاتيه كه زودتر از موعد تبريك عرض مي كنم.چون هنوز حدود 2 و ساعت و نيم مونده به 23:58 تا يكي از كاربران خوب نارنجي خانه، سه ساله بشه.

پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58 ،به عنوان زمان ورود كاربر گرامي، حسن2568 ثبت شده و ما هم به اين عزيز عرض مي كنيم :

سالروز ورودت به سنترال مبارك

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sokuteasemuni تشکر کرده اند:
Shahryar, oweiys, SHAHRAM, حسن2568, @lirez@, shola, wild-bear, mahshid-banoo, achachi98, AGeNiS1, Shahbaz, Mahdi1944, noora, CAPTAIN PILOT, SAMAN, sinaset

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » دوشنبه 18 مرداد 1389 21:29

با تشکر از همه دوستان جا داره غذر خواهی بنده رو دوستان و مخصوصا  @lirez@,   پبذیرند :razz:  ،بنده به خاطر اینکه سرم شلوغ بود دیر به این تاپیک سر زدم و شرمده دوستان شدم.

یاد آن روز ها بخیر،که با مهدی عزیز آشنا شده بودم و ورود به سنترال.....

باز هم تشکر ویژه :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
yasermym, ARafiee, achachi98, CAPTAIN PILOT, @lirez@, shola, Shahryar, mahshid-banoo, Shahbaz, wild-bear, AGeNiS1, noora, sokuteasemuni, SAMAN, Mahdi1944, oweiys, sinaset

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تاريخ عضويت

توسط @lirez@ » سه شنبه 26 مرداد 1389 23:59

سلام بر دوستان عزیز

نماز روزهاتون قبول

به هر حال باید قسمت روابط عمومی سنترال هم فعال باشه دیگه تا به دور از این همه تاپیکهای جور وا جور کمی هم به با هم صمیمی تر بشیم

خوب زیاد حرف نزنم بریم سر اصل مطلب

با رخصت گرفتن از محمد حسین خان و اقا رامین که رادارهای اونا همیشه فعال هست و پر کار

به اطرافت نگاه کن:نشانه هاي زيادي وجود دارند که به کشفيات تازه اشاره مي کنند.
متن امضاشون مثل تخصصی که درش دارن خیلی جای تعمل و فکر داره

ایشون هم یکی از مدیران هستن!

و عضو یکی از اضلاع روانشناسی سایت

جمعه 27 مرداد سالروز ورودشون هست
البته در پاسی از شب اونم ساعت 3:58 نیمه شب!!

یکی از قدیمی ترینهای سایت پنجمین سالگرد ورود مدیریت قسمت روانشناسی با اواتار چشم نواز

این کاربر
جناب خانوم
mahshid-banoo  هستن

بنده تبریک میگم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشین

achachi98, Shahryar, sinaset, noora, javadfakoori, shola, wild-bear, AGeNiS1, yasermym, nt, CAPTAIN PILOT, Ass@ss!N, Mahdi1944, azeRilA, mahshid-banoo, SAMAN

Moderator

Moderator

نماد کاربر
481

تشکر کرده: 57 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » شنبه 30 مرداد 1389 03:28

سلام

وای چه تبریگ گرم و زیبایی...
واقعا ممنون از شما.
ذوق زدم کردید!

@lirez@ نوشته است:
جمعه 27 مرداد سالروز ورودشون هست
البته در پاسی از شب اونم ساعت 3:58 نیمه شب!!

بله دیگه. کلا تابستون با تهجد و شب زنده داری هاش برای من معنی پیدا میکنه!
البته این چهارمین سالگرد فعالیت من دراینجا هست. یادمه اونموقع کنکور داده بودم و منتظر جوابش بودم... و الان فارغ التحصیل!
خلاصه یه دوره کارشناسی هم در سنترال عزیز گذروندیم.

باز هم تشکر از اینکه به یاد ما بودید جناب علیرضا.

آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
HARD, yasermym, azeRilA, shola, SORENA77, AGeNiS1, Present, SAMAN, achachi98, Mahdi1944, wild-bear, CAPTAIN PILOT, @lirez@

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 5 شهریور 1389 23:57

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

امروز نیز مصادف با عضویت یکی از بانوان گرامی در سنترال عزیز میباشد.

در روز جمعه 6 شهریور 1388, ساعت 09:25 سرکار خانم: دختر خسته به جمع کاربران محترم مرکز انجمن های تخصصی پیوستند. ایشان هم اکنون جزء کاربران ارشد و شناخته شده سایت میباشند. بنده نیز به نوبه خود و به نمایندگی از طرف جمعی از دوستان اولین سالگرد ورود شما را تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

با آروی موفقیت و توفیق روز افزون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, Present, noora, Mahdi1944, wild-bear, SHAHRAM, @lirez@, AGeNiS1, achachi98, SAMAN

قبليبعدي