یک انتقاد

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

قفل شده
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 20 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار

یک انتقاد

پست توسط پسر آریایی » شنبه 14 آذر 1388, 11:12 am

چرا هر تاپیکی که من ایجاد میکنم بعد از مدتی که کم کم رونق گرفت اونو حذف میکنین(تاپیک های من اصلا سیاسی یا بدون بار علمی نبوده ودارای مقالات پربار وموضوعات جالبی بوده تصویر ) این موضوع خیلی برام پیش اومده طوری که حدود5 تاپیک من پشت سرهم حذف میشوند تصویر(طی یک هفته)اگر با من مشکل دارید لطفا بگویید تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22515 بار
سپاس‌های دریافتی: 14739 بار

Re: یک انتقاد

پست توسط Shahbaz » شنبه 14 آذر 1388, 11:40 am

شما باید قبل از ارسال پست نسبت به عدم وجود ان در ارشیو مطمئن شوید

پست های تکراری حذف خواهند شد.

پست شما هم اگر مشکل خاصی نداشته احتمالا به همین دلیل حذف شده است
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: شيراز
سپاس‌های ارسالی: 337 بار
سپاس‌های دریافتی: 1377 بار

پست توسط ستاره شب تار » یک شنبه 15 آذر 1388, 10:16 pm

shahbaz نوشته شده:شما باید قبل از ارسال پست نسبت به عدم وجود ان در ارشیو مطمئن شوید

پست های تکراری حذف خواهند شد.

پست شما هم اگر مشکل خاصی نداشته احتمالا به همین دلیل حذف شده است

خوب ميشه قبل از اينكه حذف بشه كه بعد اون فرد بياد دنبالش بگرده توي همون تاپيك عنوان بشه كه تكراريه و بعد حذفش كنيد

فكر مي كنم اگه اينجوري بشه و امكان داشته باشه كه عملي بشه بهتره

چون بعضي مطالب با عناوين ديگه اي گذاشته ميشن ولي محتوا يكي هست به خاطر همين ممكنه فرد به ذهنش نرسه كه بايد همه عناوين و چك كنه كه از تكرار بودنش جلوگيري كنه
با کسی که میتونی زندگی کنی زندگی نکن

با کسی زندگی کن که بدون اون نمیتونی زندگی کنی

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 15 آذر 1388, 11:25 pm

شب  ,
اغلب موارد به کاربران در PM اطلاع داده ميشه، مگر مواردي که مغايرت واضحي با قوانين داشته باشه و يا مواردي که در مصلحت انديشي انجمن مطرح شده که در اين صورت بدون اخطار حذف شده و بعضا محدويتهايي براي ارسال کننده نيز اعمال خواهد شد

تاپيک مورد نظر به دليل نداشتن منبع مورد قبول يا کافي توسط شوراي نظارت حذف شده

همچنين طبق قوانين پيگيري چنين مواردي فقط و فقط از طريق PM مجاز بوده و مطرح کردن اون در انجمن مجاز نيست، اينبار استثنا در انجمن پاسخ داده شد

قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قفل شده

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”